Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Drugi put sarmicu bez krumpira think ;)  ja sam danas đulbastije ( ima na coolinarici recept.bomba kaloricna)i to dvije mrknula i nakon 2 sata 6.1 llus jos 2 dijabeticke napolitanke. Ja zadovoljna.
    Stelle darling jel izmjeris koji put cukar ili si se opustila skroz?
    Nadam se da ce bebili brzo biti dobro.
    Moje sve, ma imam taj njihov, mislila sam.kozda kakav jelovnik sa receptima razlicitim.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Ajme curke, danas šok na aparaticu…😱 malo sam se zaigrala sa kolicinom sarme…dakle 1,5 sarma i 1,5 kuhani krumpir; šećer nakon 1h 9,0, nakon 2h 7,7🙄🔫
    Ne sjecam kad sam zadnji puta izmerila tako high🙄
    Danas prekacem užinu, a o veceri cu razmislit…🤪


    Opet ti nakon sat vremena mjeris 🤣🤣🤣

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    😂😂😂jbg, ja radim kak mi rekla od pocetka…😂😂😂sad je tesko prebacit taj klik u glavi da ne mjerim i nakon sat, već samo nakon dva🤪🤪
    Znala sam pojest i vise kuhanog krumpira pa mi nije tolko povisio secer, opce ne znam kak tak varira…mozda mi ne odgovara kombinacija tih namirnica🤷🏻‍♀️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Thinkpink uf sarmu ja kad jedem samo nju jedem bez priloga. Valjda kombinacija nije sretna. Za veceru probaj neku salatu si napraviti da se anulira.
    Mi za rucak imali otkostene batke pecene u pecnici i pojela 3 kroketa i hrpu salate uz to. Meni recimo tako peceno meso je ok za secer, a kroketa se nisam usudila vise. Par dana sad odmaram od pikanja. Malo su me sokirali u ljekarni kad sam pitala za aparatic ne daju ih nego napalacuju 150 kn i jos se moraju trakice i iglice kupiti posebno. A stari ako se donese mjenjaju za 50kn. Jer donjela mi susjeda nje ako si hocu zamjeniti pa sa mislila uzez u ljekrani novi da vidim razlike izmedju mog i tog novog, al bezveze mi placat. Ici cu kod dr jedan dan da me pikne pa vidim. Inace moja dr opce misli da meni secer skace od gladi, al da to sad nema smisla je rekla ispitivat jer imam jos malo do kraja i kao i tako se ne bi nista drasticno u prehrani mjenjalo, pa da se samo kontroliram koliko jedem vise mlih porcija i tako to i preskacem slatkise. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Grizli ja kupila neki dan contur next za 50kn aparatic.

    Think ako jos ima rize u sarmi bolje izbjec i krumpir. Ja pomandam 2 sarme ali bez krumpira i bude super. Sad sam pojela pol palacinke 😈

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    E da Grizli kupila sam heljdine kore jedine kaj su bile u konzumu al kolko citam.imaju isto hrpu ugljikohidrata kao i ove obicne .hm

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bit ce da si kupila one neke jufte ili tako nesto se zove firma. Moram rec sestri da mi slika drugi put to pakiranje koje ona kupi a koje su GF pa onda nemaju bijelog brasna. 

    [tickerfactory.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Grizli pitaj dr.opce prakse, obicno prodajni predstavnici njima ostave svoje uzorke aparatica, pa zasto dolplatit zamjenu, rađe kupis trakice ili nesto drugo…Hvala unaprijed za GF sliku heljdinih kora🥰
    Tockice bilo rize, al samo par zrna…sutra cu probat bez priloga. Bas me zanima kolka ce vrijednost onda biti

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Javi nam sutra.al bit ce ok ziher

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ja isto imam contour next. Platila sam ga 100 i nesto kuna. I dobila 10 lanceta i 10 trakica uz njega.
    Kod moje doktorice opce prakse nisam htjela ici jer bih cekala barem jedno 3 sata u cekaoni i mozda jos pokupila neku bolestinu. A i nekako imam feeling da mi ne bi ni dala aparatic. 
    Ugl mene sad stalno neke krize hvataju. Ja sam prvih 6 tjedana bila toliko rigorozna da nisam ni primirisala tim nekim namirnicama. Usudila bih se reci i prerigorozna. Ali zato sada pocinjem popustat i nikako mi se to ne svidja. Ali bas nikako

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.