Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    ayla

    nina0308

    Bok,imam pitanje..nisam našla temu na forumu u vezi toga. Danas sam dobila nalaze krvne grupe i 0- sam a muz je A+,sad ne znam dal' je to istina ili ne ali svekrva Kaze da bi zbog toga mogla imat problema u trudnoci i sa djetetom. Da li neko ima iskustva s tim?

    Moze biti problem ako se pomijesa tvoja i bebina krv posto si ti rh negativ, al zato se to u trudnoci kontrolira, posavjetuj se s dr o tome on ce ti najbolje objasniti 🙂 ima cura koje su rh - pa mozda se jave


    Hvala ti,posavjetovati cu se sa dr. Valjda Ce bit sve uredu s tim :) 

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    nina0308

    Bok,imam pitanje..nisam našla temu na forumu u vezi toga. Danas sam dobila nalaze krvne grupe i 0- sam a muz je A+,sad ne znam dal' je to istina ili ne ali svekrva Kaze da bi zbog toga mogla imat problema u trudnoci i sa djetetom. Da li neko ima iskustva s tim?


    Ako je dijete rh neg. kao i ti, nikakav problem. Ako je rh pozit. onda ces primiti cjepivo da nebi u drugoj trudnoci imala problem. Kad primis cjepivo, mirna si. 

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Naime ako u prvoj trudnoci dode do mijesanja krvi rh neg majke i rh pozit djeteta, stvore se antitijela koja mogu ometati sljedecu trudnocu ukoliko ce drugo dijete opet biti rh pozitivno. Primis injekciju nakon prvog poroda i sve ce biti ok. Takvih je slucajeva na tisuce. Ja sam rh neg., vec sam primila rhogam injekciju nakon spontanog pa se moram raspitati sada kad sam opet trudna, hocu li morati mozda opet nakon 26.tjedna. Ne brini, sve ce biti u redu.

    [lilypie.com]

  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Znam da cu ispast mozda blesava al sam zbunjena u vezi računanja trudnoce.. trudna sam 9+5 tjedana ( po zadnjem ginekološkom pregledu) a po nekim aplikacijama sam 11tjedana. Ne kuzim kako je takva razlika u tome i kako da pratim mjesece trudnoce? Ima neko dobri aplikaciju za preporučiti?🙈

  • rozaroza2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao curke,ja sam nova ovdje,ja sam u ranoj trudnoci u ponedjeljak sam radila test i bio je pozitivan i tad mi je se pojavio svjetlo smedji iscjedak i nazvala sam odma za termin jer sam se zabrinula,prije 2 godine sam imala dva spontana,i moj gin.mi je rekao da dodjem u utorak jutro al je jos rano da bilo sto vidi na ult,a 3 dana vec me boli kao da cu svaki tren procuriti,isto kao mentrualni bolovi,propisao mi je utrogestan,dal je neka od vas imala slicno iskustvo??? 

  • Lotta15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Molim vas za mišljenje. Prošli ponedjeljak imala sam ovulaciju (tako mi je rekao ginekolog jer su mi ciklusi dugački i neujednačeni i teško pogodim plodne dane)  i na taj dan imali smo odnos. Od četvrtka (3 dana nakon tog odnosa) osjećam bolove u donjem dijelu trbuha. Traju već tjedan dana. Nisu to strašni bolovi već pritisak kao pred menstruaciju, a tu i tamo se proširi na donji dio leđa. Menstruaciju trebam dobiti za tjedan dana pa ne bih još radila test, ali se brinem zbog tih bolova. Nisu oni nepodnošljivi, ali ono, prisutni su. Je li imao netko slično iskustvo? 

  • Lekica12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage trudnice željela bih da vas pitam nesto. Naime u 9-toj sam sedmici trudnoce. Narucena sam na prvi pregled iduce sedmice. Nisam imala problema znacajnih osim mucnina sto smatram normalnim. Medjutim danas me zaboljelo na lijevoj strani gornjeg stomaka. Nemam nikakve druge simptome, nemam krvarenje samo tu bol koja mi ne da mira. Prva mi je trudnoca pa me sve brine. Da li je ta bol uzrokovana sirenjem maternice i rastom bebe ili pak nesto ozbiljnij.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    rozaroza2

    Cao curke,ja sam nova ovdje,ja sam u ranoj trudnoci u ponedjeljak sam radila test i bio je pozitivan i tad mi je se pojavio svjetlo smedji iscjedak i nazvala sam odma za termin jer sam se zabrinula,prije 2 godine sam imala dva spontana,i moj gin.mi je rekao da dodjem u utorak jutro al je jos rano da bilo sto vidi na ult,a 3 dana vec me boli kao da cu svaki tren procuriti,isto kao mentrualni bolovi,propisao mi je utrogestan,dal je neka od vas imala slicno iskustvo???


    Da, ja sam imala osjećaj kao da ću dobiti, ali ne cijelo vrijeme, povremeno samo. I eto radila sam dvije bete, raste uredno. Uglavnom i ja moram utrogestan i to 6 komada na dan. Al ja sam IVF trudnica. Rečeno mi je da je to normalno, taj osjećaj kao da ćeš dobiti, može trajati cijelo prvo tromjesečje. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Mislim da vam je ta bol od širenja svega u početku normalna, mene i sad zna, a na pregledu je sve ok. Naravno ako vas jako boli i sumnjate da nije u redu nešto onda treba otići na pregled ranije ili na hitnu. Cure su već otvorile temu Ljetne bebe 2020 pa tamo ima dosta njih koje su na početku trudnoće sa ranim simptomima pa im se možete pridružiti da vam bude lakše

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Jelena22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u 18 nedelji sam trudnoće, prva trudnoća , i sinoć me jako bolio stomak sa desne strane i sirilo se prema pupku i navise, a inace mi je cerviks zatvoren 80%, jel moze uzrok te boli biti da sam se vise otvorila, a pritom nije me boljelo pri dnu stomaka vec samo desna strana i kad ispruzi desnu nogu, a smiri mi se kad lezim na lijevoj strani ili ledjima. Trebam li se brinuti i zbog boli i zbog toga sto nije potpuno zatvoren cerviks? Inace mi je ginekolog rekao da se pazim sad ovaj naredni period. Zapravo me najviše brine sto je malo otvoren :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.