AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Srculence hvala na info za embryoglue♥️😍🥰
    Znači od svega toga zapravo ste sve uzele embryoglue. Asistirani hatching i time-lapse mislite da nema potrebe uzimati? Dragi bi najrađe sve, da povećamo šanse, a ja se premišljam. Nekako mislim da je embryoglue dovoljan i mantram već kako sam trudna 🤰🏻 u šestom mjesecu🍀🍀🍀🍀
    Tratinčice točno znam o čemu pričaš, tako i mi, već dugih 14 godina stalno zajedno, to je prekrasno i nimalo smiješno♥️ Sretno Tratinčice, javljaj nam se i neka paze na tebe i kako je i Lotta rekla, od utorka sigurno ne spavaš sama, ajmeeee♥️jako sam uzbuđena i jedva čekam sretne vijesti 🎉😍🎉😍🎉🤞🏻🍀🤞🏻🍀🩷🩷🩷🩷🩷
    Lotta 🤣🤣🤣a daaaj, ja sam mantrala kako ćemo nas dvije biti trudne u isto vrijeme 🤣🤣🤣 kako god odlučili, želim vam svu sreću svijeta i javi nam što ste odlučili kada odlučite🤞🏻🍀Ponovila sam joj samo što je dr.napisala, lijevo cista, desno folikul. Valjda nisu čitali status nego gledali sliku, pa ih je zbunilo. Bilo, prošlo. Ne zamaram se♥️♥️♥️♥️☺️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Hej drage cure, procitala sam sve Vase novosti, svima zelim da za sebe nadju najbolju opciju i krenu kad budu spremne ☺️ vidim da ima i lijepih vijesti vezano uz puno js i micro tesa 👍
    Trudnice drago mi je da ste sve dobro, @tratincice eto jos malo curke, jos samo malo strpljenja ❣️🫶🏻 brzo ce sve to proci 🙌🏻
    Ja sam se malo makla tako mi je lakse.. mi smo vec u pripremama za fet, od 1dc prijem estrofem koji grozno podnosim na zalost , imam uzasne mucnine i glavolbolju, vrtloglavicu - iskreno sam se nadala da pripreme za fer su puno lakse al evo meni su gore, al sto je tu je.. sutra imam uz da provjere debljinu endometrija pa cemo znati vise.. nemojte zamjeriti sto cu se manje javljati ali presing mi je bas velik nakon transfera to cekanje a testice vise necu raditi nikako. Svakako vam se javim da vidimo ( nadam se da ce se smrzlic probuditi, toga me jako jako strah jer imamo samo jednog :/( al mislit cemo pozitivno.
    Ja sam sama pitala za ass hatching i emrbioglue, doslovno su izignorirali moje pitanje o ass hatchingu i napisali samo cijenu za embrioglue- to cemo svakako uzeti zao mi je da i prvi put nismo

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • verujem

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Tratinčice, potpuno te razumem, ja isto kada sam odvojena od muža, po celu noć se budim, vrtim i ne spavam 😅🤦‍♀️ Ali ne daj se, ovo je najlepši razlog zbog koje ćete se odvojiti, držim palčeve da sve super prodje ❤️❤️❤️
     Hvala svima na podršci i lepim željama ❤️
    Od 31 jajne ćelije, 28 je bilo zrelih, a 24 su se oplodile, nakon 5 dana su mi javili da nam je ostalo 13 embriona (blasti). Nismo odmah radili embriotransfer, zbog tako velikog broja jajnih ćelija, ići ćemo sad polovinom petog meseca. Sulejman mi je odmah na početku stimulacije, kada je video tako veliki broj jajnih ćelija, rekao da nećemo raditi embriotransfer, a nama je to bilo ok, ne moramo brinuti zbog poslova, pa nam nije problem ponovo otići 🙏🙏
    Što se tiče OHSSa, stomak mi je bio naduven 2-3 dana nakon aspiracije i to je to. Nisam osećala bol, više je bila neprijatnost. Tokom celog postupka stimulacije sam uzimala protein, pila dosta ajrana (nešto poput jogurta) koji isto ima dosta proteina, jela dosta voća i izbegavala slatko. I prilično smo šetali, obilazili smo svašta nešto, trudili se da idemo pešaka. Ne znam da li je to dovelo do toga da nemam izražene simptome OHSSa, ali možda nekome pomogne

  • Avatar Crvenkapica94

    Crvenkapica94

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Leona mi smo isto u ovom zadnjem postupku uzeli embryo glue, ne znam jel to pomoglo ista ili se eto tako potrefilo. Ali definitivno bi uzela opet. 
    Tratinčice sretnoooo 😍😍 jos malo i evo tebi tvoje cure ❤️❤️
    Ja sam evo nekidan bila na kontroli, mali ima 1039 grama, vec je glavom prema dolje i pritisce mi mjehur uzasno pa sam svakih 5 minuta na wcu 😂 lupa na sve strane, nece se slika nikako 😂 na 3d slici doslovno ima ruke u kriz preko lica, dakle tesko NE za slikavanje 🙅🏼‍♂️😂 tatin sin, nema sto 😁
    Ja se lagano vec pripremam, kupujem stvari, sredujemo stan. Svaki dan setam, idem na vjezbe dva puta tjedno i to mi puno pomaze za leđa. Jedino sto u zadnje vrijeme jedem malo vise slatkog, pogotovo sladoled jer mi se bas jede. Ali seceri su mi dobri pa se pocastim malo 😁 dosad sam u plusu 7 kila, nadam se da necu puno jos do kraja. Iako mi to nije bitno, nek sve dobro prode 🥰
    Bas sam jucer radila nekakav video cijele prosle godine i kroz sve postupke sto sam snimala i imala slika, i s muzem komentirala kako smo sve zaboravili sto smo prosli, i njegovu operaciju i sva bockanja i muke. Bas cudo kako brzo se sve zaboravi, a toliko toga prodemo sto fizicki sto psihicki. Zelim srecu svim curama u postupcima ❤️❤️❤️ nadam se da cemo imati puno sretnih vijesti uskoro 🥰🥰
    Pixelpro kako su tvoje cure? 

    💁🏻‍♀️29 - dijabetes, hiperprolaktinemija, pcos, amh 50.5
    👱🏻‍♂️34 - neopstruktivna azoospermia
    1/23 mTESE Poliklinika Cito - 8 ampula ✅
    2/23 1.ICSI ➡️5🥚➡️1 ET ❌ 0 🐧
    4/23 2. ICSI ➡️ 11🥚➡️2 ET ❌ 0 🐧
    10/23 Repromed 3.ICSI ➡️7🥚➡️1 ET 0 🐧
    +5dpt, beta 9dpt - 138, 11dpt - 376
    6.12. kuca ❤️
    11.1. Veritas uredan - stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Lola super da ste krenuli, držim fige da sve prođe savršeno,puno sreće ti želim 🍀🤞🏻žao mi je da loše podnosiš Estrofem, nadam se da ćeš se brzo osjećati bolje. Nadam se da ti je UZV danas super prošao i da je endometrij odličan. Samo pozitivno i hrabro, mi smo uz tebe i navijamo, a ti se javi kad god budeš spremna. Žao mi je što su te izignorirali, ali pitaj ih kad budeš tamo, znam da košta 200 eura. Sretno od ♥️🍀🤞🏻😘
    Verujem nevjerojatno dobar rezultat, čestitam 😍♥️super da nemate problem otići opet💪🏻, svakako će tijelo biti odmornije i vjerujem da će rezultat biti odličan🍀🍀🍀🍀nadam se i tebe pratimo uskoro😍😍😍super da nisi imala neke teže simptome OHSS-A i hvala na vrijednim savjetima, vjerujem da je svakako pomoglo i ja ću  tako ♥️♥️♥️😘
    Crvenkapice super, svakako je to super stvar, držim 🤞🏻 da i meni bude uspješno😍💪🏻🍀🤞🏻raste bebuljko😍, bitno da je sve u redu, a sliku se nadam da ćete uloviti sljedeći put 🍀🤞🏻uživaj, jedi slatko, super si s kilama😍ljubim♥️😘
    Pixel i mene zanima, baš sam te se jučer sjetila. Nadam se da ste odlično♥️♥️😘

    Čula sam se s Jelenom, pa sam joj rekla da želim embryoglue i za praćenje embrija, pa mi je rekla da nažalost nemaju kapaciteta da svaki dan javljaju što se događa, ali da ću sve znati na vrijeme i da se ništa ne brinem. Možda će mi tako i lakše biti, stvarno se nadam da će biti sve u redu samnom i da ću dan, dva nakon aspiracije moći istraživati lijepi Prag sa mužićem♥️♥️♥️sretno nam svima, puse vam šaljem svima i puno pozitivne energije ❤️♥️❤️♥️❤️♥️🍀🤞🏻💪🏻

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Leona89

    Lola super da ste krenuli, držim fige da sve prođe savršeno,puno sreće ti želim 🍀🤞🏻žao mi je da loše podnosiš Estrofem, nadam se da ćeš se brzo osjećati bolje. Nadam se da ti je UZV danas super prošao i da je endometrij odličan. Samo pozitivno i hrabro, mi smo uz tebe i navijamo, a ti se javi kad god budeš spremna. Žao mi je što su te izignorirali, ali pitaj ih kad budeš tamo, znam da košta 200 eura. Sretno od ♥️🍀🤞🏻😘

    Hvala draga.. pa evo sto da ja kazem, kod nas nikad ne moze ici glatko 🤣😹 danas na ultrazvuk, 11dc super endometrij trolinijski 11,5mm, aliiii na lijevom jajniku fucking vodeci folikul 16mm.. odmah mi je to bilo cudno i kad sam poslala nalaze zvala me Jelena (Marina je odsutna trenutno) i kaze joj super je endic ali imas folikul trebas veceras primiti ovitrelle. Dakle ja sam odmah pocela cmizdirit jer sam i prosli put taj ovitrelle jedva nabavila i to u zg jer ga u Zd zupaniji nema nigdje na stanju.. plus sto nemam recept a bilo je vec popodne, ni iz Praga mi ga nisu mogli poslati.. ali ok sreca na prijateljima, uspjela sam izmoliti ljekarnu u zg da ga daju bez recepta i sutra je kod mene.. ono zbunjoza na kvadrat jer uz estrofem nije trebalo biti ovulacije.. sad jos cekam info dal ce transfer bit 3.5 il ce ga pomaknuti za jedan dan jer nisam veceras primila stopericu.. ugl sto upitnika, nadam se da ovulacija nece bit danas ni sutra dok ne dodjem do inekcije 🤷🏻‍♀️ eto.. sa mnom vam nikad nije dosadno bar 😹 plus ako pomaknu transfer ce bit na vikend 🫣 no dobro kako bude bit ce, moram se pomorit s tim da nikad ne mogu planirat nista ..

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Lola draga vidjela sam da si pisala na drugoj temi i da su te cure smirile❤️ nadam se da je štoperica jučer stigla i držim fige da sve bude u redu, neka ovaj bude dobitni🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻♥️♥️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Leona89

    Loladraga vidjela sam da si pisala na drugoj temi i da su te cure smirile❤️ nadam se da je štoperica jučer stigla i držim fige da sve bude u redu, neka ovaj bude dobitni🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻♥️♥️😘


    Je draga dobila sam ju jucer 👍 bezvezno zivciranje ali eto mora bit nesto svaki put. Hvalaaa 💟

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 453

    Prijavi adminu

    Imali novosti s Tratincicom? Baš se brinem, 27 joj ne bio termin i tad je trebala u bolnicu

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Evo, Srculence, ulazim i ja po 3x dnevno na forum da vidim ima li s njom novosti. Meni te naše bolnice nikad neće biti jasne. Beba u terminu, posteljica ostarila i gubi funkciju, a oni nešto čekaju i pate jadnu ženu da tamo leži i čeka skupa s njima… 🙄🤯
    Tratinčice, mislimo na tebe ❤️🌼

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.