Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anonimna33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima🤗 Ovako znam da kao žena bi trebala da pratim svoj ciklus, ali na moju žalost i glupost nisam toliko pridavala pažnju tome kad su mi plodni dani i ostalo, kao i svaka normalna žena ili djevojka🤷🏻‍♀️ Mlada sam i nisam još planirala o trudnoći smatrala sam da nisam spremna na to, uvijek sam imala odnose sa zaštitom dok 3 dan pred ciklus se nije desilo bum🤣 Jap kondom je pukao. Sad me zanima vaše mišljenje da li bi mogla ostati trudna? 

  • nikky18

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Zdravo svima ,:) 
    MM i ja radimo na bebi :) ciklusi su mi inace neredoviti 45 dana otprilike , sad mi menstruacija kasni 11 dana prije nekoliko dana sam radila 2 testa i oba su bila negativna :( nisam pametna sto misliti?

  • Jelena33

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imam pitanje kasni mi menstruacija danas 12dana znala je kasniti ali nikad tako dugo ima bolne grudi uzasno toliko da nisam mogla spavati bradavice me isto bole (peckaju ponekad) idem na wc mi imalo 10 puta u danu umorna sam nemam mucnina… Apetit mi je veliki prosli mj sam menstruaciju dobila 9 i trajala je 5 dana oskudnoj je bila… Imam lagani  metala okus u ustima sad mene zanima dali sam trudna? Nisam isla kod gin i nisam radila test jer imam pritisak koda cu dobiti mens

  • Jelena33

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Meni bi danas bio 

    Mana_Mare

    I da meni su ti ciklusi isto bili od 29-35 dana, nikad nije bilo tocno u dan, a prosli mjesec cak 37, evo i danas bi mi bio 37 dan, al eto jucer ugledala plus!!

    42 dan ciklusa

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jelena33

    Pozdrav. Imam pitanje kasni mi menstruacija danas 12dana znala je kasniti ali nikad tako dugo ima bolne grudi uzasno toliko da nisam mogla spavati bradavice me isto bole (peckaju ponekad) idem na wc mi imalo 10 puta u danu umorna sam nemam mucnina… Apetit mi je veliki prosli mj sam menstruaciju dobila 9 i trajala je 5 dana oskudnoj je bila… Imam lagani metala okus u ustima sad mene zanima dali sam trudna? Nisam isla kod gin i nisam radila test jer imam pritisak koda cu dobiti mens


    Napravi test, ja sam isto odgadala bas zbog pritiska kao da cu dobiti svaki cas, a ono plus kao kuca😊 barem ces znati na cemu si😊 ako toliko kasni, mozes ga raditi u bilo koje doba dana😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    • Moja situacija je iduca: zadnja M, 02.-07.11.2019. , odnosi 21,22,24.11. Menstruacija nije dosla 02.12., a 11.12 sam napravila 2 testa i oba su bila pozitivna!Stvar je iduca, prije zadnje mjesecnice kasnila mi je 16 dana i nakon toga sam imala krvarenje, gin nije vidjela nista na ultrazvuku te je rekla da je radi stresa, ali ako se opet ponovi da ce mi dati hormonsku terapiju. Ovaj mjesec su bili plusici na testovima. Sad me zanima ima li ko iskustva sa slicnom situacijom, negdje sam procitala da testovi mogu biti lazno pozitivni ako imam hormonski poremecaj, da to zna utjecati na test. S druge strane imam nabrekle i bolne grudi, i sve do sada sam imala jake bolove u predjelu jajnika (gin je rekla da se zametak namjesta). Narucena sam na pregled tek 02.01. a ne mogu docekati pa zelim čuti vasa misljenja i iskustva koja jako cijenim!!!!!! Hvaaaaalaaaaa https://ibb.co/zZ23CcV [ibb.co] 
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Ja bi rekla da je trudnoca u pitanju i da imate najljepsi poklon za Bozic 🥰 napravite digitalni clearblue on ce vam pokazati tjedne ☺️ 2.1 je brzo i ja ga cekam za uzv 🥰 sretnoo

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Ja bi rekla da je trudnoca u pitanju i da imate najljepsi poklon za Bozic 🥰 napravite digitalni clearblue on ce vam pokazati tjedne ☺️ 2.1 je brzo i ja ga cekam za uzv 🥰 sretnoo

    Slazem se u potpunosti 🤗🤗🤗🤗 hvalaaaa takoder 😁


  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ma trudni ste bez sumnje! Cestitam! 😇❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    flowers

    Pozdrav svima!

    • Moja situacija je iduca: zadnja M, 02.-07.11.2019. , odnosi 21,22,24.11.Menstruacija nije dosla 02.12., a 11.12 sam napravila 2 testa i oba su bila pozitivna!Stvar je iduca, prije zadnje mjesecnice kasnila mi je 16 dana i nakon toga sam imala krvarenje, gin nije vidjela nista na ultrazvuku te je rekla da je radi stresa, ali ako se opet ponovi da ce mi dati hormonsku terapiju. Ovaj mjesec su bili plusici na testovima. Sad me zanima ima li ko iskustva sa slicnom situacijom, negdje sam procitala da testovi mogu biti lazno pozitivni ako imam hormonski poremecaj, da to zna utjecati na test. S druge strane imam nabrekle i bolne grudi, i sve do sada sam imala jake bolove u predjelu jajnika (gin je rekla da se zametak namjesta). Narucena sam na pregled tek 02.01. a ne mogu docekati pa zelim čuti vasa misljenja i iskustva koja jako cijenim!!!!!! Hvaaaaalaaaaahttps://ibb.co/zZ23CcV [ibb.co]


    Cestitam! 
    Nikakvi lazno poz.testovi kod hormonalnog disbalansa.Da ne ulazim moguce je u par situacija ali to nije tvoj slucaj.
    Sretno i skolski da bude! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.