Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    resa123

    Curke, evo mene 😊 Dakle, nakon one bete u nebesima završila na laparoskopiji, izvadili mi jajovod- bila je tubarna u desnom jajovodu. E sad sam u oporavku. Recite mi ima li neka tema na koju se mogu prebaciti vezano za daljni postupak/borbu za bebaca nakon vanmaternicne i s jednim, “sumnjivim” jajovodom??? Da vam ovdje ne zatrpavam temu koja je puno pozitivnija od moje situacije 🤔 Zahvaljujem vam se na svemu i svima vam želim sreću. Samo jako i uvijek pozitivno 💪💪😍


    Draga jako mi je zao sto ti se to desilo,znam iz prve ruke kako ti je☹imala sam istu situaciju prosle god u 5om mj…..bas kao sto kazes samo jako i pozitivno,sad se prvo malo odmori,neznam koliko su ti rekli da cekas,meni 6mjeseci??

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    jelenajelena

    resa123

    Curke, evo mene 😊 Dakle, nakon one bete u nebesima završila na laparoskopiji, izvadili mi jajovod- bila je tubarna u desnom jajovodu. E sad sam u oporavku. Recite mi ima li neka tema na koju se mogu prebaciti vezano za daljni postupak/borbu za bebaca nakon vanmaternicne i s jednim, “sumnjivim” jajovodom??? Da vam ovdje ne zatrpavam temu koja je puno pozitivnija od moje situacije 🤔 Zahvaljujem vam se na svemu i svima vam želim sreću. Samo jako i uvijek pozitivno 💪💪😍

    Draga jako mi je zao sto ti se to desilo,znam iz prve ruke kako ti je☹imala sam istu situaciju prosle god u 5om mj…..bas kao sto kazes samo jako i pozitivno,sad se prvo malo odmori,neznam koliko su ti rekli da cekas,meni 6mjeseci??


    Nisu mi ništa rekli za to, budući da se podrazumijeva da ćemo se sada pričuvati.  Doktor mi je rekao da bi bilo dobro da se odmah naručim kod specijalista za humanu reprodukciju da pogleda nalaze i da se dogovorimo da li će on još pregledati ponovo taj drugi jajovod koji je ostao i dati vremena za prirodni pokušaj ili će predložiti vaditi i drugi jajovod i ići na potpomognutu.  Doktor koji me operirao je rekao da mu se taj lijevi jajovod čini prohodan, ali da mu ne izgleda najbolje, uži je na jednom dijelu ili tako nešto.  Nije mi baš to bilo skroz jasno.  Nešto je spomenuo i da je vidio priraslice na ovom koji je izvadio, pa se boji  da su i na drugom… Čekam još phd nalaz, pa možda tamo bude pisalo nešto o tom izvađenom jajovodu… U kojoj si ti fazi nakon svoje situacije? Još mirovanje,  pa pokušati prirodno ili??

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    resa123

    jelenajelena

    resa123

    Curke, evo mene 😊 Dakle, nakon one bete u nebesima završila na laparoskopiji, izvadili mi jajovod- bila je tubarna u desnom jajovodu. E sad sam u oporavku. Recite mi ima li neka tema na koju se mogu prebaciti vezano za daljni postupak/borbu za bebaca nakon vanmaternicne i s jednim, “sumnjivim” jajovodom??? Da vam ovdje ne zatrpavam temu koja je puno pozitivnija od moje situacije 🤔 Zahvaljujem vam se na svemu i svima vam želim sreću. Samo jako i uvijek pozitivno 💪💪😍

    Draga jako mi je zao sto ti se to desilo,znam iz prve ruke kako ti je☹imala sam istu situaciju prosle god u 5om mj…..bas kao sto kazes samo jako i pozitivno,sad se prvo malo odmori,neznam koliko su ti rekli da cekas,meni 6mjeseci??

    Nisu mi ništa rekli za to, budući da se podrazumijeva da ćemo se sada pričuvati. Doktor mi je rekao da bi bilo dobro da se odmah naručim kod specijalista za humanu reprodukciju da pogleda nalaze i da se dogovorimo da li će on još pregledati ponovo taj drugi jajovod koji je ostao i dati vremena za prirodni pokušaj ili će predložiti vaditi i drugi jajovod i ići na potpomognutu. Doktor koji me operirao je rekao da mu se taj lijevi jajovod čini prohodan, ali da mu ne izgleda najbolje, uži je na jednom dijelu ili tako nešto. Nije mi baš to bilo skroz jasno. Nešto je spomenuo i da je vidio priraslice na ovom koji je izvadio, pa se boji da su i na drugom… Čekam još phd nalaz, pa možda tamo bude pisalo nešto o tom izvađenom jajovodu… U kojoj si ti fazi nakon svoje situacije? Još mirovanje, pa pokušati prirodno ili??


    Mirovala sam tih 6mjeseci…i od tad pokusavam prirodno….pa budem vidjela jos koji mjesec onda idem dalje na pretrage pa da  vidim sta i kako cu,voljela bi da mogu prirodno iako znam da ce to bit malo teze….za izvadeni jajovod neznam sta i kako ali drugi mi nisu dirali,ici cu jos da vidim prohodnost toga jajovoda….probaj i ti otici oni ti to malo propusu😁😁😂pa bude prohodan..reci mi jesu ti radili operacijski ili laparoskopsi?

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    jelenajelena

    resa123

    jelenajelena

    resa123

    Curke, evo mene 😊 Dakle, nakon one bete u nebesima završila na laparoskopiji, izvadili mi jajovod- bila je tubarna u desnom jajovodu. E sad sam u oporavku. Recite mi ima li neka tema na koju se mogu prebaciti vezano za daljni postupak/borbu za bebaca nakon vanmaternicne i s jednim, “sumnjivim” jajovodom??? Da vam ovdje ne zatrpavam temu koja je puno pozitivnija od moje situacije 🤔 Zahvaljujem vam se na svemu i svima vam želim sreću. Samo jako i uvijek pozitivno 💪💪😍

    Draga jako mi je zao sto ti se to desilo,znam iz prve ruke kako ti je☹imala sam istu situaciju prosle god u 5om mj…..bas kao sto kazes samo jako i pozitivno,sad se prvo malo odmori,neznam koliko su ti rekli da cekas,meni 6mjeseci??

    Nisu mi ništa rekli za to, budući da se podrazumijeva da ćemo se sada pričuvati. Doktor mi je rekao da bi bilo dobro da se odmah naručim kod specijalista za humanu reprodukciju da pogleda nalaze i da se dogovorimo da li će on još pregledati ponovo taj drugi jajovod koji je ostao i dati vremena za prirodni pokušaj ili će predložiti vaditi i drugi jajovod i ići na potpomognutu. Doktor koji me operirao je rekao da mu se taj lijevi jajovod čini prohodan, ali da mu ne izgleda najbolje, uži je na jednom dijelu ili tako nešto. Nije mi baš to bilo skroz jasno. Nešto je spomenuo i da je vidio priraslice na ovom koji je izvadio, pa se boji da su i na drugom… Čekam još phd nalaz, pa možda tamo bude pisalo nešto o tom izvađenom jajovodu… U kojoj si ti fazi nakon svoje situacije? Još mirovanje, pa pokušati prirodno ili??

    Mirovala sam tih 6mjeseci…i od tad pokusavam prirodno….pa budem vidjela jos koji mjesec onda idem dalje na pretrage pa da vidim sta i kako cu,voljela bi da mogu prirodno iako znam da ce to bit malo teze….za izvadeni jajovod neznam sta i kako ali drugi mi nisu dirali,ici cu jos da vidim prohodnost toga jajovoda….probaj i ti otici oni ti to malo propusu😁😁😂pa bude prohodan..reci mi jesu ti radili operacijski ili laparoskopsi?


    Laparoskopski

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    jelenajelena

    resa123

    jelenajelena

    resa123

    Curke, evo mene 😊 Dakle, nakon one bete u nebesima završila na laparoskopiji, izvadili mi jajovod- bila je tubarna u desnom jajovodu. E sad sam u oporavku. Recite mi ima li neka tema na koju se mogu prebaciti vezano za daljni postupak/borbu za bebaca nakon vanmaternicne i s jednim, “sumnjivim” jajovodom??? Da vam ovdje ne zatrpavam temu koja je puno pozitivnija od moje situacije 🤔 Zahvaljujem vam se na svemu i svima vam želim sreću. Samo jako i uvijek pozitivno 💪💪😍

    Draga jako mi je zao sto ti se to desilo,znam iz prve ruke kako ti je☹imala sam istu situaciju prosle god u 5om mj…..bas kao sto kazes samo jako i pozitivno,sad se prvo malo odmori,neznam koliko su ti rekli da cekas,meni 6mjeseci??

    Nisu mi ništa rekli za to, budući da se podrazumijeva da ćemo se sada pričuvati. Doktor mi je rekao da bi bilo dobro da se odmah naručim kod specijalista za humanu reprodukciju da pogleda nalaze i da se dogovorimo da li će on još pregledati ponovo taj drugi jajovod koji je ostao i dati vremena za prirodni pokušaj ili će predložiti vaditi i drugi jajovod i ići na potpomognutu. Doktor koji me operirao je rekao da mu se taj lijevi jajovod čini prohodan, ali da mu ne izgleda najbolje, uži je na jednom dijelu ili tako nešto. Nije mi baš to bilo skroz jasno. Nešto je spomenuo i da je vidio priraslice na ovom koji je izvadio, pa se boji da su i na drugom… Čekam još phd nalaz, pa možda tamo bude pisalo nešto o tom izvađenom jajovodu… U kojoj si ti fazi nakon svoje situacije? Još mirovanje, pa pokušati prirodno ili??

    Mirovala sam tih 6mjeseci…i od tad pokusavam prirodno….pa budem vidjela jos koji mjesec onda idem dalje na pretrage pa da vidim sta i kako cu,voljela bi da mogu prirodno iako znam da ce to bit malo teze….za izvadeni jajovod neznam sta i kako ali drugi mi nisu dirali,ici cu jos da vidim prohodnost toga jajovoda….probaj i ti otici oni ti to malo propusu😁😁😂pa bude prohodan..reci mi jesu ti radili operacijski ili laparoskopsi?


    Laparoskopski.  Ma ja sam bila krajem 4. mjesaca na Hsg-u koji je pokazao obostranu prohodnost jajovoda.  Iza toga dogodila se vanmaternicna u desnom. Iskreno,  ja se sad bojim uopće pokušavati prirodno s ovim drugim… 

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ja sam isla na operaciju….bilo mi je stvarno tesko,pogotovo jer mi je doktorica “slucajno”pustila bebine otkucaje…..vjeruj da je i mene strah ali boze moj sta sad…idemo dalje pa cemo vidjeti jos par mjeseci..a mozes se pridruziti na forum TKO PLANIRA I RADI NA BEBI-NASTAVAK,tamo nas ima sa svakvim iskustvima pa eto🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Emma15

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam problem. Inace su mi mjesecnice redovite. Zadnji spolni odnos sam imala prije 2 mjeseca bez zastite. Dobila sam normalno poslije toga mjsecnicu sa danom kasnjenja ali moja mjesecnice uvijek varira dan dva, potom sam prosli mjesec imala 03.09. mjsecnicu koja je trajala 5 dana sto je rijetkost jer mi vecinom traju 6,7 i evo ovaj mjesec kasni vec 7 dana. Postoji li mogucnost za trudnoću? Pritom dosta sam pod stresom i udebljala sam se nekoliko kg zadnjih tjedana. Bojim se napraviti test. I nemam nikakvih znakova trudnoce. Molim Vas pomoc 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Tajtaj bas mi je zao sto si i ti to prosla, mozes na temu koju ti je jelena napisala, ali eto da ti napisem svoje iskustvo.. Prosle godine u 11.mj. sam imala takoder izvanmatericnu, odstranjen desni jajovod i receno mi je 6mj. ni pomisliti na dijete dok se sve ne oporavi, na kontrolu sam isla nakon mjesec dana u Vinogradsku te opet u 2. mjesecu i tamo ih pitala mogu li obavit koje pretrage, doduse i svoju gin sam pitala, ona je rekla da pitam u bolnici na kontroli jer ce me oni odmah poslati na humanu, tako je i bilo, dobila sam papir koje pretrage ja moram obaviti, a koje dragi, kad sam ja obavila cervikalne briseve, spolne hormone i progesteron receno nam je da kad prode tih 6mj. da mozemo raditi na bebi bez obzira sto jos cekamo druge pretrage i nakon tocno 6mj. dogodilo se ovo malo cudo koje cekamo da stigne pocetkom 2. mjeseca😇 mene je isto bilo strah da necemo uspjeti, da ce opet biti izvan maternice, da ce bit tesko s jednim jajovodom, ali nadas se najboljem i cekas i eto ga, iz prve smo uspjeli😊 koliko god mi je to tesko bilo sto se to bas eto meni desilo, tjesila sam se da postoji razlog za to i sad sam zahvalna sto je taj los jajovod odstranjen i sto mi je ostao jedan zdravi, njega me nisu ni slali provjeravati je li prohodan😊 eto, nije da ce ti nesto pomoci moje iskustvo, ali zelim ti reci da nije to nesto tako strasno i nesto oko cega se trebas deprimirati svaki dan jer je za trudnocu bitno da je barem jedan jajovod tu😉

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Emma15

    Imam problem. Inace su mi mjesecnice redovite. Zadnji spolni odnos sam imala prije 2 mjeseca bez zastite. Dobila sam normalno poslije toga mjsecnicu sa danom kasnjenja ali moja mjesecnice uvijek varira dan dva, potom sam prosli mjesec imala 03.09. mjsecnicu koja je trajala 5 dana sto je rijetkost jer mi vecinom traju 6,7 i evo ovaj mjesec kasni vec 7 dana. Postoji li mogucnost za trudnoću? Pritom dosta sam pod stresom i udebljala sam se nekoliko kg zadnjih tjedana. Bojim se napraviti test. I nemam nikakvih znakova trudnoce. Molim Vas pomoc


    Pa ako si imala zadnji spolni odnos prije dva mjeseca i nakon toga dvije menge, zasto uopce pomisljas na trudnocu, to nema smisla xd idi ginekologu jer je vjerojatno upala ili poremecaj hormona cim si se i udebljala😊

    [lilypie.com]

  • Annya

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ćaoo, nova sam ovdje i neznam bas toliko puno toga sta se tice trudnoce🤷‍♀️😁 Ugl na dan ovulacije(bar kako moj kalendar kaze hehe) i dan poslije sam imala odnose s deckom bez zastite, ciklus mi je uvijek 28do30 dana, sljedecu menstruaciju bi trebala dobiti 18og po menstrualnom kalendaru. Nikakve simptome nemam nit idem za tim jer je prerano, ja mislim, osim onih menstrualnih, probadanje u jajnicima i grudi me bas bole na dodir. Samo me zanima vase misljenje kolika je mogucnost da ostanem trudna 😁😁 Sta se tice menst. nikad nisam imala nikakvih problema s njom da bi mi kasnila puno i sl, uvijek je ciklus ovakav😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.