Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Anita26

    Mocusa, uglavnom bilo je sve u redu? Bolovi su se nastavili ili? Ja sam u 17om tjednu, pa me isto poboljeva. Bol je podnošljiva, ali je stalno prisutna…


    Da, bilo je sve u redu i s nalazima i ovako. Bol se nastavila kroz iducih tjedan-dva i onda je postupno nestala. I vise se nije vracala. 

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu


    Trudnice dali koju u trudnoći užasno boli zdjelica nemogu hodat dugo nemog sjedit peče me dok pisam jedva prohodam po trgovini ili negdje? 32 tjedan trudnoće sam ? 

    Danci23

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Danci22

    Trudnice dali koju u trudnoći užasno boli zdjelica nemogu hodat dugo nemog sjedit peče me dok pisam jedva prohodam po trgovini ili negdje? 32 tjedan trudnoće sam ?


    Mene boli zdjelica i trtica još više čim se ustanem i krenem. :/ Pripisujem to širenju i standardnim bolovima i činjenici što moram više-manje mirovati pa mi je sve u banani :D 
    Od početka se borim s bolovima svih vrsta, ali evo guramo nas dvije 😁 sad smo u 29tom tjednu i mirujemo naredna 4 minimalno i cekamo dijagnozu zbog niske posteljice. 
    Inače os početka, mensturalni bolovi, krvarenja, bolovi u zdjelici, u crijevima, mjehur i jajnici (posebno sada jer je mala jako nisko).. 
    Sorry na dužem komentaru, možda nekoga umiri.. ja se trudim ostati mirna što više 🤗, ali ne moram ni reći da je mala dosta mirna beba pa svaki drugi dan strahujem kad se ne javlja🙄😶

    No atvsrno sam se raspisala, mislim da je to normalno, ali ako te jako boli, provjeri s ginekologom radije pa ćeš vidjeti.. Nadam se da imaš pregled uskoro. 😊🤗

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    Danci22

    Trudnice dali koju u trudnoći užasno boli zdjelica nemogu hodat dugo nemog sjedit peče me dok pisam jedva prohodam po trgovini ili negdje? 32 tjedan trudnoće sam ?

    Mene boli zdjelica i trtica još više čim se ustanem i krenem. :/ Pripisujem to širenju i standardnim bolovima i činjenici što moram više-manje mirovati pa mi je sve u banani :D
    Od početka se borim s bolovima svih vrsta, ali evo guramo nas dvije 😁 sad smo u 29tom tjednu i mirujemo naredna 4 minimalno i cekamo dijagnozu zbog niske posteljice.
    Inače os početka, mensturalni bolovi, krvarenja, bolovi u zdjelici, u crijevima, mjehur i jajnici (posebno sada jer je mala jako nisko)..
    Sorry na dužem komentaru, možda nekoga umiri.. ja se trudim ostati mirna što više 🤗, ali ne moram ni reći da je mala dosta mirna beba pa svaki drugi dan strahujem kad se ne javlja🙄😶

    No atvsrno sam se raspisala, mislim da je to normalno, ali ako te jako boli, provjeri s ginekologom radije pa ćeš vidjeti.. Nadam se da imaš pregled uskoro. 😊🤗


    I da, provjeri urin i urinokulturu.. Ako imaš problema pri mokrenju.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Danci22

    Trudnice dali koju u trudnoći užasno boli zdjelica nemogu hodat dugo nemog sjedit peče me dok pisam jedva prohodam po trgovini ili negdje? 32 tjedan trudnoće sam ?

    Mene boli zdjelica i trtica još više čim se ustanem i krenem. :/ Pripisujem to širenju i standardnim bolovima i činjenici što moram više-manje mirovati pa mi je sve u banani :D
    Od početka se borim s bolovima svih vrsta, ali evo guramo nas dvije 😁 sad smo u 29tom tjednu i mirujemo naredna 4 minimalno i cekamo dijagnozu zbog niske posteljice.
    Inače os početka, mensturalni bolovi, krvarenja, bolovi u zdjelici, u crijevima, mjehur i jajnici (posebno sada jer je mala jako nisko)..
    Sorry na dužem komentaru, možda nekoga umiri.. ja se trudim ostati mirna što više 🤗, ali ne moram ni reći da je mala dosta mirna beba pa svaki drugi dan strahujem kad se ne javlja🙄😶

    No atvsrno sam se raspisala, mislim da je to normalno, ali ako te jako boli, provjeri s ginekologom radije pa ćeš vidjeti.. Nadam se da imaš pregled uskoro. 😊🤗


    Idem Svaka dva tjedna u dnevnu i vadim urin sve je uredu ponoći pisam normalno i ništa ne boli to me samo po danu pisam dve tri kapi a oci ispadaju 😞

    Danci23

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Danci22

    TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Danci22

    Trudnice dali koju u trudnoći užasno boli zdjelica nemogu hodat dugo nemog sjedit peče me dok pisam jedva prohodam po trgovini ili negdje? 32 tjedan trudnoće sam ?

    Mene boli zdjelica i trtica još više čim se ustanem i krenem. :/ Pripisujem to širenju i standardnim bolovima i činjenici što moram više-manje mirovati pa mi je sve u banani :D
    Od početka se borim s bolovima svih vrsta, ali evo guramo nas dvije 😁 sad smo u 29tom tjednu i mirujemo naredna 4 minimalno i cekamo dijagnozu zbog niske posteljice.
    Inače os početka, mensturalni bolovi, krvarenja, bolovi u zdjelici, u crijevima, mjehur i jajnici (posebno sada jer je mala jako nisko)..
    Sorry na dužem komentaru, možda nekoga umiri.. ja se trudim ostati mirna što više 🤗, ali ne moram ni reći da je mala dosta mirna beba pa svaki drugi dan strahujem kad se ne javlja🙄😶

    No atvsrno sam se raspisala, mislim da je to normalno, ali ako te jako boli, provjeri s ginekologom radije pa ćeš vidjeti.. Nadam se da imaš pregled uskoro. 😊🤗

    Idem Svaka dva tjedna u dnevnu i vadim urin sve je uredu ponoći pisam normalno i ništa ne boli to me samo po danu pisam dve tri kapi a oci ispadaju 😞


    A baš čudno.. možda je bebač jako nisko, pa pritišće nešto.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Ivanak83

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)
    Nova sam na forumu i molim vas za pomoc jer sam luda i ne znam sta da radim vise. 
    U decembru sam ostala trudna a bolovi u ledjima su poceli od februara. Bolovi su tacno na jednom mjestu, tako gdje se kopca grudnjak, i malkice prema desno. Nije klasicna upala misica, ne mogu napipati zariste, pokret nije okidac. 
    Bolovi nastaju nocu, otprilike nakon 5 sati spavanja. Probudi me ostra bol od koje jedva disem, kad se pokusam pomjeriti bol je jos veca. Ne postoji pozicija koja umanjuje bol, a svako pokusaj da se pokrenem je kos bolniji. Otprilike kao da imam neku uzarenu kuglu na tom mjestu i da je sve (ruke nohe glava) povezano s njom. Bol je ostra i jaka u stanju mirovanja a pokusaj da se pokrenem je pojacava. Kad vec jstanem i hodam 20ak minuta bude prihvatljivo. Preko dan osjetim da je tu ali me ne ometa.
    Bila sam kod fizioterapeuta, kiroprakticara, ortoöeda, probala s Yogom, Pilatesom, vjezbama, paracetamolom, inekcijama, promjenila 6 madraca, probala obloge hladne tople rakija kupus konjska mast… Dakle sve sto mi je bilo na raspolaganju i nista. Uzasno me nervira stav doktora - to je od trudnoce jer do sada nisam srela trudnicu koja tako opisuje bolove. Ima li neka da je nesto slicno prosla i imate li neku preporuku?
    Inace imam 36 godina, prva je beba, curica, koja dolazi 5.9. :)

  • antonija9

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Miss_Miu

    Ja se približavam 19.tj i u prvoj sam trudnoći tako da je meni sve to novo. I najmanje zatezanje ili nešto me je zabinjavalo. Imala sam bezbroj pitanja! Te sam imala lagane bolove sa lijeve i sa desne trbuha kod kukova kao i vi.Kada sam upitala svog
    ginekologa reko je da je to sve normalno i da se maternica širi. :) Ništa ne brinite, ako budu jači bolovi ginekologu treba ić.


    Stalno citam ovaj tvoj post, mozes li mi molin te reci o cemu se radilo :( hvala unaprijed i zao mi je

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ovo mi je prvi post. Sada sam u sredini 14.tjedna trudnoce. Do sada je bilo sve super. Prije malo vise od jedan sat, poceo me je probadati lijevi jajnik, onako dosta jako, kao prije menstruacije. Kad sam legla i pokrila to mjesto,  bolje je, ali kad ustanem ili odem na toalet, opet boli jednako. Zanima me moram li bas otici na hitnu (nisam nikad bila), ili je ovo normalno? Puunoo hvala unaprijed :))

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    deewillow

    Pozdrav svima! Ovo mi je prvi post. Sada sam u sredini 14.tjedna trudnoce. Do sada je bilo sve super. Prije malo vise od jedan sat, poceo me je probadati lijevi jajnik, onako dosta jako, kao prije menstruacije. Kad sam legla i pokrila to mjesto, bolje je, ali kad ustanem ili odem na toalet, opet boli jednako. Zanima me moram li bas otici na hitnu (nisam nikad bila), ili je ovo normalno? Puunoo hvala unaprijed :))


    Vjerojatno je sve ok. Mene je tako znalo boljeti, ali češće s desne strane u jajniku.. i sve je ispadalo okej što se tiče  toga..  znala sam se grčiti od bolova, ali nakon dan-dva je prolazilo.. 
    Ali ako te boli da ne možeš trpiti, radije provjeri.. :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.