Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Meni je u 31tt beba bila 1700g. Ajme samo da ne bude preogromna beba da me ne rezu!

  • Ana20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Marijana12345

    Ana20

    Pozdrav zenice! Ja evo sam u 31 tjednu trudnoće i osjecam dole u zdjelicu bol beba je jako nisko skroz ju dole osjecam ponekada mi se cini ko da ce svaki cas van ispasti mi Al kaze gin. Jako je nisko da mirujem Al nemogu nez kako mirovati imam kcerkicu godinu i pol dana s njom sam samo ja stalno dali je normalna pojava bolova u leđima dole nisko tako i u zdjelici s obzirom da je polako pri kraju trudnoće ili bi me to moralo zabrinjavati.. Sta vi mislite?😍Dali se trebam zabrinuti s obzirom da mi pise svugdje visokorizicna trudnoca

    Ana imam identicnu situaciju osim sto imam urednu trudnocu. Klinca od 18mj koji bi se na luster popeo a ja u 32tt. Isto me beba mlati da nisu istine i imam osjecaj da se spustila iako u ogledalu vidim da nije. Povecaj malo MG. Ja isto vise ne uzivam u sexu, a u prosloj trudnoci smo se keksali do kraja redovno par puta tjedno. I mene muce jako bolovi u lumbalnom dijelu ledja, cak me uhvatio isijas, nisam nista pila od tableta osim jedan ipubrufen na sto mi je ginica rekla da bolje ne. Za bolove ti je potrebno dosta hodati ali ak ti je kao i meni da te probada nakon duze setnje, za to je idealan par s klupicom gdje mozes otici sa curicom, ona nek trci a ti mrvicu sjednes. Ja sam puno dobila u trudnoci, evo vec 17kg, to me najvise smeta, jaki puno je vode kaoni zadnji put, osjecam to. Nadam se da cu roditi 2-3tj ranije da se napokon dovedem u red. Niti dana nisam uzivala nitk u jednoj trudnoci.


    Jao meni isto mala mi zivahna to je cudo za ne vjerovati ja cim duze hodam kada idem u setnju s curom to dole kida i boli me tako da nisam bas za duge setnje izvedem ju u park pa moram trcat za njom a ja jedva hodam beba je glavom dole skroz ponekad mi se cini da ce ispast mi van koliko je nisko ujutro tesko se dizem dole ko da mi razdvajaju zdjelice. Ja sam isto misla da cu se udebljati a na kraju evo 31tt niti kile nisam dobila ovo vrijeme sam mrsavila sada prije par dana bila kod gin. I kaze ista kilaza kao kada sam tek zatrudnila vode imam dovoljno sto je dobro cak mnje i tlak je neg s prvom trudnocom.. Jedino sto me brine kilaza bebe jos nema puno do kraja a beba sada ima samo 1400 gr iskreno nadam se da ce se udebljati jer i curu sam rodila imala je 2770 gr a ovo sada nadam se da ce isto biti ok kilaza

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Da li je netko u skroz ranoj trudnoci imao kao probadanja u rodnici? Kao da mi pulsira, ali s razmacima. Zigne na sekundu pa nista pa opet i tako cijeli dan. 6tt.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Kengurica i Iva4, simptomi koje opisujete i vrijeme koje navodite su najvjerojatnije implantacija ploda u maternicu. Ipak predlazem da se odmarate malo vise nego obicno, ja sam s takvim simptomima u 9tt imala spontani, ginica mi je rekla vjerojatno od stresa j preopterecenja jer sam sr bas u to vrijeme selila k decku.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    cure, sve su to normalni bolovi u ranoj trudnoći, maternica se rasteže, sve se namješta. ako nema krvarenja ni izrazito jakih bolova, u redu je, ako se pojavi nešto od toga slučajno, odmah na hitno. 
    za implantaciju je već kasno pošto znate da ste trudne i beta hcg se već izlučuje u vašem tijelu, da su imlantacijski bolovi u pitanju, još ne bi znale da ste trudne.

  • Ana20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Curke vi koji ste u ranim tjednima trudnoće svakako bi vam preporucila odmarati se ne biti pod stresom i nesmjete nista tesko raditi ni dizati. Ja sam isto misla nece biti nista Al prevarila sam se meni je isto tako ko vama bilo i s 11tt sam odjednom na wceu prokrvarila i izgubila svoje blizance. To je bio definitivno najgori dan u mom zivotu😥do 12tt najrizicnije je cuvaj te se i cuvaj te bebice svoje 

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Helou, evo mene opet, sutra imam pregled kod ginekolog, medjutim kao djevojke gore sta pisz i mene bole jajnici tj probadaju vise ili maternica isto tako. 
    Medjutim ja imam uz to u hematom, pa curim. 
    Eh sad, dana me počeo boljet dosta trbuh na momente kao da me nesto stisce  ne znam jel to okej ili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Cure, one iskusnije, pomagajte.. Previjam se već drugi dan od bolova u donjem dijelu leđa koji dođu i odu, a nekad tupo ostanu. I boli me i trtica i bol nekad ode gore u leđa, ali nisam primjetila baš zatezanje trbuha do tvrdoće kamena, pa nemam pojma jesu to samo leđa i širenje ili je moguće da su kontrakcije? Imam i bakterija u urinu, ali s obzirom na blagdane idem na urinokulturu idući utorak :( 
    Smirim se, uzmem magnezij, ali boli i kad ležim.. a nakon sjedenja da ni ne govorim :/ 
    I mislim si već drugi dan da li da idem na hitnu ili da se strpim.. nisam uopće pametna :(

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    Cure, one iskusnije, pomagajte.. Previjam se već drugi dan od bolova u donjem dijelu leđa koji dođu i odu, a nekad tupo ostanu. I boli me i trtica i bol nekad ode gore u leđa, ali nisam primjetila baš zatezanje trbuha do tvrdoće kamena, pa nemam pojma jesu to samo leđa i širenje ili je moguće da su kontrakcije? Imam i bakterija u urinu, ali s obzirom na blagdane idem na urinokulturu idući utorak :(
    Smirim se, uzmem magnezij, ali boli i kad ležim.. a nakon sjedenja da ni ne govorim :/
    I mislim si već drugi dan da li da idem na hitnu ili da se strpim.. nisam uopće pametna :(


    A o kojem se tjednu radi?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Ajde da probam i tu postaviti komentar, možda neko ima islično iskustvo..
    Povremeno osećam neko kao “stezanje” u donjem delu stomaka, kao grčevi maternice ne znam ni sama, nije me previše brinulo jer nije bilo strašno i brzo je prolazilo.. a danas sam imala onako dole kao lopticu, kad sam ležala na leđima, s desne strane i mogla sam je i napipati a i videti, to me malo zabrinulo… Onda sam zvala posle podne ginekologa, nemam pojma da li me je skontao šta sam mu pričala ali u svakom slučaju rekao je da počnem opet s duphastonom i da popijem odmah dva i onda 3 put dnevno po jednu tabletu… I da mirujem, da danas budem što više u krevetu, baš me to nešto zabrinulo. Sutra radi prvu, ne znam da li da odem i na pregled ili da mirujem i izdržim još tjedan dana do redovnog pregleda.. nemam neke posebne bolove, to je više onako nelagoda, šta ja znam 🙁 Ima li neko slična iskustva s tim grčenjem, stezanjem u 13-14. tjednu trudnoće

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.