Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    I ja imam povremene bolove kao pred menstruaciju, to je normalno, dok nema jakih bolova i krvarenja, sve je ok

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozz…evo mene zanima trudna sam 12 tjedni …imam lagano zatezanje u maternici …to kako kad ..nije stalno i bolove u kicmu otraga nisko …to je normalno ? Da napomenem to nije nikakva jaka bol nek lagano…osjecam koda se sve rasteze i siri .

  • Zvoncica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Vecer,pozdrav svima.Nova sam na forumu..Imam 38g i druga trudnoca.U prvoj nisam imala nikakvih bolova osim malo mucnine i zgaravice..Ova je sva krenila naopako..Prva dva mjeseca svakodnevne mucnine,povracanje..zatvor..izgubila 5 kg..Sad sam u 14 tjednu i sta se toga tice bolje mi je.Najgore je proslo.Nisam sunca vidila osim kad bi isla na pregled.Moja gin.je na bolovanju od pocetka moje trudnoce i minja je ginekolog koji uopce ne pregledava vaginalno tj..onom spravom(spekulom) i tako mi nije na vrijeme otkrivena jaka upala rodnice i gljivice..Imala sam jake iscjetke bez nekog posebnog mirisa ali sam uvijek osjecala tezinu u donjem djelu trbuha..Sad sam dobila tablete polygmax koje su ujedno i antibiotik.Valjda pomogne..Uglavnom ,beba je ok..Cervix 55mm ultrazvukom ali pregledom rucno doktorica(jedna druga)se zabrinula ali nista konkretno mi nije rekla zasto..Kaze da nisam otvorena..nisam smeksana nego mi cervix nije onakav kakav bi trebao biti???..To je bilo prije 2 dana..Ja stalno mirujem..lezim..sta u pocetku zbog mucnina a sad i zbog straha da nisam uloziva..sta li vec..imam pritisak u donjem djelu ali ga prepisujem upali..osjecam lagane grceve za koje ne znam jesu li kontrakcije ili sirenje maternice..U depri sam.Samo visim po intrnetu i zbediram se.Nakon njenog pregleda koji je bio uzasno bolan..ujedno smo radili i briseve,prokrcarila sam..tj..imala tamno crveni iscjedak ..uf..ne znam jesam li falila temu ali samo sam se tila teke izjadati jer sve drzim u sebi..sve strahove i nitko me ne razumi ..

  • Zvoncica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    cicamaca

    pozdrav,nova sam!trudna sam 16tjedana,I druga mi je trudnoca,prije par dana sma osjetila laganu bol s desne strane,vise nalik na grč,tako sam jucer opet osjetila samo s desne strane,ta bol ili grč traje par minuta I onda prestane,nista poslije nisam osjetila zato navečer me jako zatezalo u donjem djelu trbuha,znam da se mozda maternica širi I da si bebac pravi prostor,al ova trudnoča druga mi je drugačija od prve,dal je netko slično tako imao u trudnoči:-)


    I moja druga trudnoca je sva naopaka i zato se bojim svake boli koja odskace od prve trudnoce..Mislim da je to normalno ..jedino ako su bolovi neizdrzivi..prejaki onda naravno kod ginekologa.

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Dobar dan mame i buduce mame..naime 6.8 mi je bila zadnja menstruacija i trebala sam je dobit opet 3.9 medutim nije dosla s tim da muz i ja radimo na bebi odlucila sam napravit test na trudnocu negdje oko 11 dana kasnjena i test se pokazao pozitivan..po nekom izracunu sad sam pet i pol tjedana trudna,medutim danas me pocelo probadati na ljevoj strani kod prepona dali netko zna sto bi to moglo biti.unaprjed hvala

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    sanjalica

    Dobar dan mame i buduce mame..naime 6.8 mi je bila zadnja menstruacija i trebala sam je dobit opet 3.9 medutim nije dosla s tim da muz i ja radimo na bebi odlucila sam napravit test na trudnocu negdje oko 11 dana kasnjena i test se pokazao pozitivan..po nekom izracunu sad sam pet i pol tjedana trudna,medutim danas me pocelo probadati na ljevoj strani kod prepona dali netko zna sto bi to moglo biti.unaprjed hvala


    Sve normalno…plod se namjesta u maternicu i tako to mora biti. Nije neobican ni smeckasti iscjedak sad u tom periodu..samo hrabro i cestitam!

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    hvala Lunica,prva mi je trudnoca pa me malo strah svega tih bolova jer stvarno jako dugo pokusavam ostat trudna,kad je nabolje otici kod ginekologa na pregled

  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa,evo i ja sam nedavno saznala da cu dobit pojačanje ;) trudna sam sad 6 tjedana i 6 dana,e sad bila sam na ultrazvuku i bebi srce vec kuca( nikad nisam bila trudna pa sam u soku da mala tockica vec ima srce)..uglavnom tu i tamo tijekom dana me uhvati bol u jajniku,probode me i prode..ko menstrualna bol.mene zanima jel to normalno,Pise da se sire crijeva pa da zato al nekako mi sve to brzo doslo.ima ko iskustva il' odgovor?  

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    nina0308

    Pozdrav ekipa,evo i ja sam nedavno saznala da cu dobit pojačanje ;) trudna sam sad 6 tjedana i 6 dana,e sad bila sam na ultrazvuku i bebi srce vec kuca( nikad nisam bila trudna pa sam u soku da mala tockica vec ima srce)..uglavnom tu i tamo tijekom dana me uhvati bol u jajniku,probode me i prode..ko menstrualna bol.mene zanima jel to normalno,Pise da se sire crijeva pa da zato al nekako mi sve to brzo doslo.ima ko iskustva il' odgovor?


    Mene je probadalo u desnom jajniku i dr mi je rekla da me to probada jer se iz tog jajnika oplodila jajna stanica. 

    [lilypie.com]

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mamite  imam pitanje ? Ako može?
    Da li  je normalno da  na početku trudnoce  da imam osjecaj ko da trebam dobiti pms ? Menga mi ne kasni 
    Ginekog mj je otkrio da sam trudna 
     (Početak trudnoce) pa me zanima da li je to normalno?  I koliko najranije se može vidit trudnoca na utz, koliko tijedana trudnoce ???

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.