AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Srculence, Mom tako i ja, stalno ulazim ne bi li vidjela njen post 🫣danas je trebao biti pregled, a sutra carski ☺️
    Tratinčice mislimo na tebe stalno, javi se čim ćeš moći, željno očekujemo lijepe vijesti ♥️♥️♥️♥️♥️

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 366

    Prijavi adminu

    Draga Tratincice, sretno i drzim fige ❣️🫶🏻 javi nam se kad budes mogla 

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Draga moja ekipooo❤️
    Danas u 11:53 nam je došla naša djevojčica Aria, teška 2,900 i dugačka 50 cm!! 🤩
    Kakila je!!!!! Čim je izašla van je kakala i plakala, ima ocjenu 10/10 i pedijatar kaže da je na uzv sve okej i da nema nikakvih problema. ❤️❤️
    Mi smo postali roditelji. Sve vas ljubim 💋💋💋

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Tratinčice draga čestitam vam od ♥️ postali ste roditelji🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷ajmeee, jako sam ponosna na tebe mamice i neopisivo mi je drago što je kakila i dobila ocjenu 10/10, savršenstvo bez mane, hvala Bogu da je sve u redu. Ma znala sam ja da ona vas cijelo vrijeme samo zeza🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊presretnaaaaaa sam, uživaj u svojoj ljepotici, ljubim vas i grlim🥳🥳🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar MaliPrinc

    MaliPrinc

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Tratincice cestitam tebi i muzu od sveg srca na vasoj predivnoj curici 🩷🌸🤗 Hvala Bogu da je Aria velika zezatorica pa se samo malo zafrkavala da se mama i tata ne bi kasnije bunili zbog puno pokakanih pelena 🤭
    Uzivajte u najvecoj sreci i smislu zivota🥰😍 

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Tratinka, veeeeelike cestitke tebi i dragome na vasoj bebici💞💞 tako mi je drago da je sve u redu, najbolji moguci ishod!! Doktori su vas malo prepali ali bitno da je ona dosla i pokazala svima da ona itekako moze i zna kakati😆😆😆 divne divne vijesti 💖💖💖

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Čestitam vam predraga Tratinčice! ❤️
    Dobrodošli u novu dimenziju ljubavi, radosti, života, brige i straha. Veselim se zajedno s vama u ovim posebnim trenucima koje ćete zauvijek pamtiti. Iako se osobno ne poznajemo baš mi je posebna čast što s nama dijeliš ove posebne uspomene. 
    Kad malomdođeš sebi očekujemo detalje 🙃
    Pusa tebi, a Ariji malo veća 😘🥰🤍 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar Crvenkapica94

    Crvenkapica94

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Čestitam draga Tratinčice ❤️❤️❤️🥳🥳🥳

    💁🏻‍♀️29 - dijabetes, hiperprolaktinemija, pcos, amh 50.5
    👱🏻‍♂️34 - neopstruktivna azoospermia
    1/23 mTESE Poliklinika Cito - 8 ampula ✅
    2/23 1.ICSI ➡️5🥚➡️1 ET ❌ 0 🐧
    4/23 2. ICSI ➡️ 11🥚➡️2 ET ❌ 0 🐧
    10/23 Repromed 3.ICSI ➡️7🥚➡️1 ET 0 🐧
    +5dpt, beta 9dpt - 138, 11dpt - 376
    6.12. kuca ❤️
    11.1. Veritas uredan - stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 461

    Prijavi adminu

    Ajmeeee Tratincice mila čestitam od srcaaa, predivneee vijestiiii🎊🩷🩷🩷🩷🌺 Nemože bolje,bravo lipotice mamina i tatina pa ti si savršena🥰🥰♥️ Ljubim i grlim te punoo, uživajte mama i tata🥰💕💕💕💕

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Evo i mene u čestitare 😍🎉😍🎉
    Dragoj našoj duši ovog foruma i velikoj pozitivki Tratinčici čestitam na djevojčici Ariji(predivno ime,baš baš moćno 👑 ) ali i tebi želim brz oporavak,djevojčici bezbrižno i odlično djetinjstvo što ne sumnjam da će biti jer svi mi koji se borimo za ovo i dajemo maksimum,kad se mali kikaći rode onda maksimalno ćemo uživati i biti rasterećeni od svih stresova. 
    Ali i tati čestitam također,kada dođete doma uživajte. ❤️
    Mislila sam na vas danima,čak me i muž pitao kakva je situacija,tako da je i on bodrio situaciju uz mene. 😊
    Ostale djevojke,kako ste?Kako provodite ove dane? ❤️
    Moram vam ispričati jednu tezu,di mislim da sam se olakšala ajme.
    Mi smo vam prije par dana otišli kod moje strine,koja zna situaciju cijelu i max je uz nas(a tih mjesec dana ajmo reci,stalno nešto je bilo,roštilji,ekipa,pa onda sestrična imala promociju,veselili smo se s njima,pa nikako da odemo do njih i tako) i kad smo došli kod nje nakon svih tih događanja malo da se podružimo da bi nas samo odjednom pitala:“Ja sam vas sada nakon svega htjela pitati,kako ste,psihički?Kako prolazite vi kroz vaše stanje,mi vidimo kakvi se izvana,ali kako ste iznuta” a ja sam samo rekla,o Bože,to mi je trebalo,da me netko sada pita kako sam.Onako,bilo mi je lakše. 🙈

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.