Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hvala svima na lijepim zeljama, bas sam se bila preplasila 😏😏😁😁

  • Suzana_piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    U 12. mj sam radila Sono Hsg, ali 16. dana ciklusa jer sam tada mogla doci u Hr, ugl jajovodi su mi bili zacepljeni, a pregled bolan. Hvala Bogu izdrzala sam, e sad, moje pitanje glasi: Dali je neka imala slican problem, koliko nakon Hsg-a ste ostale trudne? (Mi pokusavamo vec tri godine) Uzasno sam nervozna, toliko zelim bebu a bojim se da cu se opet razocarati.
    E da, i nakon pregleda mi se menga poremetila kao i ovulacija 🤔😰

    Suzaaaa

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Suzana, da li su uspjeli “odcepiti”jajovode ili su i dalje neprohodni? Jer ako su i dalje oba neprohodna bez MPO necete moci ostvariti trudnocu ali to su vam vjerojatno rekli vec.
    Ja sam ostala trudna odmah u istom ciklusu  sono hsg… 
    Sret o!

    [lilypie.com]

  • Suzana_piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Suzana, da li su uspjeli “odcepiti”jajovode ili su i dalje neprohodni? Jer ako su i dalje oba neprohodna bez MPO necete moci ostvariti trudnocu ali to su vam vjerojatno rekli vec.
    Ja sam ostala trudna odmah u istom ciklusu sono hsg…
    Sret o!


    Lavice jesu, sto se tice jajovoda oba su sada odcepljena i prohodna i sada je sve u redu, samo sto ja imam sada taj strah da se opet iz mjeseca u mjesec razocaram, a citam po forumima da su neke ostale odma trudne, neke nisu dugo, a moj gin mi rekao da ako ne ostanem trudna u razmaku od 6 mjeseci, moram kod njega na kontrolu pa ce me uputiti dalje

    Suzaaaa

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cek a osim zacepljenih (tada)jajovoda sve je ok s tobom i muzem (ti imas ovulaciju a njegov spermiogram je ok?) Jer ako da, vkerujem da ce se ubrzo trusnoca dogoditi. Meni je receno da se sono hsg koristi na zapadu inkao terapeutska metoda gdje se prociste talpmi razne priraslice pa je lakse jajnoj stanici da “sklizne” i oplodi se. Drzim.vam fige!

    [lilypie.com]

  • Suzana_piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cek a osim zacepljenih (tada)jajovoda sve je ok s tobom i muzem (ti imas ovulaciju a njegov spermiogram je ok?) Jer ako da, vkerujem da ce se ubrzo trusnoca dogoditi. Meni je receno da se sono hsg koristi na zapadu inkao terapeutska metoda gdje se prociste talpmi razne priraslice pa je lakse jajnoj stanici da “sklizne” i oplodi se. Drzim.vam fige!


    Sve je ok, spermiogram uredan, ovulaciju imam. Sad samo u akciju i cekati. Hvala puno 😊😊

    Suzaaaa

  • Taine

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovako. Bila sam prosli tjedan na folikulometriji i dr mi je rekao da nema folikula i da ovaj ciklus nece biti ovulacije, sto sam i potvrdila lh trakicama. I Endometrij je bol oko 5mm.Inace ciklusi su mi od 26 do 28 dana. I ovulacija je svaki mj uredna između 15 i 17 dana. Ugl.danas sam osjecala onu tipicnu bol u desnom jajniku, sluz rastezljiva i uhvatila lh pik nekim cudom. Ugl danas je 21 dc. Da li moze biti kasnija ovulacija,? Kakove su sanse za zacece u ovome ciklusu? Ima li netko iskustva sa time? Hvala. 

    Taine

  • 18911132zizak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan. 

    Zadnja menstruacija je bila 3.4 a 15,16,17 ciklusa dan sam imala blago svjetlo rozo krvarenje… Samo se moglo vidjeti na papiru. Odnos je bio 11.4

    Menstruacija mi kasni sada… Danas mi je vec 31.dan ciklusa… Stalno imam bolove u stomaku kao da cu dobiti svake sekunde ali nista. Inace mi je ciklus kraci… Npr. Prosli mjesec mi je bio 21 dan.
    Sinoc sam radila test (neki bezvezni iz ljekarne) i negativan je.
    Da li je bilo rano za test? 

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Jesu li jaki bolovi u leđima na dan očekivane menstruacije normalni? Užasno sam zabrinuta a ne želim na hitnu zbog takve “sitnice”. Popila sam i tabletu protiv bolova no kao da ni nisam.. Doslovno me boli na svaki pokret, kao da zapeće.. 

  • ela32

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    jagodica123

    Jesu li jaki bolovi u leđima na dan očekivane menstruacije normalni? Užasno sam zabrinuta a ne želim na hitnu zbog takve “sitnice”. Popila sam i tabletu protiv bolova no kao da ni nisam.. Doslovno me boli na svaki pokret, kao da zapeće..


    Jesi radila test? Sad ti vec moze pokazati plus. Ako imas plus idi na hitnu da provjere jel sve u redu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.