Kako ublažiti grčiće kod beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Daki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja beba je imala užasne grčeve,koja god mama ju je vidjela u tom periodu je rekla da njeno dijete nije imalo tako jake,i znali su trajati od 13:30 do 3:30 u noći,ja sam bila luda…Kupili smo sve kapi i sirupe koji su na tržištu,punjene mace za grijanje trbuha,stalno sam joj masirala trbuh,promjenili smo hranu,ja na kraju nisam ništa jela jer je možda od mog mlijeka,pa sam izbacila i svoje mlijeko na kraju,ništa nije pomoglo.Na kraju mi je baka od 90 godina rekla da joj dam čaj od kima,i grčevi su prestali preko noći.Mislila sam da je možda zato jer se bližio treći mjesec života,ali nije jer ako bi čak kad je imala četiri mjeseca koji dan izostavila čaj grčevi bi se vratili.Ja sam kupila u dućanu,ima i u ljekarnama,stavi se 6¨-7 zrna na 2 dcl vode,prokuha,procijedi i ohladi,davati tokom cijelog dana.Čak mi je pedijatrica rekla da su nekad prepisivali kim,ali sad postoje kapi za kupiti…Mislim da je to prirodno,jeftino i zdravo,i nama je olakšalo život.

  • NikiiNaki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja je beba imala male grcice i probali smo s kapima Kids colic koje su nas spasile. Kupili smo ih u  Dugom dolu 10  u Zagrebu.

  • Avatar SretnaMama

    SretnaMama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Definitivno preporučam Biogaia kapi, istina malo su skuplje cca 100 kn, ali vrijede svake lipe. Imam bebu staru mjesec i pol i vrištala je non stop, a otkad uzimamo kapi, nekih 5-6 dana grčevi su se smirili. Sretno! 

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Da li je netko probao s čajem od komorača? Čula sam da to pomaže.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    venera


    Da li je netko probao s čajem od komorača? Čula sam da to pomaže.

    Probala moja šogorica, nije pomagalo. No, mislim da je sve individualno, valja isprobavati dok se god ne nađe rješenje.

  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu definitvno cu pokusaj i stim cajem jer moj djecak ima grceve ocito jednake kao sto je i tvoja beba imala :-(

  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    caj od komarace i biogaia nam nepomagaju to koristimo kako su poceli grcevi tj od 2 sedmice kako je rodjen i sad ima 2,5 mjeseca i nikakvi promjena kao da nikad nece nestat 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Imam 2 cure, kod prve nije pomagao čaj od komorača ni ništa osim biogaja kapi, a manjoj ni to, samo su se malo smanjili grčiči. Inače je manja imala grčave 5 i pol mjeseci i prva 3 mjeseca su bila ko iz horora. Ona i inače jako glasno vrišti, a ne plače, pa kad su bili grčevi, to je bilo prestrašno. Al prošli su i to je najbitnije

  • mimy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mi smo isprobali kapi sab simplex,bio gaia i sirup torminalis i nista od toga nije bas pomoglo. Prije dva dana sam mu pocela davati caj od kima i cini mi se da su se smanjili grcevi.inace ih ima skoro pa cijeli dan. Ako ovo ne pomogne,isprobat cu i caj od persina. To sam prvi put sad tu procitala

  • mimy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Da li netko ima iskustva sa homeopatskim kuglicama protiv grceva? Radi se o colocynthis 15x.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.