Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam ovdje! Prva trudnoca, termin bi po mojem izračunu od zadnje M trebao biti 16.8, a 02.01 cemo vidjeti sta kaze gin.

    Imam pitanje za sve mame i buduce mame, imam jake bolove u predjelu jajnika identicne menstrualnim. Ponekad su jaci, ponekad slabiji, budu par dana pa prestanu, ali danas dok pljusti kisa evo cijeli dan ne prestaje, a ja cijelo vrijeme letim na wc da ne bih slucajno ugledala krv nedaj Boze.. molim za savjete i iskustva od preplasene buduce mame 😊

  • viva

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Curke zdravo nova sam pisala sam na temu hematom u trudnoci ali mi niko nista ne odg da vidim na ovu temu dali se ko javi probada me kod desnog jajnika me puno i ne jako ali mi se tek počelo desavat pa mi čudno,jeda mi se ko javi i na prvu temu imam dosta komplikacija savjeti i misljenja uvijek dobro dosli jer je prva trudnoca 11sed 🥰🤩😍

  • angel2705

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    viva

    Curke zdravo nova sam pisala sam na temu hematom u trudnoci ali mi niko nista ne odg da vidim na ovu temu dali se ko javi probada me kod desnog jajnika me puno i ne jako ali mi se tek počelo desavat pa mi čudno,jeda mi se ko javi i na prvu temu imam dosta komplikacija savjeti i misljenja uvijek dobro dosli jer je prva trudnoca 11sed 🥰🤩😍


    Heej,
    Ja sam također pisala pod hematom u trudnoći al nitko nista, izgleda da nitko osim mene nema taj problem.
    Naime u 9 tt sam prokrvarila, ne puno, zadrzali me u bolnici mj dana radi 2 izgubljene trudnoce. Prvotno nisu znali zasto krvarim a zatim su rekli da je u pitanju hematom. Svjeza krv mi je potekla samo jenom i poslje u dva navrata tamnocrvena(stara krv)..cijelo vrijeme sam imala smeckasto prilikom brisanja nakon mokrenja,pa bi skroz nestao pa krenuo ponovno. Objasnili su mi dr da to ciscenje od hematoma zna jako dugo potrajati jos narocito ako mirujes,nakuplja se ta zaostala smeda krv pa u jednom trenu izade.
    To sve mi se smirilo u 14. Tjednu a sad sam 15+2

  • viva

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    angel2705

    viva

    Curke zdravo nova sam pisala sam na temu hematom u trudnoci ali mi niko nista ne odg da vidim na ovu temu dali se ko javi probada me kod desnog jajnika me puno i ne jako ali mi se tek počelo desavat pa mi čudno,jeda mi se ko javi i na prvu temu imam dosta komplikacija savjeti i misljenja uvijek dobro dosli jer je prva trudnoca 11sed 🥰🤩😍

    Heej,
    Ja sam također pisala pod hematom u trudnoći al nitko nista, izgleda da nitko osim mene nema taj problem.
    Naime u 9 tt sam prokrvarila, ne puno, zadrzali me u bolnici mj dana radi 2 izgubljene trudnoce. Prvotno nisu znali zasto krvarim a zatim su rekli da je u pitanju hematom. Svjeza krv mi je potekla samo jenom i poslje u dva navrata tamnocrvena(stara krv)..cijelo vrijeme sam imala smeckasto prilikom brisanja nakon mokrenja,pa bi skroz nestao pa krenuo ponovno. Objasnili su mi dr da to ciscenje od hematoma zna jako dugo potrajati jos narocito ako mirujes,nakuplja se ta zaostala smeda krv pa u jednom trenu izade.
    To sve mi se smirilo u 14. Tjednu a sad sam 15+2


    Jeli ti sad bolje jeli proslo ja sam se rijesila 😁

  • viva

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Curke neznam dali je za ovu temu ali pomagajte ured smo u 5mj trudnoce pocinju da me bole zubi desne nezz ni sama sta vec zubi su dobro nisu pokvareni neznam odakle ta bol dali se ko susretao sa tim i jeli ima neki prirodan lijek strah me ici sada zubaru 

  • angel2705

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    viva

    angel2705

    viva

    Curke zdravo nova sam pisala sam na temu hematom u trudnoci ali mi niko nista ne odg da vidim na ovu temu dali se ko javi probada me kod desnog jajnika me puno i ne jako ali mi se tek počelo desavat pa mi čudno,jeda mi se ko javi i na prvu temu imam dosta komplikacija savjeti i misljenja uvijek dobro dosli jer je prva trudnoca 11sed 🥰🤩😍

    Heej,
    Ja sam također pisala pod hematom u trudnoći al nitko nista, izgleda da nitko osim mene nema taj problem.
    Naime u 9 tt sam prokrvarila, ne puno, zadrzali me u bolnici mj dana radi 2 izgubljene trudnoce. Prvotno nisu znali zasto krvarim a zatim su rekli da je u pitanju hematom. Svjeza krv mi je potekla samo jenom i poslje u dva navrata tamnocrvena(stara krv)..cijelo vrijeme sam imala smeckasto prilikom brisanja nakon mokrenja,pa bi skroz nestao pa krenuo ponovno. Objasnili su mi dr da to ciscenje od hematoma zna jako dugo potrajati jos narocito ako mirujes,nakuplja se ta zaostala smeda krv pa u jednom trenu izade.
    To sve mi se smirilo u 14. Tjednu a sad sam 15+2

    Jeli ti sad bolje jeli proslo ja sam se rijesila 😁


    Heeej je je. Za sad mi je super. Od onda krvarenja niti iscjetka nije bilo. Sada sam 18 tt. Povremeno me tupo boli malo sa lijeve pa sa desne strane, pa malo kao mensturalni al sve to traje par sekundi al dovoljno da se uplasim. E a to za zube..mene ti od pocetka desni bole, krvare, i povlaci mi se meso. Idem redovito stomatologu i preporucio mi je nekakav gel za desne al mi nista ne pomaze. 

  • ivana2020

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam ovdje. Trudna sam 21 tjedan. Na zadnjoj prije 5 dana mi je nalaz sljedeći:cerviks je skraćen za prst prohodan do zatvorenog unutrašnjeg ušća. Preporučeno mi je mirovanje. Molim trudnice koje su imale slična iskustva da mi napišu kako su prošle, jel se cerviks skraćivao…itd.
    Unaprijed hvala!

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ivana2020

    Pozdrav svima, nova sam ovdje. Trudna sam 21 tjedan. Na zadnjoj prije 5 dana mi je nalaz sljedeći:cerviks je skraćen za prst prohodan dozatvorenogunutrašnjeg ušća. Preporučeno mi je mirovanje. Molim trudnice koje su imale slična iskustva da mi napišu kako su prošle, jel se cerviks skraćivao…itd.
    Unaprijed hvala!


    Ja sam imala slicno negdje u tvojim tjednima, skracen i omeksan cerviks, vanjsko zatvoreno, unutrasnje se pocelo otvarat. Nakon 10 dana strogog mirovanja cerviks je bio 35 mm sto moja dr smatra ok i T oblik pa vise nisam morala strogo mirovati ali ipak paziti da ne dizem nista i odmarati kad god stignem. 
    Sve je bilo OK do 28og tjedna kad sam pocela opet osjecati pritisak, ovaj put kontrakcije su pocele i vanjsko se otvara, 30 mm cerviks. Opet mirovanje i nakon 10 dana pregled je pokazao da sam zatvorena, samo zbog kraceg cerviksa i dalje mirovanje bar jos 2 tjedna.
    Uglavnom vidjet ces kako ce biti na kontroli, za koliko si narucena? 

    [lilypie.com]

  • ivana2020

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru. Kakav pritisak si osjećala? Ja ne osjećam ništa posebno osim tu i tamo nekakvo zatezanje što pripisujem rastezanju maternice? Jesi rodila? Naručena sam opet 20.4.

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ivana2020

    Hvala na odgovoru. Kakav pritisak si osjećala? Ja ne osjećam ništa posebno osim tu i tamo nekakvo zatezanje što pripisujem rastezanju maternice? Jesi rodila? Naručena sam opet 20.4.


    Neee sad sam 30 tjedana :) i prva trudnoca. 
    Zatezanje mislim da je OK. Ja sam osjecala vise nekako ostro, ne znam kako objasniti kao pritisak na donji dio i ostru ali laganu bol, mislim da je opet svakome drukcije. Ja i dosta nisko nosim pa moguce i zato. A sad drugi put u 28. tjednu su razlog vise bile kontrakcije, trbuh mi se stvrdnuo i tako bio tvrd neko vrijeme plus pritisak. Sad su mi dali i tablete koje smanjuju kontrakcije. 
    Vidjet ces kako ce biti na kontroli, nadam se da ce ti stanje biti bolje nakon mirovanja 🤞🤞 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.