Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ja ne jedem integralne, jedem obicne ali ciste. Znaci bez ikakvih dodataka. One sitnije plave iz lidla. Oko 4 kn je pakiranje. I kad se te zobene samelju u brasno svasta se od njih da napraviti…

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    I ja isto obicne. Danas bi pravila od onih heljdinih kora pitu sa sirom i jednu sa makom. Uopce ne znam kako stojimo sa makom i glikemijskim indexom. Ofurila bih ga sa mlijekom i stavila steviju. I mooozda malo griza .
    Vis mozda i malo cokolade od stevije otopiti ili na kockice pobacat pa da se u pecnici rastopi.hm hm

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sa zobenima sve i svasta radim, cak i poham samo u njima i super mi je. 
    Tockica za mak moram priznt da nemam pojma. Iskreno ne znam ni koliko ga trudnice smiju a kamo li dijabetičari. Hm… Trebala bi malo istraziti to. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Sad si mi dala mislit. Hm..ako netko zna neku info o maku nek javi.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Malo sam pronjskala sto pisu o maku za dijabeticare cak kao ga i preporucaju jer ima magnezija i cinka sta dijabeticarima pomaze. Ali kad sam geldala za trudnice vecina ga ne preporuca jer nema dosta ispitivanja na utjecaj maka. Iako ovaj suhi sto se za kolace koristi u pravilu nema nikakvih opijata ili beznacajno, svugdje se navodi da se ne koriste slastice, peciva i dressing za salate koje ga sadrze zbog mjera opreza. Tako da ne znam, mozda da preskocis za sad makovnjace. Iako sam se i sama radovala maminoj za bozic. 😢 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Na kraju pravila od sira i vrhnja. Rucak bio bijela riza, cordon blue, krastavci i malo te pite. Za dva sata 6.3 sto je mislim ok s obzirom na bijelu rizu i te kore pune UH. Ja sam podebljala sve obroke i ne drzim vise secer ono oko 5 nego se najedem kak treba pa dode ugkavnom ovaj oko rucka do 6 cca ali obzirom da je to prihvatljivo do 6.7 nastavit cu sa tim podebljanim obrocima radi mrsavljenja jer cu stvarno bit ko štapić ovim tempom. I da.ujutro bih prije snitu proteinskog sad obavezno snitu i pol. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockice pa meni i dr i nutricionistica su rekla da nakon rucka i vecere koji bi kao trebali biti sa najvise kcal je sasvim u redu da je secer do tih nekih 6.5-6.7, da ni ne ocekujem previse nisko jer ni to nije dobro. Po meni dokle god secer ne prelazi to je u redu. Super ti je po meni to bez obzira sta si jela i rizu i pitu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Danas u pecnici kupus kiseli krumpir i kobase. Kod vas?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Mi cemo danas domaca pileca jetrica i srceka na saft (svi ih obozavamo) i ja cu mozda kuhani krumpir umjesto palente ili samo kruh točat, uz zelenu salatu obavezno

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Obozavam jetrica.nezz zasto sam mislila da se ne smije u trudnoci 🤪
    Ja se ubila u ruckui bas sam sita i bas me zanima secer. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.