AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Leona, kako je danas bilo?
    Verujem, nažalost, predaleko mi je to i ne mogu se detaljno sjetiti svog iskustva s menstruacijom nakon aspiracije. Znam da sigurno nije bila nakon 5 dana jer sam imala ohss i patila se s tim više od 10 dana, a znam da su mi se svi simptomi smanjili kad sam dobila. Tako da nisam baš od neke pomoći 🥺 Mogu samo pretpostaviti da su hormoni uzdrmani ili je riječ o stresu, ali najbolje pitaj dr. ako je voljan/voljna brzinski odgovarati na upite mailom ili telefonom. 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Isabela

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    verujem

    Tratinčice, čestitam! Divne vesti od tebe, želim vam svu sreću i da uživate u danima koji slede ❤️

    Jedno pitanjce za sve, nakon aspiracije dobila sam menstruaciju nakon 5 dana. Računajući po tome, trebalo je da dobijem 01.05, medjutim još uvek nisam 😑 a ovaj ciklus bi trebali na embriotransfer. Možete li mi napisati vaša iskustva ili ako neko zna nešto više o tome


    Ja sam nakon aspiracije dobila sedmi dan, a onda mi je ona poslije kasnila par dana :)

  • Isabela

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Tratincice, cestitam!  <3

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 366

    Prijavi adminu

    Dragi moji, saljem vam svima pozdrav iz Praga, nas smrzlic jedini se probudio i u busi je ☺️🫶🏻

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Verujem nemam iskustva, ali želim ti da ubrzo dođe❤️🍀🤞🏻
    Mom hvala na pitanju 🥰 bilo je super, dragi i ja smo zajedno ušli na odjel, sjeli sa sestrom i sve nam je pokazala i objasnila. Na Sv.Duhu je malo drugačije, recimo oni se pikaju u ruku, a ne u trbuh i pikanje je između 19 i 21. Ja sam rekla da ću slijediti upute iz Praga i da ću se pikati u trbuh i to u jutarnjim satima. Nisam previše ispitivala zašto u ruku a ne u trbuh i zašto navečer a ne ujutro? Zna koja od vas? Sve u svemu, spremni smo i sada samo čekamo da gospođa stigne 🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🥰❤️🥰❤️
    Imale ste neke upute mislim za Srculence kao se ne varam, mislim da je njoj kasnila? Meni ne kasni još, ali ako slučajno zakasni koje su ono bile upute? Ako se dobro sjećam, sex i crno vino? 🤣🤣🤣
    Lola moja draga, PUPO si. Neka ovaj bude dobitni i nek se mrvica čvrsto primi za mamicu i ne pušta sljedećih devet mjeseci 🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻
    Kada vadiš betu? Jel dobiješ neke lijekove za održavanje trudnoće kao Utrogestan nakon transfera ili nešto drugo? Sretnooooooo❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 461

    Prijavi adminu

    Lola sretno od srcaaaa, navijamo na najjace🥰🥰♥️♥️ Sad lijepo opušteno, neka uziva u bušici😊🙏🍀
    Leona crno vino ili aspirin, ni sex nije za odbaciti, pogotovo jer se poslije sex svede na minimum🤣 Što se tice pikanja, ja sam se pikala oko 16:00 , i stvarbo je jednostavno i ne boli. Opusti se skroz pri pikanju stvarbo neces onda osjetiti nista. Samo cu se i nadovezati, ja sam iza transfera pila Prendison 40 dana( da tijelo ne odbaci embrij) i Progesteron do 12.tjedna ujutro i navece. Sretno mila, mislim na tebe i šaljem ti puni pozitivne energije🥰🥰🍀🍀🍀🍀♥️♥️♥️

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Ekipice draga mamasita ima pune ruke posla i ne stigne vas pratit, a kad procitam vise toga ne mozes sve popamtit da vam svima uputim koju rijec. Vidit ce te kad vam stignu vasi bebolinci kako je dan prekratak, stalno si u poslu sta oko bebe sta oko kucanskih poslova, a navecer kasno kad  napokon stignem padam u komu dok me moj sisavac slatki ne probudi. Ajme kad je grintav i ne spava, ajme kad duze spava pa mi pocme falit 🤩🥰😊 Moj šečerić, prdo smrdo, mrkomir slatki… mama mu je najdraza i najvise se mami i prijateljima s vrtuljka iz ikee smije, a kad je u drami i place jedino ga mama i njena cika mogu smirit pa tata bude ljubomoran jer on nema te super moci kao mama 😅
    Vrime prebrzo leti, bebice se brzo razvijaju, za cas vise nije novorodence, uce nove vjestine preko noci, prerastaju odjecu… bas su fascinantni i bas uzivam i ne zelim da to bas tako proleti 🥰
    Lola pupice drzim fige da 2025. citamo ovako tvoje mamasitaste izvjestaje o tvom bembolincu 🤞🤗 Kad ce testic, beta? 😘
    Leona draga drzi se ti uputa iz Praga. Nadam se da nece bit kasnjenja s gospođom i da ce bit sve po planu 😊 Neka ti je sretno da ti ovaj postupak bude uspjesan pa da 2025. bude i vama najsretnija godina 🥰😘
    Tratincice kako se vi snalazite? 
    Bopsich jos malo i stizu tvoji bebani 🥰 Kako ti guras sad u kraj trudnoce?
    Srculence, Mom, Crvenkapice i ostala ekipa ❤️😘😘😘😘😘😘😘

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 366

    Prijavi adminu

    Hvala puno drage cure na lijepim rijecima 🫶🏻❣️ bio mi je bas dr.Mardesic na transferu, rekao je da je blastica izvrsne kvalitete, za maternicu su cak sestre komentirale kako je lijepa, pa evooooo nadam se da nam je to to i molim Boga ❣️ @Leona nista se ne boj, zaista nije strasno pikanje, nakon prve ide to
    Bez beda.. ja sam se pikala oko 17:00 jer mi je tako odgovaralo kad smo oboje doma- pitala sam dr i rekli su da moze tako. Ja bih sve prvo dezinficirala nasom slavnom rakijom 😎😎 ponekad ako bi me
    Zapeklo jos bi kasnije malo leda stavila.. da ja vec od prvog dana ciklusa sam na terapiji jer je fet ali iza evo od danas pijem prednison i plus 3x utrogestan dnevno . Ostale curke i mamasite, predivno je vidjeti kako uzivate sa vasim bebicama 💟💟😀 samo uzivajte na najjace. Test su napisali tek 20.5. a mislim da ga necu raditi kao zadnji puta - kako bude bude, sve u Bozje ruke 

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Srculence hvala ti❤️ mi smo dogovorili pikanje u 09 ujutro, probat ću se opustiti💪🏻Prednison i Utrogestan dr. iz Praga napišu na otpusno da se koristi ili ti to tvoj ginekolog predloži? Ova moja za sve mora imati dokaz pa zato pitam?🍀🤞🏻❤️🍀🤞🏻❤️
    Lucy baš me raznježila tvoja poruka❤️😍drago mi je da uživate i da se super snalaziš💪🏻❤️stvarno brzo rastu, uživaj u njemu na max ❤️♥️❤️♥️❤️♥️hvala ti puno na lijepim željama 😘😘😘😘
    Lola baš mi je drago da je blastica izvrsne kvalitete i da je maternica bila baš kakva treba biti, super uvjeti, ti smirena i pozitivna, ma sigurno će ovaj biti dobitan, od ❤️ ti to želim i jako navijam za mrvicu🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀super za pikanje, rakija majka🤣❤️isto pitanje kao i za Srculence, od dr.iz Praga dobiješ uputu za to ili? Podržavam ako ne želiš raditi test, a kad bi betu trebala vaditi?😘♥️😘♥️😘
    Tratinčice kad stigneš javi nam se da znamo da je sve u redu♥️😘♥️😘♥️😘💪🏻💪🏻
    Ostale cure ljubim vas😘♥️😘♥️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 366

    Prijavi adminu

    Leona89

    Srculence hvala ti❤️ mi smo dogovorili pikanje u 09 ujutro, probat ću se opustiti💪🏻Prednison i Utrogestan dr. iz Praga napišu na otpusno da se koristi ili ti to tvoj ginekolog predloži? Ova moja za sve mora imati dokaz pa zato pitam?🍀🤞🏻❤️🍀🤞🏻❤️
    Lucy baš me raznježila tvoja poruka❤️😍drago mi je da uživate i da se super snalaziš💪🏻❤️stvarno brzo rastu, uživaj u njemu na max ❤️♥️❤️♥️❤️♥️hvala ti puno na lijepim željama 😘😘😘😘
    Lola baš mi je drago da je blastica izvrsne kvalitete i da je maternica bila baš kakva treba biti, super uvjeti, ti smirena i pozitivna, ma sigurno će ovaj biti dobitan, od ❤️ ti to želim i jako navijam za mrvicu🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀super za pikanje, rakija majka🤣❤️isto pitanje kao i za Srculence, od dr.iz Praga dobiješ uputu za to ili? Podržavam ako ne želiš raditi test, a kad bi betu trebala vaditi?😘♥️😘♥️😘
    Tratinčice kad stigneš javi nam se da znamo da je sve u redu♥️😘♥️😘♥️😘💪🏻💪🏻
    Ostale cure ljubim vas😘♥️😘♥️😘


    Je draga sve dobijes na otpusnom pismu, mi smo kupili odmah tu prednison jednu kutiju i utrice u biti mozes tu kupiti koliko zelis i ponijeti 👍 a ovo prije sto sam morala utrogestane i estrofem (ide samo u slucaju feta) to sam kao dokaz samo proslijedila mail di su mi iz Praga naveli da to moram uzimati, bez problema mi je moj gin to poslao i ne placas nista 🫶🏻 nisu oni skupi al nabere se kad duze moras koristiti po par dnevno.. rekli su test 20.5 ako je pozitivan onda beta 🤷🏻‍♀️ al ja imam grceve vec doslovno od prvog dana otkad koristim terapiju pa ne mogu nista vise procijeniti, mrzim te grceve 😢 oni ocito dolaze od utrogestana i napuhanost, bolovi u cicama i ledjima ..ono pms teski i mene uvijek strah kad tako krene al eto nadajmo se najboljem

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.