BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    bopsich

    Bok, vidim da tema baš nije aktivna i ja ti nažalost ne mogu puno pomoći jer sam baš kao i ti na samom početku. Danas sam 6 tjedana trudna po zadnjoj menstruaciji i baš sam se maloprije vratila iz bolnice jer sam otišla na pregled zbog dosta krvarenja.
    Međutim sve je u redu, ne znaju ni oni zašto to krvarenje, ali kažu da nema razloga za brigu.. Meni su vidjeli plod u obe gestacijske, jedan odgovara točno 6 tjedna, a drugi 5 tjedana i 6 dana.. I vide se jasni otkucajima srca ❤️❤️
    Ne znam zašto su ti za jednu sigurni, a za drugu nisu, jedino ako se u jednoj vidi plod, a u drugoj ne 🤷‍♀️ Možda će se javiti netko s više iskustva. I meni bi bilo drago čuti mišljenje onih koju su to već prošli jer i mene malo brine blizanacka trudnoća i mogućnost ranijeg porođaja..
    Ako ima netko tko je rodio blizance sa nekom lijepom pričom, rado bi je pročitala 😅


    Čestitam  😁😁
    Ja sam imala krvarenja na početku. U 6, 7 i 8 tjednu. Nisu znali uzrok, ali je sve na kraju bilo ok. Preporučili su mi mirovanje, jer mi se nakon malo hodanja ili možda nekog lakšeg napora pojavljivao i smeđi iscjedak.
    Osim toga smo kasnije imali i diskordinantni rast, tj jedna beba je bila dosta teža od druge. A ja sam imala i skraćen cerviks, pa sam u 25 tjednu išla na ugradnju pesara. 
    Na kraju su me porodili zbog visokog tlaka u 34 tjednu. Bebe su bile dobro, ali su morali u inkubator. Ali sve je dobro prošlo. 😁
    Svakakvih se dijagnoza tu skupi, ali su oni mali borci i to sve bude uglavnom ok.
     

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Ani92 hvala ti što si se javila. Svaka pozitivna priča mi daje ogroman vjetar u leđa i nadu da će sve biti ok. Pogotovo kad vidim da je krvarenja bilo u jako puno blizanačkih trudnoća koje su na kraju dobro završile. Drago mi je da su tvoja dječica dobro i da je sve prošlo u redu. Puno je pitanja i strahova i u normalnoj trudnoći, a sve je to, cini mi se, još više izraženo u blizanačkoj. Ali vjerujem da ce sve biti dobro ❤️

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️ Stižu nam 2 dječaka 🩵🩵
    [tickerfactory.com]

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    bopsich

    Ani92hvala ti što si se javila. Svaka pozitivna priča mi daje ogroman vjetar u leđa i nadu da će sve biti ok. Pogotovo kad vidim da je krvarenja bilo u jako puno blizanačkih trudnoća koje su na kraju dobro završile. Drago mi je da su tvoja dječica dobro i da je sve prošlo u redu. Puno je pitanja i strahova i u normalnoj trudnoći, a sve je to, cini mi se, još više izraženo u blizanačkoj. Ali vjerujem da ce sve biti dobro ❤️


    Da, puno je strahova, ali najvažnije je u svemu nekako ostati pozitivan. Iako je to dosta izazovno ponekad. 

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Hej bok cure!
    U 7.tj sam trudnoće i na prvom pregledu mi je doktorica rekla da se vide dvije GV,jedna je odma potvrđena bila je tada oko 8mm,druga nešto manja od 5,6mm za koju me naručila za 10 dana da se vidi dali će se nastavit razvijati normalno.
    Moje pitanje je ustvari kakvo je vaše iskustvo u tako ranoj trudnoći bilo? Dali su vašim bebama u isto vrijeme srćeka kucala, ili je normalno da jedan bude manji i malo kasni?

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Oprostite šta sam ponovo postavila isto pitanje Al nisam se služila još forumom pa nisam ni skužila da ima odgovora.😂
    U svakom slučaju hvala!
    Nadam se da će u utorak sve biti uredu!
    Ostalim trudnicama i majkama želim sretno🥰 budite nam živi i zdravi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.