BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Da, oba puta vaginalnim uzv-om. I svaki put “rucno” dal sam otvorena. 

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Meni je doktorica ultrazvukom preko trbuha izmjerila i rekla da sam zatvorena. Na zadnjem pregledu nije me gledala vaginalno, ni ultrazvukom ni “rucno”.

  • Avatar Lucija987

    Lucija987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Nina12

    Sad sam vidjela da si išla, sorry.. Još jedno pitanje kako ti je mjeren cerviks, jeli sa vaginalnim uz? Meni još niko nije mjerilo pa me zanima.


    Meni je isto preko stomaka mjerilo cerkvis na uzv sa 20tt 

    [lilypie.com]
    🙏❤💙

  • Avatar mimi16

    mimi16

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    jučer sam bila na pregledu, cerviks mjeren vaginalno na zadnja 3 pregleda uzastopno (oko 50 mm je), zatim provjerili jel kucaju srca i ima li dovoljno plodne vode preko trbuha na svakom pregledu, i još na stolu rukom provjerili jel sve tamo gdje treba biti (dovoljno visoko ako sam dobro shvatila…). detaljna mjerenja svake bebe (opseg glave, trbuha, dužine bedrene kosti, težine…) su mi zasad 2 puta radili i sve je ok.
    čitam komentare i ne mogu vjerovati da kad dođeš na pregled da vam ne naprave uzv… grozno!  uvijek držim dah kad čekam da nađu srceka, pa zato sam i došla na pregled da mi njih pokažu da je sve u redu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Slazem se s mimi16!!! Takav bi trebao biti svaki pregled, posebno kod rizicnih trudnoca kao sto smo mi!! 

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Evo mene s kontrole. Danas 12+6.. 1.beba velicine 76,4mm (13+5), KČS 145/min, BPD 28mm, F 12,1 mm, nuhalni nabor 1,3 mm.
    2. Beba 87,6mm (14+5), KČS 145/min, BPD 29.4mm, F 24,9, nuhalni nabor 1,5mm.
    Doktor kaze da su sve mjere odlicne i da nema razloga za brigu. Na netu bas ne pronalazim da ima negdje tablica po tjednima za te velicine, pa se nadam da je i to zaista tako. Kaze da nema nikalve potrebe za NIFTY, Harmony i sl.. Cerviks 49mm. Kaj kazete, jel vam se to cini okej? 😵😀
    I daaa, prema prvim procjenama, oba dva bi bila decka 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucija987

    Lucija987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    flower93

    Evo mene s kontrole. Danas 12+6.. 1.beba velicine 76,4mm (13+5), KČS 145/min, BPD 28mm, F 12,1 mm, nuhalni nabor 1,3 mm.
    2. Beba 87,6mm (14+5), KČS 145/min, BPD 29.4mm, F 24,9, nuhalni nabor 1,5mm.
    Doktor kaze da su sve mjere odlicne i da nema razloga za brigu. Na netu bas ne pronalazim da ima negdje tablica po tjednima za te velicine, pa se nadam da je i to zaista tako. Kaze da nema nikalve potrebe za NIFTY, Harmony i sl.. Cerviks 49mm. Kaj kazete, jel vam se to cini okej? 😵😀
    I daaa, prema prvim procjenama, oba dva bi bila decka 😍😍


    Ako doktor kaze da je ok nemoj nikakve provjere radit,znas da bi ti reka da ima nekih odstupanja😍🤗
    Ja isto nisam nikakve dodatne testove radila
    I da cestitam na deckicima 💙💙

    [lilypie.com]
    🙏❤💙

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    I mi smo bile danas na pregledu. Cure su super. 20cm, 750g i 800g. A ja sam skroz zatvorena, gledala mi je vaginalno “ručno”, a na zadnja dva pregleda mi je vaginalno ultrazvukom. Već su dugo okrenute na zadak i iako su one stvarno aktivne ne miču se iz tog položaja.

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    flower93

    Evo mene s kontrole. Danas 12+6.. 1.beba velicine 76,4mm (13+5), KČS 145/min, BPD 28mm, F 12,1 mm, nuhalni nabor 1,3 mm.
    2. Beba 87,6mm (14+5), KČS 145/min, BPD 29.4mm, F 24,9, nuhalni nabor 1,5mm.
    Doktor kaze da su sve mjere odlicne i da nema razloga za brigu. Na netu bas ne pronalazim da ima negdje tablica po tjednima za te velicine, pa se nadam da je i to zaista tako. Kaze da nema nikalve potrebe za NIFTY, Harmony i sl.. Cerviks 49mm. Kaj kazete, jel vam se to cini okej? 😵😀
    I daaa, prema prvim procjenama, oba dva bi bila decka 😍😍


    Čestitke na dečkicima! 🤩🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Cestitke svima ❤
    Meni je pregled za tocno tjedan dana i jedva cekam. Pregled mi je svaka tri tjedna, dva tjedna budem na miru i zadnji tjedan prije pregleda budem sva na iglama. Ali obozavam citati kad vama dobro prodju pregledi, osjecam se odmah bolje i ko da je i meni sve super. Nadam se da ce se to sljedeci utorak i potvrditi 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.