BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Svim curama cestitam na urednim pregledima! 🥳🥳
    Vec smo sve u lijepim tjednima, bebice nam super napreduju! 
    Kako ste po pitanju priprema za bebace? Ja jos nisam kupila apsolutno nistaaaa 😕😕 
    Rekla sam da cu poceti u 9.mj lagano pripremati. 
    Odlucila se jedino za kolica, najvjerojatnije ce to biti bebeto 42 3u1. Svaka kolica imaju neke prednosti i nedostatke, nadam se da necu previse fuljati s odabirom. 😀😀

  • Avatar Lucija987

    Lucija987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Svim curama cestitam na urednim pregledima! 🥳🥳
    Vec smo sve u lijepim tjednima, bebice nam super napreduju!
    Kako ste po pitanju priprema za bebace? Ja jos nisam kupila apsolutno nistaaaa 😕😕
    Rekla sam da cu poceti u 9.mj lagano pripremati.
    Odlucila se jedino za kolica, najvjerojatnije ce to biti bebeto 42 3u1. Svaka kolica imaju neke prednosti i nedostatke, nadam se da necu previse fuljati s odabirom. 😀😀


    Ja isto nisam jos nista kupila 🙈🤣
    Al evo kroz 20ak dana cemo krenit lagano.
    Kolica su za sad u nekon uzem izboru ostala tfk duo i bugaboo donkey 3,jos cemo malo proucit oko njih pa donit konacnu odluku 😍
    Sta se ostaloga tice mislin da je to sve lagano eto jedino kolica su ono bas za dobro dobro razmislit 

    [lilypie.com]
    🙏❤💙

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Svim curama cestitam na urednim pregledima! 🥳🥳
    Vec smo sve u lijepim tjednima, bebice nam super napreduju!
    Kako ste po pitanju priprema za bebace? Ja jos nisam kupila apsolutno nistaaaa 😕😕
    Rekla sam da cu poceti u 9.mj lagano pripremati.
    Odlucila se jedino za kolica, najvjerojatnije ce to biti bebeto 42 3u1. Svaka kolica imaju neke prednosti i nedostatke, nadam se da necu previse fuljati s odabirom. 😀😀


    Ajme ja sam luda 😂 bilo me strah da ću ranije završiti u bolnici pa sam već skoro sve kupila. Kolica Cosatto Supa Dupa Twin ( tražila sam što manja i kompaktnija a dolaze sa svim dodacima i lagana su za upravljanje,bila su i na super akciji pa je bilo šteta čekati), krevetici mi baš danas dolaze iz Ikee, madrace, poplune i posteljinu sam uzela isto, kadicu, dude, bočice(dr.Brown's) i tako neke sitnarije a robice sam dobila u velikim količinama tako da toga nisam puno kupovala. Sad mi ostaje uzet sebi uloške (Chicco) i ostale stvari za rodilište, a pelene ću uzeti tri vrste pa ćemo vidjeti šta će nam odgovarat. Što se kozmetike tiče idem na što jednostavnije, bademovo ulje i karite maslac (to i za sebe koristim), za kupanje u početku samo voda i kap ulja. Možda neka kremica za osip ako im baš izbaci. Da, i tetra pelena planiram uzeti u velikim količinama. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam i jaja za auto, dobili smo dva tako da smo mirni.

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Ja sam od pocetka trudnoce na mirovanju, samo kod kuce pa sam izrazila muzu zelju da jedan dan sad u 9.mj odemo u neki veci soping centar u zg gdje drze kolica koja sam si nagledala da ih vidimo, provjerimo i odmah kupimo ili narucimo. Isto tako bi uzela i krevetice s madracima, komodu za preslacenje i kadicu za kupanje. Ne planiram ici od ducana do ducana za 100kn razlike u cijeni u tim vecim stvarima. Kod nas u Medimurju/Varazdinu ima par ducana s djecjom opremom, ali ne drze bas za blizance tako da cemo potegnut do Zga. Jedan soping nece nasteti. Onda odma kupit i neku robicu osnovno, tek toliko da si prvi bodi i oblekicu kupim sama a dalje mozemo sve preko neta ili slati obitelj da kupuje s popisa. Ljekarnu planiram obaviti isto u 9.mj, to mogu i kod nas. 
    S kojom velicinom robe cete kretati? 50? Imaju neki ducani i manje velicine? Imam osjecaj da ce moje bebice biti sitnije 😕

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Mozete stavite slikice stvarcica koje imate! 😀😀

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Ja sam od pocetka trudnoce na mirovanju, samo kod kuce pa sam izrazila muzu zelju da jedan dan sad u 9.mj odemo u neki veci soping centar u zg gdje drze kolica koja sam si nagledala da ih vidimo, provjerimo i odmah kupimo ili narucimo. Isto tako bi uzela i krevetice s madracima, komodu za preslacenje i kadicu za kupanje. Ne planiram ici od ducana do ducana za 100kn razlike u cijeni u tim vecim stvarima. Kod nas u Medimurju/Varazdinu ima par ducana s djecjom opremom, ali ne drze bas za blizance tako da cemo potegnut do Zga. Jedan soping nece nasteti. Onda odma kupit i neku robicu osnovno, tek toliko da si prvi bodi i oblekicu kupim sama a dalje mozemo sve preko neta ili slati obitelj da kupuje s popisa. Ljekarnu planiram obaviti isto u 9.mj, to mogu i kod nas.
    S kojom velicinom robe cete kretati? 50? Imaju neki ducani i manje velicine? Imam osjecaj da ce moje bebice biti sitnije 😕


    Sada svi dućani manje više imaju web stranice pa možeš prije odlaska pogledati stodšto se nudi da ti bude lakše. 😊 Tako sam i ja sve od doma provjerila i odlučila pa smo onda išli. Inače preporučila bih svima krevetice iz Ikee jer su podjednako kvalitetni a duplo jeftiniji nego po dućanima ( moji su bili 699kn a takve po dućanima nisam našla ispod 1500kn),a imaju i solidan izbor.

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Mozete stavite slikice stvarcica koje imate! 😀😀


    Ne znam kako se stave slike 🤷

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Nego, ja imam pitanje u vezi nošenja beba. Jeste razmišljali o tome i ima li koja mama sa iskustvom. Obitelj bi nam htjela kupiti Ergo baby embrace pa sve gledam koliko je to zgodno, jesu li možda bolje marame itd. Ako itko ima neki savjet ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucija987

    Lucija987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Ja sam od pocetka trudnoce na mirovanju, samo kod kuce pa sam izrazila muzu zelju da jedan dan sad u 9.mj odemo u neki veci soping centar u zg gdje drze kolica koja sam si nagledala da ih vidimo, provjerimo i odmah kupimo ili narucimo. Isto tako bi uzela i krevetice s madracima, komodu za preslacenje i kadicu za kupanje. Ne planiram ici od ducana do ducana za 100kn razlike u cijeni u tim vecim stvarima. Kod nas u Medimurju/Varazdinu ima par ducana s djecjom opremom, ali ne drze bas za blizance tako da cemo potegnut do Zga. Jedan soping nece nasteti. Onda odma kupit i neku robicu osnovno, tek toliko da si prvi bodi i oblekicu kupim sama a dalje mozemo sve preko neta ili slati obitelj da kupuje s popisa. Ljekarnu planiram obaviti isto u 9.mj, to mogu i kod nas.
    S kojom velicinom robe cete kretati? 50? Imaju neki ducani i manje velicine? Imam osjecaj da ce moje bebice biti sitnije 😕


    Imam jednu grupu blizanaca na fb (Njamcka je grupa pa ako koja ima tu da je u isto u De pozovem je)pa tamo pokusavam popratit velicine za robicu i naravno ostalo sta moze koristit.
    E sad naravno ima mama koje dodu do termina (carski 38 tt) tako da one vecinom pisu da uzimaju 46 velicinu 
    Ok znat cemo pri kraju otprilike kolike su bebice al opet ja nemogu cekat zadnji dan da kupim jer se bojim da me ne smiste u bolnicu prije
    Tako da cu svakako uzet i broja 46 da iman za svaki slucaj a ostalo od 50 pa na dalje 🤷‍♀️
    Naravno uvik je napomena da ne pretjerujemo sa robicom 🤗

    [lilypie.com]
    🙏❤💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.