Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Da ja sam isto umirala svaki put kad sam isla ginicu a sad mi je svejedno pogotovo kad idemo tamo.
    Cula sam to da je u Njemackoj drugacije ako nisi u braku. Mogli bi i nasi u Hrvatskoj nesto pokupit od svega toga…
    Pa koji ti je dan ciklusa? Nekak je dugo cekat do srijede…


    Danas mi je 10dc..
    Hmm..neznam kako da to objasnim ali ja nemam uvijek isto ovulaciju,mislim nemam kao vecina zena,na 12.ili14.dan ciklusa,vec mi seta..recimo prosli mj sam imala ranije,ovaj ce bit kasnije a to sve mislim da zbog toga jer mi ni ciklusi nisu isti,nekad mi bude 32dana a nekad i vise,nije uvijek isto..😑ah nemam pojma🙄😏😏

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    A onda je to drugo. Meni su ciklusi puno kraci, tako 25,26 dana. Iako i kod mene ovulacija zna bit svakak. Jedan mjesec 11.dan a onda jedan 14. Ko ce to znat, cudna smo mi bica 😂😂 Bitno da doktori znaju kaj rade i da nam mogu pomoc 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    A onda je to drugo. Meni su ciklusi puno kraci, tako 25,26 dana. Iako i kod mene ovulacija zna bit svakak. Jedan mjesec 11.dan a onda jedan 14. Ko ce to znat, cudna smo mi bica 😂😂 Bitno da doktori znaju kaj rade i da nam mogu pomoc 😁


    Ma da..prije 2mj mi je bila 17.dan🙄 ja sam bas posebno cudna sta se toga tice😂😂😂
    Tako da uzas i ciklusi su katastrofa🙆‍♀️🤦‍♀️
    I meni se ovako cini srijeda dugo i daleko,al on valjda zna,ja se ne razumijem bas nesto extra u to,zato imam njega 😁
    Na meni je samo da cekam🤣

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Bitno da oni znaju kaj rade 😁 kolko su ti nasi ciklusi individualni kak od osobe do osobe tako i od ciklusa do ciklusa opce mi je nevjerojatno da itko prirodno zatrudni. Nakon svega kaj sam citala i cula to mi se cini nemoguca misija 🤔 

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Pa bas tako..stvarno ima svega i svacega😯
    Al je hvala bogu i medicina tolko napredovala da skoro za sve postoji neko rjesenje…a nekad toga nije bilo..🤔😏

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da to je istina. Sva sreca da je to tako inace bi bilo puno manje bebaca. I s tako razvijenom medicinom ne mozemo lako do djeteta ali na kraju se ipak nekako uspije. A uskoro ce doci i nase vrijeme 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Da to je istina. Sva sreca da je to tako inace bi bilo puno manje bebaca. I s tako razvijenom medicinom ne mozemo lako do djeteta ali na kraju se ipak nekako uspije. A uskoro ce doci i nase vrijeme 😁


    Oce,oce..ma mora..prije il kasnije al doci ce..🤗🤗🤗

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    😁😁 sad samo da produ godisnji i idemo po bebaca 😊  s tim da ces ti imat prije mene dobre vijesti 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    😁😁 sad samo da produ godisnji i idemo po bebaca 😊 s tim da ces ti imat prije mene dobre vijesti 😁


    Hehe..ako Bog da,nadam se da ces ti odmah iza mene😉
    E nama se bas poklopilo,sad cemo napraviti taj 2.pokusaj onda idemo na godisnji 9.8.,a ovi u klinici idu par dana prije nas…tak da je doktor rekao da se s nama nada cu mu se nakon godisnjeg vratit s lijepim vijestima😂☺

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Hehe lijepo se sve poklopilo. Taman da na godisnjem saznate dobru vijest. Ma meni mozda cak i odgovara da sad dok sam doma nis ne pokusavamo jer realno i dok sam radila sam samo o tome razmisljala i citala. Sad bi valjda izludila sebe i sve oko sebe 😂  

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.