Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ernaaaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame ja imam bolove po cijelom onjem dijelu stomaka, kao iglom da me ubode neko, da li ste imale slicno iskustvo? 

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Vecer. Meni je danas uzasno boli me stomak kao menstrualna bol koda cu svaki tren procurit uzas 5tj sam trudna. Jel kome bilo tako da me utjesi jer ovo danas je ajme

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mangomum

    Vecer. Meni je danas uzasno boli me stomak kao menstrualna bol koda cu svaki tren procurit uzas 5tj sam trudna. Jel kome bilo tako da me utjesi jer ovo danas je ajme


    Pozdrav, ako te tjesi, ja sam trudna 5+3 i imam bolove kao da cu procuriti svaki cas. Gin. kaze da je to normalno i da odmaram sto vise mogu.

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    C1M4

    Mangomum

    Vecer. Meni je danas uzasno boli me stomak kao menstrualna bol koda cu svaki tren procurit uzas 5tj sam trudna. Jel kome bilo tako da me utjesi jer ovo danas je ajme

    Pozdrav, ako te tjesi, ja sam trudna 5+3 i imam bolove kao da cu procuriti svaki cas. Gin. kaze da je to normalno i da odmaram sto vise mogu.


    Doduse, nisam bila jos na pregledu, ali beta se zasada dupla pravilno tako da joj i vjerujem da je to normalno. Maternica se siri.

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Cure, ja imam pitanje, mene uzasno boli lijevi jajnik, par puta kroz dan. Beta je skolska, ali na pregled idem tek iducu srijedu pa me strah obzirom da sam imala vec spontani i izvanmaternicnu trudnocu. Zanima me je li imala koja od vas tako bolove u jajniku? Bol je kao kod ovulacije i nekada zna probadati i peckati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bette

    Bette

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Bok cure, nova sam ovdje, neki dan sam saznala da sam trudna. Već dva dana osjećam neku povremenu bol u desnoj preponi i češće na stražnjoj strani bedra skroz gore kao da sam istegnula mišić. Čitam po netu, bojim se da ne bi bila vanmaternična…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ako mi ko moze pomoci sa savjetom dobro bi mi doslo, znaci bole me prepone vise desna nego li lijeva, beba me zna tu udarati odavno i tocno kao da nade zivac pa jako boli al tome nisam pridavala paznju, al me sada boli i dok sjedim i dok lezim, zanima me jeli to nesta zabrinjavajuce, tek prekosutra idem doktoru i udara me jako nisko u stidnu kost doslovno i zna mi nekada tamo kao pulsirati.

  • cicamaca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav,nova sam!trudna sam 16tjedana,I druga mi je trudnoca,prije par dana sma osjetila laganu bol s desne strane,vise nalik na grč,tako sam jucer opet osjetila samo s desne strane,ta bol ili grč traje par minuta I onda prestane,nista poslije nisam osjetila zato navečer me jako zatezalo u donjem djelu trbuha,znam da se mozda maternica širi I da si bebac pravi prostor,al ova trudnoča druga mi je drugačija od prve,dal je netko slično tako imao u trudnoči:-)

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ernaaaaa

    Drage mame ja imam bolove po cijelom onjem dijelu stomaka, kao iglom da me ubode neko, da li ste imale slicno iskustvo?


    Koliko si tt? Mene zadnjih mj dana probada kod okretanja na krevetu, baš skroz nisko dolje ili ako nekad malo zaboravim pa se pokušavam dignuti normalno, a ne bočno…ali pretpostavljam da je to normalno pošto se širi maternica…

    [lilypie.com]

  • Mejri95

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje Dame, 
    ja sam od danas vas novi clan. Dosta sam vec citala, ali imam potrebu i sama direktno da vas pitam… Naime saznala sam juce( na nasem odmoru vam drzave) , da sam u drugom stanju JUHUU! Ali imam vec zadnjih nedelju dana bolove u stomaku kao pred mentruaciju.. i posto je nije bilo, uradila sam test koji je bio POZITIVAN!! Da li ste i vi imali bolove u donjem
    Delu stomaka, na mahove? I da vam je bilo lakse kad malo legnete? Mada nekad i u tom lezecem stanju nekad malo na mah zaboli… Interesuje me dal je to nesto ozbiljno??? Imam danas zakazan pregled kod ginekologa…. Hvala unapred

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.