Heparinske trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Persidasida

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zdravo,treba mi mala pomoć 
    Nosilac sam pai 4g5g hetero.
    Koristim niskomolekularni 0.4
    Sada sam 38 nedelja,nesto mi hematolog pominje da mozda trebam da prekinem pa posle porođaja da nastavim,ali nije ni on siguran bez konsultacije sa ginekologom.Zanima me da li je neka od vas prekidala pred porodjaj ili ne?Inace se radi i o vantelesnoj oplodnji.

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Persidasida

    Zdravo,treba mi mala pomoć
    Nosilac sam pai 4g5g hetero.
    Koristim niskomolekularni 0.4
    Sada sam 38 nedelja,nesto mi hematolog pominje da mozda trebam da prekinem pa posle porođaja da nastavim,ali nije ni on siguran bez konsultacije sa ginekologom.Zanima me da li je neka od vas prekidala pred porodjaj ili ne?Inace se radi i o vantelesnoj oplodnji.


    Ja se pikam do kraja,tako je bilo i u prosloj trudnoci. Porod zato bude induciran,vecer prije se ne pikam i ujutro je indukcija. U slucaju da porod krene prije,osjetim neke bolove ili slicno onda odgadam pikanje. I nakon poroda jos 40 dana pikanja

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Persidasida

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala vam.To je bezobzira što je do trudnoće došlo vantelesnom?

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Persidasida

    Hvala vam.To je bezobzira što je do trudnoće došlo vantelesnom?


    To ne bi znala iskreno,najbolje da pitate ginekologa

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Persidasida

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ok hvala vam u svakom slucaju

  • Baby❤

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Evo cure nakon dugo vremena  vam se i ja javljam.
    Nakon 3 spontana pobačaja koji su me doslovno ubili emocionalno jer sam ja žena koja obožava djecu i jedva čeka primiti svoje u naručje, bila sam u Petrovoj bolnici kod doktora Hermana.
    Ustanovio mi je i naslijednu i stećenu trombofiliju.
    Dogovoreno je s njim da kad zatrudnim da odmah dođem kod njega da mi prepiše najvjerojatnije injekcije koje ću koristiti za održavanje trudnoće.
    E sad s jedne strane bih odmah htjela napraviti djete, a s druge me strah tolko da ne mogu ni pomisliti na to.
    Moja sva 3 sponatana su bila u 6.i7.tjednu, to je rano i sad me jako strah uopće dok vidim taj plusić se ići naručivat kod njega, što ako.
    Dal je imala koja sličnu situaciju pa da podijeli samnom da me barem malo utješi? 

    -25 god.
    -pokušavamo 3 godine
    - 3 spontana pobačaja
    - nasljedna i stečena trombofilija
    -plusić 17.01. ➕❤️ zadnja menst. 15.12.
    -prvi pregled 25.01.
    [tickerfactory.com]

  • Jen

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    trudnjaca13

    Treba mozda kome Clexane, 0,4ml?
    Imam 2 kutije, 19 kom, kupljene pred mjesec dana u ljekarni. Meni vise ne trebaju.


    Pozdrav, 
    meni treba jedna kutija Clexana! Dobila sam ga u apoteci na polog dok mi ga u bolnici ne odobre. Međutim kad su mi ga odobrili dali su mi Inhixtu koju mi naravno u apoteci ne mogu uzeti jer ju ne prodaju. Mogu ja tebi dati tu jednu kutiju u zamjenu za Clexane. 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Cure, danas si prvi put dajem clexane u bedro. Sestra mi je jucer pokazala da se istisne zrak i da se injekcija da pod kutom, a sad citam da se zrak ne istiskuje. Ne znam postoji ki razlika izmedju davanja u bedro i u trbuh i istiskivanjem zraka

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Jen

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam se pikala u dvije (neuspješne) trudnoće i nisam istiskivala zrak. Sad se opet pikam i kako je prošlo dosta vremena zadnje trudnoće otišla sam kod medicinske sestre ( dr. opće prakse ) da se podsjetim kako se pikati, koja mi je rekla da obavezno moram istisnuti zrak.
    Međutim kad sam išla  po injekcije u bolnicu, sestra mi je rekla da nikako ne istiskujem zrak jer taj mjehurić služi da se lijek rasprši nakon uštrcavanja! A i piše u uputama da se ne istiskuje.
    Evo tak da ja ne istiskujem : )

  • Jen

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Isto mi je pokazala u bedro, ali meni od pikanja u bedro ostaju kvrge i mesnice tako da se ja pikam u nadlakticu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.