BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav!nisam mogla naci otvorenu temu o blizancima..pa ako ima ko da nosi blizance bilo bi mi drago da razmjenimo iskustva 😊☺

  • Avatar Cloud

    Cloud

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    hela

    Pozdrav!nisam mogla naci otvorenu temu o blizancima..pa ako ima ko da nosi blizance bilo bi mi drago da razmjenimo iskustva 😊☺


    Pozdrav, Hela 🤗
    Postoji otvorena tema blizanacka trudnoca, doduse nije cesto aktivna, ako zelis mozemo se prebaciti tamo. Koji tjedan? 

    [lilypie.com]

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    hela

    Pozdrav!nisam mogla naci otvorenu temu o blizancima..pa ako ima ko da nosi blizance bilo bi mi drago da razmjenimo iskustva 😊☺


    Pozdrav Hele.  Evo ja ti se javljam.  Trudna sam 12 tj i nosim blizance.  
    👶👶

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago sto ste se javile 😊 ja sam u 18+2 😊2 curice nosim jednojajcane…znate vi spol? Kolko cesto idete na preglede? 😁

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    hela

    Bas mi je drago sto ste se javile 😊 ja sam u 18+2 😊2 curice nosim jednojajcane…znate vi spol? Kolko cesto idete na preglede? 😁


    Ja jos neznam spol. Misl da je kod mene jos rano.   
    A rekli su na zadnjem pregledu da nemogu procijeniti dali su jednojakcani ili dvojajcani. 
    Prva mi je trudnoca pa jos sve ucim.  (Imala sam spontani u 7tj trudnoce prije god dana) 

    Za sada sam bila svaka 2 tjedna na pregledu.  Sutra ponovno idem.  

    Dali pijes kakve tablete.  
    Ja od prvog dana pijem Dhupaston 3*10mg

    Imas nekoga u obitelji s blizancima? 

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Meni su u 15 tj vidli da su curice i da su jednojajcani 😊 mene moj gin narucuje svakih mj dana pila sam sad vise ne..samo prenetal radi vitamina..tata mi je blizanac,kod tebe?i meni je prva trudnoca evo bas jucer na rucku kod muzevih roditelja sjedimo za stolom a meni odjednom trbuh pocne skakat 😍preljepi osjecaj al od tada nista a ja samo cekam kad ce udariti 😊al sad je reko jos jedam pregled 18.2 i da onda pratim trudnocu u bolnici 

  • Avatar Cloud

    Cloud

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ja sam danas 33+2. Dvije cure, dvojajcane. Sad sam na pregledima svaka dva tjedna, do 30tt sam bila svaka 4 tjedna, a izmedju 20 tt i sad - kako kad. Nekad svak 2, pa svaka 3 tjedna. Od tableta ranije nisam nista pila, ali su me u 28 tt stavili na utrogestan zbog cestih kontrakcija. Sutra imam pregled i vjer ce me sad skidati s terapije, pa cemo vidjeti dokad cemo izgurati. Prenatale sam pila do 20 tt, ali sam po uputi gin prestala, dolazilo mi zlo od njih. 😊

    [lilypie.com]

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Cloud

    Ja sam danas 33+2. Dvije cure, dvojajcane. Sad sam na pregledima svaka dva tjedna, do 30tt sam bila svaka 4 tjedna, a izmedju 20 tt i sad - kako kad. Nekad svak 2, pa svaka 3 tjedna. Od tableta ranije nisam nista pila, ali su me u 28 tt stavili na utrogestan zbog cestih kontrakcija. Sutra imam pregled i vjer ce me sad skidati s terapije, pa cemo vidjeti dokad cemo izgurati. Prenatale sam pila do 20 tt, ali sam po uputi gin prestala, dolazilo mi zlo od njih. 😊


    Pozdrav cloud 😊 zelim ti svu srecu i da porod prode najbolje 😀 i ja nosim dvije cure samo jednojajcane 👧👧 jedva cekam da ih upoznam a imam jos do tada 😊😁bas sam nestrpljiva…di ces rodit?

  • Avatar Cloud

    Cloud

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Bome imas 😊 ja cu u Vinogradsku, tamo me od 20 tt prati jedan doktor, porodit ce me carskim rezim. Bas sam sad s pregleda, on je optimistican, misli da necemo tako skoro. Gdje ces ti? 

    [lilypie.com]

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce brzo proc vrijeme do poroda 😊😁ja idem na sv.duh…isto imam tam doktora koji ce me pratit koji je odlican 😀 meni su isto rekli da bi da idem na carski na sv.duhu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.