Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Samanta30

    Mamite imam pitanje ? Ako može?
    Da li je normalno da na početku trudnoce da imam osjecaj ko da trebam dobiti pms ? Menga mi ne kasni
    Ginekog mj je otkrio da sam trudna
    (Početak trudnoce) pa me zanima da li je to normalno? I koliko najranije se može vidit trudnoca na utz, koliko tijedana trudnoce ???


    Kako se to dobije pms? Sto to znaci?

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Samanta30

    Mamite imam pitanje ? Ako može?
    Da li je normalno da na početku trudnoce da imam osjecaj ko da trebam dobiti pms ? Menga mi ne kasni
    Ginekog mj je otkrio da sam trudna
    (Početak trudnoce) pa me zanima da li je to normalno? I koliko najranije se može vidit trudnoca na utz, koliko tijedana trudnoce ???

    Kako se to dobije pms? Sto to znaci?


    Menstruacija

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Samanta30

    Mamite imam pitanje ? Ako može?
    Da li je normalno da na početku trudnoce da imam osjecaj ko da trebam dobiti pms ? Menga mi ne kasni
    Ginekog mj je otkrio da sam trudna
    (Početak trudnoce) pa me zanima da li je to normalno? I koliko najranije se može vidit trudnoca na utz, koliko tijedana trudnoce ???

    Kako se to dobije pms? Sto to znaci?


    LoSa cura se krivo izrazila, vidi se iz aviona da je mislila na mengu a ne na predmenstrualni sindrom. Stvarno cemu takve reakcije.
    Samanta kako si? Ja sam popiskila plus nekidan, proslo je 12 dana od transfera blastociste i imam bas jake menga bolove koji traju 20-30 sek i javljaju se tokom dana na mahove.
    Zene drage jeste li imale menstrualne bolove, a da je zavrsilo ok?

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ti grčevi su sasvim normalna pojava u početku,recimo ja ih inače nemam pa mi je to bilo neobično i kao neka bockanja iznutra,to su meni bili prvi simptomi.
    Obično se sa 6 tj ide na prvi uzv,ja sam također ivf pa sam bila naručena sa 7 tj

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Hvala beba, najvise se bojim vanmaternicne.
    Cula sam za grceve, ali bas da ovoliko bole  znaci  osjecaj kao da cu procuriti svaki cas. Tjesim se da je od utrogestana ili konstipacije, ali nisam sigurna. Ne boli stalno, ali kad krene bas osjecam intenzivno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Nemoj o tome razmišljati,i meni je to znalo pasti napamet,ali onda je mm reko “ zašto bi se to baš nama dogodilo” to me nekako smirilo,pa ne može baš sve nama😆. Sjećam se baš jakih grčeva kad bi morala na wc,pokušajte bit smirene jer se svi nevini organi razvijaju u prvim tjednima, fokusirajte se na ovu divotu u vašim bušama.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bebini organi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Muz ti je odlican  Nadam se da ne moze i nama sve, ali kad se opeces tesko je ne biti bar malo realan i razmisliti o svim mogucim ishodima. Vec sam imala takav slucaj, nije mi bezveze palo na pamet da moze biti vanmat i bolovi od toga. Nadam se da nije i da je doslo vrijeme da i mi budemo blagoslovljeni s bebom.

    [lilypie.com]

  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bok,imam  pitanje..nisam našla temu na forumu u vezi toga. Danas sam dobila nalaze krvne grupe i 0- sam a muz je A+,sad ne znam dal' je to istina ili ne ali svekrva Kaze da bi zbog toga mogla imat problema u trudnoci i sa djetetom. Da li neko ima iskustva s tim? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    nina0308

    Bok,imam pitanje..nisam našla temu na forumu u vezi toga. Danas sam dobila nalaze krvne grupe i 0- sam a muz je A+,sad ne znam dal' je to istina ili ne ali svekrva Kaze da bi zbog toga mogla imat problema u trudnoci i sa djetetom. Da li neko ima iskustva s tim?


    Moze biti problem ako se pomijesa tvoja i bebina krv posto si ti rh negativ, al zato se to u trudnoci kontrolira, posavjetuj se s dr o tome on ce ti najbolje objasniti 🙂 ima cura koje su rh - pa mozda se jave 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.