AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Leona, doktor mu je rekao da su mu nalazi ok (vise manje isti kao i prije operacije) i da bi on ponovio. Naglasio je koliko je bitno kako se radi rez, sto se gleda, tko gleda, s kakvim mikroskopom. I da vecina zapravo ne radi pravu mTesu😮‍💨 drago mi je da si ti spremna, sad te pratimo stopu i navijamo za svaki dan😘😘
    … Sto se tice predavanja, meni je bilo cak i emotivno. Sto se tice teorije tu Emre i nije rekao puno toga sto mi svi vec davno nismo izucili, ali je iznio zanimljive cinjenice kao npr da je % neplodnih muskaraca u njihovim zemljama najveci te zato oni imaju najbolju uspješnost pronalazaka sperme (jer jednostavno moraju). Kaze da ne preporučuje FNA mapping jer jednostavno nema potrebe za tim ako se dobro pregleda testis, sa dobrim mikroskopom. Covjek je srdacan, profesionalac i ostavio je apsolutno pozitivan, ugodan i motivirajuci dojam :) osim njega bio je i doktor Suleyman, ginekolog, koji je za nas dio procesa. a ja sam upoznala i neke cure tu s naseg foruma od kojih je jedna podijelila svoje iskustvo i sigurno ostavila dojam na sve (sama ce se prepoznati 🥰🥰). Zao mi je najvise bilo vidjeti toliko mladih ljudi na jednom mjestu koji se bore s ovim problemom😔

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Lotta je to sve tako lijepo sročila, da ja nemam što previše za dodavati 🥰 Upravo kako si opisala dr. Emrea, tako ga i ja doživljavam. Iako mi je na kraju put do Zg ispao dosta naporan i trebao mi je cijeli jučerašnji dan da dođem sebi, nije mi žao da smo otišli, baš naprotiv. Vidjela sam koliko je doktorima drago što smo došli i koliko im je to značilo. I ako smo svojim uspješnim primjerom dali nadu i motivaciju barem jednom paru koji se tamo našao, dovoljno smo učinili. 
    Upoznala sam Lottu (koja je stvarno predivna 🥰), a ako je bila još koja cura s foruma, to nisam znala. 
    Na kraju prezentacije su me doktori pitali želim li što reći, a kako ja zaista nisam od javnih govora, vjerojatno je sve zvučalo zbrčkano 🙈 Ali kasnije su mnogi imali neka pitanja na koja sam im mogla dati konkretan odgovor i bilo mi je jako drago da mogu pomoći. 
    Ali baš kao što je Lotta rekla, malo mi je došlo teško vidjeti tolike parove koji se bore s ovim problemom. I zbilja se nadam da će se svi, prije ili kasnije, ostvariti kao roditelji. Ovo je jedna jako teška borba, i lijepo je znati da postoje liječnici koji zaista žive svoj posao, umjesto da ga samo odrađuju, a to se za dr. Emrea zbilja može reći. Sve u svemu, drago mi je da sam otišla 🥰

    Tratinčice kako si nam ti? Pokreće li se što kod tebe? 🍀🍀🍀

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️ Stižu nam 2 dječaka 🩵🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Bopsich, nisam te htjela imenovati u slucaju da si mozda htjela ostati anonimna, ali sad i ja mogu reci da smo se upoznale😊 cure, da vi vidite kako je Bopsich lijepa trudnica! Mislim da su je svi s odusevljenjem gledali 😃🥰 a njen muz je definitivno dizao atmosferu i motivirao muskarce da se nemaju cega plasiti, a da ga i citiram “ovi ljudi su bogovi, bogovi!”, sto nas je sve bas nasmijalo 😄😄

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Heeej drage moje ❤️
    Jooj baš mi je drago da vam je bilo lijepo. Nekako, ne čudi me što je bilo puno parova, nažalost, i mislila sam da će tako biti.. Znate što mi je jedino drago? Često se ljudi srame, pogotovo ovakve dijagnoze, pa ni ne žele doći /poslušati jer se moraju javno “prikazati”. Ali ako je bilo puno parova, super u jednu ruku, jer o tome se itekako trrba pričati. 🙏😃
    Da nisam pred porod, muž i ja bi došli također, baš smo pričali o tome…ali baš se poklopilo🫢

    Ja sam vam i dalje isto.. Imali smo i mali stres, ja ne znam zašto naša cura nas ne voli🤣🤣
    U subotu na ctg-u, ona ne mrda a otkucaji njenog srca preeeveliki.. Pa sam taj dan išla 3 puta ponoviti ctg pa da bi taj zadnji ispao skroz uredan.. Skoro i tad ostala u bolnici prije reda hahah
    Trudova stvarno imam čestih, ali sve je nepravilno i brzo se smire. Sutra mi je pregled i nadam se da idemo odmah na carski ako već ostajem u bolnici ili da ću dobiti još malo fore kod kuće. Nervoza mi je zbog bolnice. 🫣🤔 Puse 💋

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Sretno Tratincice! 🍀🍀🍀 Nadam se i ja onda da ces danas odmah dobiti termin, da napokon vidite svoj curetak cekamo novostiiii 

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Tratinčice s nestrpljenjem čekamo današnje vijesti i nadam se da će se sve što prije odviti da budeš što je kraće moguće u bolnici 🍀🤞❤️
    Lotta drago mi je da vas je moj muž nasmijao, još sam ga ja cijelo vrijeme utišavala i govorila mu da nismo mi došli držati prezentaciju, i da ljudi žele slušati doktore, a ne njega 😅🙈 On se baš uživio 🤣
    .
    Ostale cure, ima li kakvih novosti kod vas? 
    Lucy kako se vi snalazite? 

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️ Stižu nam 2 dječaka 🩵🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 453

    Prijavi adminu

    Heeej divne moje, stalno vas pratim ali kad god krenem pisati poruku nešto me prekine, internet izbaci jer je poruka kilometarska😂 Tratinčice pa to je uskoro tooo, s nestrpljenjem i velikim uzbuđenjem čekam da se javiš s divnim vijestima dolaskom naše Arie 💕💕 Leona mila strašno mi je krivo što su vas odbili sa zavoda, ali me toliko veseli i motivira vaša odlučnost i nepokolebljivost, grlim do nebaaa ❤️😘😘  Lucy moja pa diiivno je čitati tvoja prva iskustva s bebom, ljubim te punooo 😘😘💖 Lotta i Lola sretno od srcaa, mjesec svibanj će biti diiivan rascvjetn i dobitan 🥰🥰❤️ Bopsich pošto pratim dr.Emrea sigurna sam da sam te vidjela na jednoj fotografiji, i što više reći, predivna i toliko inspirativna! Znam da ti nije bio lagan put do Zagreba ali veliku stvar si napravila💖💖Lotta svaka čast i tebi, guraš kopaš i ne odustaješ 💕💕 Ivona kako ste vi, imate li kakvih planova na vidiku? 😘😘 Crvenkapice ljubiiim te❤️❤️ Gdje su ostale cure koje su se javljale, Vjerujem, Ljubica, Mali princ,Sanja i nemogu se sjetit nickova? Javite se, updejtajte nas💖             …Inače žene moje ja sam super, još radim , stalno sam u pokretu , hvala Bogu sve je uredu s bebom i samnom. Nisam uopće do sada niti pitala za spol bebe ali mi je sam ginekolog na zadnjem pregledu rekao da mu se čini da je curica ali da nije siguran. I koliko god znam da nije sigurno mi smo se toliko u curicu uživili, i toliko joj pričamo,mazimo i već je zamišljamo😍Tata je malo reći oduševljen! Već par tjedan osjetim njezine pokrete, i jako je aktivna, obožavam to kad me krene lupkati🥰

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Jaooo, otvorila sam forum da vidim što je Tratinčica napisala, kao ono… NIŠTA! Rodila je 100%. Draga, čekamo te! ❤️

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. 🙈
    Hvala Srculence što si se sjetila i mene,baš lijepo od tebe. ❤️
    Ovako curke moje,mi smo odlučili,u 11om mj idemo za Prag,Europe IVF,definitivno odlučili,tj muž je baš za,a ja nisam htjela silit,pustila sam da vidi što če on reći na to sve. 😊
    Ovih dana sam u potrazi za novim poslom,nešto od kuće(priprema se teren za bebu) i uređujemo dječju sobu koja će biti pola moj ured pola dječja jer ja se inače babim fotografiranjem,grafički dizajn,pa da osvježimo malo prostor jer otkako smo uselili nismo ništa dirali.
    Pala je odluka i za novu tetovažu,ali cure moje,muž je odlučio isto,i čak me iznenadio kad je rekao da će u tetovažu staviti DATUM TANSFERA U ISTANBULU i ja sam se baš raznježila jer na tetovaži će biti anđeosko krilo i na njega će ići datum(vidjet ćete kad se tetoviramo).
    Sjećanje na bebicu je još uvijek tu,još nadolazimo,ali idemo dalje. ❤️
    Pratim vas sve,navijam za Tratinčicu i veliki dolazak njene djevojčice,također Leona držim fige da bude uspjeh i što manje bolan ❤️ Ostale,mislim na vas,pratim svaki dan forum,ali nikako se oglasit. 🤣

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    I da,ekipa koja je bila u Zgu na predavanju kod Emrea i Suleymana,nadam se da ste uživali,po objavama vidim da vam je bilo odlično.  😊

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.