Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Jutro zene mene isto trbuh sinoc bolija uzas sve okolo od zeludca prema doli tjeralo me.na wc a stolica tvrda uzas pijem tablete heferol kazu da od njih moze stolica biti tvrda ali me strah sta me trbuh bolija i evo jutros malo malo osjetim nista strasno…molin vas jel.kojoj tako.bilo strah me.uzas

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Cao drage evo ja sam 5 tjedan màlo me boli trbuh i zeludac  nista strasno i ljevi jajnik malo pa jel ima razlog za zabrinutost …

  • minnie_me20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan…nova sam pa trebam par inf. 🙂
    Jucer sam napravila test (clearblue digital sa tjednima) i pokazalo je +, 2-3 tjedna 🥳 🥳 (racuna tjedne okvirno i to od zaceca, ne od zadnje M).
    Poslije x godina sto se trudimo napokon je i nama doso +, ali zanima me dali su bolovi maternice, jajnika i svega vec dole normalni tako rano? Moj prag boli je nikakav i sve me jaaako boli!😣😣 Sutra cemo zvat gzvat da idemo na UZV ali smo malo uplaseni i nestrpljivi! 😣
    Hvala 🥰🥰

  • Ines123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) 
    Zanima me imate li mozda iskustva sa bolovima u donjem dijelu trbuha? 
    Ja sam sada 31. tjedan i danas vec drugi dan kod nekih polozaja osjetim bol u donjem dijelu,vise mozda kao neki grc. Nije konstantna bol,pojavi se i traje mozda par sekundi,kada promjenim polozaj prode ili sama od sebe. Za 3 dana idem na kontrolu,ali me strah da se nesto ne dogada. 

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    I mene povremeno zaboli s desne strane, rekao dr da je sve ok, da se maternica rasteze, i da ne brinem sve dok nema krvarenja. Bas tu gdje zaboli su bebine nogice a i kad su mi crijeva puna, bol je izrazenija. 

  • cokoloki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, imam smeđi iscjedak prva mi je trudnoca, sada je bez, a bio je smedi bas jako sam uplasena dali se koja susrela s tim idem prekosutra doktoru ali me ipak zanimaju vasa misljenja

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    cokoloki

    Pozdrav ženice, imam smeđi iscjedak prva mi je trudnoca, sada je bez, a bio je smedi bas jako sam uplasena dali se koja susrela s tim idem prekosutra doktoru ali me ipak zanimaju vasa misljenja


    Smedi iscjedak moze biti nista i svasta, ali evo vecina nas u pocetku ima takav iscjedak(pucanje kapilara i sl) i bude sve u redu na kraju.
    Ali bolje provjeriti odmah a ne cekati.. 

  • Avatar M.M

    M.M

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Bok buduce mame i sve koje ste vec postale 😊 💋🌸trebam vasu pomoc, bila sam kod ginekologa danas i rekla sam mu kako me 3 dana boli trbuh, bol je probadajuca, na nalete pa prestane. Nisam jos imala takvu bol, nesto tipa grceva, nisu neizdrzivi da ja sam mogu reci da me jako boli, ali ipak me brine. Nekada me jace presjece, nekada slabije… Kaze ginekolog da je mozda mjehur ali nije jer su nalazi uredni i nema bakterija niti upala. E sad, mene zanima dali je ijednoj od vas bilo tako jer ginekolog kaze da su to lagani trudovi ili rastezanje maternice, zato me salje u bolnicu na pregled jer on to nemoze procijeniti.  16. Tjedan trudnoce sam pa se jako bojim da nebi bilo nesto strasno… sve znate taj osjecaj…. Prvo dijete mi je pa nista ne znam kako bi trebalo sto biti pa trebam savjete. Inace sve ostalo je uredu, nemam krvarenja niti sam se otvorila niti ne nosim nisko. Bebica je uredu, mice se i cuje se srce… Ispricavam se na duzem postu 💟

    [lilypie.com]

  • Avatar butterfly784

    butterfly784

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Znam da mi nitko od vas ne može konkretno ppmoći jer em nije ginekolog, em nema kristalnu kuglu, ali dok čekam sutra ujutro možda će mi netko reći nešto utješno. Prva trudnoća, 19 tt, sve uredno, moji nalazi, bebini nalazi, dimenzije, probir, sve školski. Jedina opaska dr je bila da mi je posteljica skroz na samom ušću, ali kao imamo vremena do cca 24 tt da se podigne. Danas ujutro nježno rozi iscjedak, kasnije smeđi, poslije više ništa. Nisam sigurna jesam li osjetila bebu jer je stalno neka akcija u abdomenu. Na lijevom jajniku imam vodenu cistu. Osjećam cijelo popodne bol sličnu menstrualnoj u donjem dijelu trbuha, a zadnjih par tjedana u gornjem dijelu kao neko štipkanje, lijevo i desno od pupka i malo gore. Da, paničarim, da idem sutra kod dr 🤣 Hvala unaprijed 

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Da li je netko imao probadanje u lijevom donjem kvadrantu trbuha prema preponi. Ja sam to uvijek prepisivala nadutosti, ali drži me već treći dan. Bol se smanjila, ali nije nestala. Temperatura varira, max 38. 
    U 12 sam tjednu, trebali su biti blizanci, al na prošlom pregledu sam saznala da je jedan plod odumro.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.