Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    ela32

    jagodica123

    Jesu li jaki bolovi u leđima na dan očekivane menstruacije normalni? Užasno sam zabrinuta a ne želim na hitnu zbog takve “sitnice”. Popila sam i tabletu protiv bolova no kao da ni nisam.. Doslovno me boli na svaki pokret, kao da zapeće..

    Jesi radila test? Sad ti vec moze pokazati plus. Ako imas plus idi na hitnu da provjere jel sve u redu.


    Radila sam jučer onaj jeftini sa ebaya i negativan je bio ali nije bio prvi urin… 

  • ela32

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ako imas mogucnost odi do ljekarne i kupi clearblue i provjeri. Njega mozes raditi na dan ocekivane M u bilo koje vrijeme.

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    ela32

    Ako imas mogucnost odi do ljekarne i kupi clearblue i provjeri. Njega mozes raditi na dan ocekivane M u bilo koje vrijeme.


    Imali su samo clearblue easy u ljekarni i negativan je ali i dalje ništa od menstruacije a bolovi su još uvijek prisutni..  Pa trebao bi mi već pokazati plusić da je riječ o trudnoći

  • 18911132zizak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    18911132zizak

    Dobar dan.

    Zadnja menstruacija je bila 3.4 a 15,16,17 ciklusa dan sam imala blago svjetlo rozo krvarenje… Samo se moglo vidjeti na papiru. Odnos je bio 11.4

    Menstruacija mi kasni sada… Danas mi je vec 31.dan ciklusa… Stalno imam bolove u stomaku kao da cu dobiti svake sekunde ali nista. Inace mi je ciklus kraci… Npr. Prosli mjesec mi je bio 21 dan.
    Sinoc sam radila test (neki bezvezni iz ljekarne) i negativan je.
    Da li je bilo rano za test?


    Sta mislite 🙈
    Jos nisam dobila 😕

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jesi ponovila test?

  • 18911132zizak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    BruNa

    Jesi ponovila test?


    Nisam vise… Sve se mislim koji dan da jos sacekam. Radila sam ga u subotu navecer

  • tiinaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav, imam jedno pitanje ako mi možete pomoći, pila sam kontracepciju 5 punih godina i menstruacija  je bila u dan tocna, prestala sam piti tablete prije 2 mjeseca, prva menstruacija je dosla nekoliko dana ranije, ali ovaj mjesec menstruacija mi kasni danas osmi dan, radila sam 3 testa na trudnocu, prvi nakon dva dana sto je kasnila bio je negativan, drugi sam radila peti dan sto je kasnila mens. Bio je negativan, i danas osmi dan ponovila sam test isto je bio negativan, zvala sam ginekologicu i rekla je da napravim opet test sutra ujutro, da napomenem pijem letrox tablete koji sadrži veliku količinu TSH jer nemam štitnjaču, a na svakom testu piše da test može pokazat drugačije ukoliko se piju te tablete koje sadrže TSH, uopće nisam pametna, što da radim i postoji li mogućnost da sam trudna nakon 3 negativna testa. Hvala vam. ( ponovila sam još jedan test kasni mi danas 9 dana i negativan je zvala sam ginekologicu i rekla mi je da nisam trudna i dala mi neke tablete da prokrvarim, neznam dal da ih popijem, zamolila sam ju da mi da uputnicu da izvadim betu i rekla mi je da mi ne želi dat )  help što da radim 🤷‍♀️

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    tiinaa

    Lijepi pozdrav, imam jedno pitanje ako mi možete pomoći, pila sam kontracepciju 5 punih godina i menstruacija je bila u dan tocna, prestala sam piti tablete prije 2 mjeseca, prva menstruacija je dosla nekoliko dana ranije, ali ovaj mjesec menstruacija mi kasni danas osmi dan, radila sam 3 testa na trudnocu, prvi nakon dva dana sto je kasnila bio je negativan, drugi sam radila peti dan sto je kasnila mens. Bio je negativan, i danas osmi dan ponovila sam test isto je bio negativan, zvala sam ginekologicu i rekla je da napravim opet test sutra ujutro, da napomenem pijem letrox tablete koji sadrži veliku količinu TSH jer nemam štitnjaču, a na svakom testu piše da test može pokazat drugačije ukoliko se piju te tablete koje sadrže TSH, uopće nisam pametna, što da radim i postoji li mogućnost da sam trudna nakon 3 negativna testa. Hvala vam. ( ponovila sam još jedan test kasni mi danas 9 dana i negativan je zvala sam ginekologicu i rekla mi je da nisam trudna i dala mi neke tablete da prokrvarim, neznam dal da ih popijem, zamolila sam ju da mi da uputnicu da izvadim betu i rekla mi je da mi ne želi dat ) help što da radim 🤷‍♀️


    A privatno vađenje bete? Mislim da nije preko 200 kn

  • tiinaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    jagodica123

    tiinaa

    Lijepi pozdrav, imam jedno pitanje ako mi možete pomoći, pila sam kontracepciju 5 punih godina i menstruacija je bila u dan tocna, prestala sam piti tablete prije 2 mjeseca, prva menstruacija je dosla nekoliko dana ranije, ali ovaj mjesec menstruacija mi kasni danas osmi dan, radila sam 3 testa na trudnocu, prvi nakon dva dana sto je kasnila bio je negativan, drugi sam radila peti dan sto je kasnila mens. Bio je negativan, i danas osmi dan ponovila sam test isto je bio negativan, zvala sam ginekologicu i rekla je da napravim opet test sutra ujutro, da napomenem pijem letrox tablete koji sadrži veliku količinu TSH jer nemam štitnjaču, a na svakom testu piše da test može pokazat drugačije ukoliko se piju te tablete koje sadrže TSH, uopće nisam pametna, što da radim i postoji li mogućnost da sam trudna nakon 3 negativna testa. Hvala vam. ( ponovila sam još jedan test kasni mi danas 9 dana i negativan je zvala sam ginekologicu i rekla mi je da nisam trudna i dala mi neke tablete da prokrvarim, neznam dal da ih popijem, zamolila sam ju da mi da uputnicu da izvadim betu i rekla mi je da mi ne želi dat ) help što da radim 🤷‍♀️

    A privatno vađenje bete? Mislim da nije preko 200 kn


    Pa mislim da ću tako nešto i napravit. 

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    jagodica123

    ela32

    Ako imas mogucnost odi do ljekarne i kupi clearblue i provjeri. Njega mozes raditi na dan ocekivane M u bilo koje vrijeme.

    Imali su samo clearblue easy u ljekarni i negativan je ali i dalje ništa od menstruacije a bolovi su još uvijek prisutni.. Pa trebao bi mi već pokazati plusić da je riječ o trudnoći


    I dalje ništa od M, ali danas nisam testirala. Da probam sa digitalnim? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.