BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Flower da, demografska politika je u k… Al cekaj, tek si na pocetku, ceka te jos puno toga nelogicnog na zalost od vrtica do skole… Za popi… No dobro…
    Da, vaginalno otecenje… Yes, zaboravila sam komentirati… Ja imala u zadnje dvije trudnoce… To je bas neugodno no nista strasno, povuce se nakon poroda 😉. Meni je recimo samo jedna strana bila otecena i kvrgava, uzas… Evo sad sve ok. I na nogama imam problem s venama tak da… Veselo u svakom slucaju. A ima i ona jedna zlijezda…hm…nesto sa B…i to se moze upaliti pa da otekne tako. Tajchika pitaj na pregledu u svakom slucaju. 😉
    Pelene… Mi smo koristili babylove xs u startu jer su stvarno najmanje i najtanje… Poslije smo probali huggies, pampers (ja ih ne volim jos od prve kceri al smo ih dobili) i violetu… I vratili smo se na babylove… Najtanje su i ne propustaju… Pampers meni uzasno smrde i propustale su nam, violeta propustala, huggies su uzasno debele ali dobro drze… A puno vam ovisi i o gradji bebaca… Morat cete isprobavati.
    Doranorafora bebetto ide u svim smjerovima… Ja svoje vozim obicno da gledaju jedna prema drugoj… Jedino ak im sunce tuce onda jedna gleda drugoj u ledja. I jos nesto… Ja sam uzela 3u1 jer su mi kosare trebale za spavanje u kuci, za setnje koristim jaja samo jer su mi u kosarama bebe totalno nezasticene (previse se drndaju dok ih se voz, na to mislim) i to mi se ne svidja, pogotova penjanje na rinzol i silazas s rinzola. Cak sam pricala i sa fizioterapeutom o tome, cak ni on ne preporuca, pogotovo ovak male. 🤷🏻‍♀️ Za prvo dvoje kosare nisam ni imala i nisam ni za njih planirala uzeti no nisam imala mjesta u dnevnoj za krevetice ili slicno pa spavaju u kosarama na stolu 🤪

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    PetraB

    Evo me opet… Vidim tema broj odjece i kolica… Kolica sam studirala valjda cijelu trudnocu… Odluka pala na bebetto 42 i nisam pozalila ni sekunde. Po ducanu manevriram jednom rukom, svi dijelovi zasebno idu gore (nije sportski fiksan), i nisu cure jedna ispod druge toliko koliko kod drugih modela sto sam gledala. I mi zivimo u kuci pa mi sirina nije bila presudna zbog lifta ili slicno, no kako ja 90% vremena sve stvari obavljam solo sa curama, muz radi i hendla malca od 2,5 god i curku od 9 kad nesto treba, tako da su mi trebala uska kolica 


    PetraB Puno ti hvala na informacijama,baš sam bila u nedoumici oko tih stvari koje mi trebaju za početak (koji broj robice, veličina pelena….) A kasnije lako kupim u hodu kada vidim šta mi treba. Još me zanima da li si uzimala bočice,dude i izdajalicu prije nego si rodila i da li su ti trebale za taj prvi dio…ako jesi koje si uzela? 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Keti izdajalicu sam imala jos od prije. U bolnici sam rucno izdajala i tako mi se pokazalo najbolje dok nije mlijeko nadoslo u nekoj normalnoj kolicini. Kad smo dosli doma koristila sam izdajalicu no ne bas cesto. Tak da ja bi definitivno prezivjela bez. A imam elektricnu, neku noname s e-baya i zadovoljna sam bila s njom. Bocice i dude su bile spremne zbog iskustva sa starijim klincima. Ja mlijeka nisam imala divoljno za njih a kamoli sad za blizance tak da sam htjela biti spremna. Jedino formulu nisam imala spremnu jer nisam znala koju ce dobivati u rodilistu pa smo to uzeli kada smo izasli iz bolnice. 😉
    Dude i bocice sam uzela nukove… No te dude nikad nisu prihvatile pa smo presli na mum i one su im super. I izimam one koje svijetle u mraku da ih po noci ne trazim dugo. Bocice predlazem obavezno staklene i ja sam uzela odmah one velike. Staklene zbog higijene cisto jer s vremenom se one plasticne od pranja ostete pa se vise ne mogu ni oprati dobro. A ovako samo sisace mijanjam. Pazite na sisace… Obicno su velicine po mjesecima no ima i podvelicina (nuk konkretno ima S, M i L) koje ovise o broju rupica tj o protoku tekucine. Na pocetku smo koristili S, sada su na M za formulu a S za vodu. 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Nina12

    Nina12

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Cure koju kozmetiku planirate nabaviti, sampon, kremice i tako to? 

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    PetraB

    Keti izdajalicu sam imala jos od prije. U bolnici sam rucno izdajala i tako mi se pokazalo najbolje dok nije mlijeko nadoslo u nekoj normalnoj kolicini. Kad smo dosli doma koristila sam izdajalicu no ne bas cesto. Tak da ja bi definitivno prezivjela bez. A imam elektricnu, neku noname s e-baya i zadovoljna sam bila s njom. Bocice i dude su bile spremne zbog iskustva sa starijim klincima. Ja mlijeka nisam imala divoljno za njih a kamoli sad za blizance tak da sam htjela biti spremna. Jedino formulu nisam imala spremnu jer nisam znala koju ce dobivati u rodilistu pa smo to uzeli kada smo izasli iz bolnice. 😉
    Dude i bocice sam uzela nukove… No te dude nikad nisu prihvatile pa smo presli na mum i one su im super. I izimam one koje svijetle u mraku da ih po noci ne trazim dugo. Bocice predlazem obavezno staklene i ja sam uzela odmah one velike. Staklene zbog higijene cisto jer s vremenom se one plasticne od pranja ostete pa se vise ne mogu ni oprati dobro. A ovako samo sisace mijanjam. Pazite na sisace… Obicno su velicine po mjesecima no ima i podvelicina (nuk konkretno ima S, M i L) koje ovise o broju rupica tj o protoku tekucine. Na pocetku smo koristili S, sada su na M za formulu a S za vodu. 🤗


    Hvala🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Kako smo?? 😊😊

  • Avatar Nina12

    Nina12

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Ja ne znam jeli do vremena ili sta ali ja sam totalno ne raspoložena i nervozna. Sve mi se crne misli motaju po glavi. Još mi je na organscreening-u dr rekla da se kod djevojčice prate moždane komore jer su malo veće nego inače. Mislim da me i to paraliziralo. Eto nadam se da ste vi ostale malo bolje. Pišite… 

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Mi danas obavili pregled! Zatvorena, cerviks prek 40mm, bebac je lupkao sondu tijekom mjerenja 😀
    Nije ih mjerio tako da neznam koje su velicine i tezine ali bitno da je sve ostalo u redu. 

  • Avatar Nina12

    Nina12

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Tajchika nešto nisam propratila jeste li radili anomaly scan? 

  • Avatar Nina12

    Nina12

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Sad sam vidjela da si išla, sorry.. Još jedno pitanje kako ti je mjeren cerviks, jeli sa vaginalnim uz? Meni još niko nije mjerilo pa me zanima. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.