BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ajme kolicaaa, znaci ja sam jos u jaako ranoj fazi trudnoce, a vec me ova kolica izludjuju. Ne bih htjela ona kolica di je jedna beba ispod druge ili iza, htjela bih da su jedan pored drugog (iako znam da su to sira kolica). Zivimo u kuci i imamo dosta velik auto, pa to nije problem. E sad, koje marke kolica uopce vi predlazete, a da su 3u1?

    [lilypie.com]

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Nina12 Ja sam isto mislila 50, baš je nezgodno kupovati ovako unaprijed kad ne znam kolike će biti🥰🤭
    Tajchika005 mi smo se na kraju odlučili za bugaboo donkey… jesu skuplja ali kad se sve zbroji mislim da ćemo se s njima najmanje namučiti…najviše nam se svidja to što se sve zasebno skida i stavlja onaj dio koji trenutno treba (košara,sportsko ili autosjedalica) a ne ide jedno u drugo. Na njih sa adapterima mogu ići i autosjedalice koje idu na maxi  cosi adapter pa smo se mi odlučili za cybex cloud z i-size koje se mogu (kada su na kolicima) izvući u lezeći položaj tako da djeca mogu  biti malo duže  biti u njima ako slučajno zaspu.

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    keti13

    Nina12 Ja sam isto mislila 50, baš je nezgodno kupovati ovako unaprijed kad ne znam kolike će biti🥰🤭
    Tajchika005 mi smo se na kraju odlučili za bugaboo donkey… jesu skuplja ali kad se sve zbroji mislim da ćemo se s njima najmanje namučiti…najviše nam se svidja to što se sve zasebno skida i stavlja onaj dio koji trenutno treba (košara,sportsko ili autosjedalica) a ne ide jedno u drugo. Na njih sa adapterima mogu ići i autosjedalice koje idu na maxi cosi adapter pa smo se mi odlučili za cybex cloud z i-size koje se mogu (kada su na kolicima) izvući u lezeći položaj tako da djeca mogu biti malo duže biti u njima ako slučajno zaspu.

    Keti13 vidim da su na netu po 12.000kn. Gledam li dobro? Jeste li narucili preko netu ili ste ih u kojem ducanu vidjeli “uzivo”?

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Tajchika005 Da,to je ta cijena s tim da se autosjedalice uzimaju posebno. U zg ih imaju izložene  na bundeku,dućan se zove Male stvari a za druge gradove ne znam. Uglavnom vidjela sam da se  prodaju i već  korištena gdje dosta drže cijenu. Nadam se da ćemo ih kasnije uspjeti prodati😬.

    [lilypie.com]

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    flower93

    Ajme kolicaaa, znaci ja sam jos u jaako ranoj fazi trudnoce, a vec me ova kolica izludjuju. Ne bih htjela ona kolica di je jedna beba ispod druge ili iza, htjela bih da su jedan pored drugog (iako znam da su to sira kolica). Zivimo u kuci i imamo dosta velik auto, pa to nije problem. E sad, koje marke kolica uopce vi predlazete, a da su 3u1?


    Osim bugaboo imate i baby monsters easy twin koja mogu biti 3u1 s tim da se isto sve dodatno kupuje (dolaze sa sportskim sjedalima ali na njih se mogu montirati košare i autosjedalice)….čak kažu da sportski dio ide u nulti položaj tako da se ne mora kupovati košara ako ne želite. 

    [lilypie.com]

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Svaka cast curke… bome ste vi to dobro vec sve proucile.
    Ja uopce ne razmisljam o takvim.stvarima, pricekat cu jos malo..zasad samo zivim od pregleda do pregleda u nadi da ce sve biti dobro 😊
    Danas sam bila na pregledu, potvrdjeno je da su dva decka, lijepo se razvijaju, tocno su onoliki koliki bi po tjednima trebali biti i redovan pregled je za tri tjedna. 
    Sad konacno mogu na more 10 dana pa da se iskupamo i odmorimo ❤❤

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Mi smo uzeli Cosatto Supa Dupa Twin kolica. Jaja za auto smo dobili pa nam nisu trebala.

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Ja nemam pojima koja cemo ☹️☹️😕😕
    Dobila sam preporuku za dorjan sport twin kolica, 3u1 su, cijenom su nam pristupacna. 
    Sutra ulazimo u 24tt pa mislim da je vrijeme da se pocnem malo informirati barem o osnovnim stvarim! 😀

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Svidaju mi se i junama kolica, ali ne mogu naci ducan u kojem se prodaju nego sam narucivanje preko neta iz poljske. Imate mozda kakvu info za njih?

  • keti13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    tajchika005

    Svidaju mi se i junama kolica, ali ne mogu naci ducan u kojem se prodaju nego sam narucivanje preko neta iz poljske. Imate mozda kakvu info za njih?


    Junama kolica imaju u Westgate-u i shoping centru Prečko u Zg ali nemaju izložena za blizance. Ona su super pristupačna cijenom i praktična jer imaju sve zasebno ali jedini problem je što su dosta široka i ne prolaze kroz klasična  vrata i liftove pa smo mi zbog toga odustali od njih😬

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.