7 tjedan, a plod se i dalje ne vidi :(

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    jasminahorvat

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome


    Vrlo rana trudnoca, plod se tako rano ne moze vidjeti , beta preko 1500 bi skoro sigurno trebala pokazati malu gestacijsku vrecicu, i to je vjerovatno to sto je vidio kad je rekao trudnoca postoji…nakon gestacijske obicno se pokaze zumanjaca vrecica sa 5 tjedana otprilike a izmedju 5 i 6 bi se trrbao pokazati i plod, odnosno ono sto ce.postati kcerina bebica. Po mojoj racunici vasa je kcer negdje tek 4 tjedna trudna, dan gore dole…zaista ste.prerano otisli. Vidim da je beta preko 2000 sto je.dobar rezultat i sigurno optimistican za uredan razvoj….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    B.leaf

    Tommyfame

    jasminahorvat

    Tommyfame

    jasminahorvat

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome

    Kolika joj je beta?
    Moze biti da je rana trudnoca, plod se obicno vidi oko 6-7 pa cak i 8 tjedan trudnoce.
    Ako je trebala dobiti 9.5 to je onda rana trudnoca.

    Beta joj je HCG 2126.17

    Hmm iskreno, prvo ja bi napravila uvz kod drugog dr.
    Iz dva razloga:
    1.kad beta prode 1000 plod bi se trebao vidjeti
    2. ako se plod ne vidi u maternici moze postojat mogucnost vanmatericne.

    Drzim fige da samo dr.nije uspio uloviti bebaca i da je sve ok 🤞

    Mislim da nisi u pravu. Naznake gestacijske vrecice se vide na betu od oko 2000, a plod tek nakon 5000, otkucaji od 6000, i to najranije. Malo si zguglaj. Nema teoretske sanse da se plod vidi na betu 1000.


    Istina da, hvala na ispravljanju. 
    Ja sam zabrijala da se ne vidi nista u maternici. Od 1000 pa na dalje se vidi GV. 
    Preg brain 🤣 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bokić!
    Zadnja menga mi je bila 14.03.no sigurna sam da mi je ovulacija kasnila, jer smo odnose imali samo jednom i to 05.04.
    Danas (17.05) sam po 2.put isla na pregled i gestacijska se povećala no ne čuju se otkucaji i ja iskreno ne vidim plod (mozda je dr lošije uslikala) 
    Vidim samo neki krug u gestacijskoj… narucila me opet za 10 dana i rekla ako se razviju otkucaji onda okej, uredno je, ako ne… onda svi znamo što slijedi..
    Ovo mi je 2.trudnoca, s tim da je prva bila spontani u 11+7 
    Ima li koja slicno iskustvo da se tek kasnije pojavio mali vražičak? 

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Da napomenem, dr je izjavila da je možda do uređaja i nije previše komentirala odsustvo otkucaja osim sto je rekla “danas nismo ništa pametniji no prije”…

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    mačakz nisi rekla koliko ti obicno traju ciklusi? ako ste imali samo jedan odnos i to 5.4 onda si danas izmedju 7+0 i 8+0 (vjerovatnoca je mala za manju ili vecu trudnocu) tako da bi se teoretski nesto trebalo vidjeti - ali nije nemoguce da se jos nsta ne vidi a sve ok. Ako je dr izjavila da moze biti do uredjaja, vjeruj joj, ona najbolje zna s cim radi a nekad je razlika u nalazima zbog kvalitete uredjaja oooogromna. sacekaj jos tih 10 dana, slobodno se nadaj (za bol i tugu uvijek ima vremena) i drzim ti fige da se slijedeci put doista vidi! 

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Schinin

    mačakznisi rekla koliko ti obicno traju ciklusi? ako ste imali samo jedan odnos i to 5.4 onda si danas izmedju 7+0 i 8+0 (vjerovatnoca je mala za manju ili vecu trudnocu) tako da bi se teoretski nesto trebalo vidjeti - ali nije nemoguce da se jos nsta ne vidi a sve ok. Ako je dr izjavila da moze biti do uredjaja, vjeruj joj, ona najbolje zna s cim radi a nekad je razlika u nalazima zbog kvalitete uredjaja oooogromna. sacekaj jos tih 10 dana, slobodno se nadaj (za bol i tugu uvijek ima vremena) i drzim ti fige da se slijedeci put doista vidi!

    S obzirom da je ovo bila doktorica koja je došla na zamjenu vidila sam da se malo teže snalazi po ultrazvuku, ipak su različiti uređaji u drugim bolnicama, a moja primarna koja mi je bila na prvom pregledu je izjavila da imaju lošije uređaje… Nada umire posljednja 🤞🏼🤞🏼
    Komentirala je također da vidi nesto jedino ti otkucaji da ih ne vidi 
    Nadam se da je uređaj poludio🙉😅

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Schinin

    mačakznisi rekla koliko ti obicno traju ciklusi? ako ste imali samo jedan odnos i to 5.4 onda si danas izmedju 7+0 i 8+0 (vjerovatnoca je mala za manju ili vecu trudnocu) tako da bi se teoretski nesto trebalo vidjeti - ali nije nemoguce da se jos nsta ne vidi a sve ok. Ako je dr izjavila da moze biti do uredjaja, vjeruj joj, ona najbolje zna s cim radi a nekad je razlika u nalazima zbog kvalitete uredjaja oooogromna. sacekaj jos tih 10 dana, slobodno se nadaj (za bol i tugu uvijek ima vremena) i drzim ti fige da se slijedeci put doista vidi!


    Inače su mi redovni ciklusi (28-30), koristila sam neke vaginalete tj imala sam upalu taman kad je trebala biti ovulacija, mozda je zato bila poslije 🤷🏼‍♀️
    Ali sam 100% sigurna da je 05.04.bila oplodnja🤣

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mačakz

    Schinin

    mačakznisi rekla koliko ti obicno traju ciklusi? ako ste imali samo jedan odnos i to 5.4 onda si danas izmedju 7+0 i 8+0 (vjerovatnoca je mala za manju ili vecu trudnocu) tako da bi se teoretski nesto trebalo vidjeti - ali nije nemoguce da se jos nsta ne vidi a sve ok. Ako je dr izjavila da moze biti do uredjaja, vjeruj joj, ona najbolje zna s cim radi a nekad je razlika u nalazima zbog kvalitete uredjaja oooogromna. sacekaj jos tih 10 dana, slobodno se nadaj (za bol i tugu uvijek ima vremena) i drzim ti fige da se slijedeci put doista vidi!

    Inače su mi redovni ciklusi (28-30), koristila sam neke vaginalete tj imala sam upalu taman kad je trebala biti ovulacija, mozda je zato bila poslije 🤷🏼‍♀️
    Ali sam 100% sigurna da je 05.04.bila oplodnja🤣


    Ne bih da ti rusim nade, ali izmedju 7 i 8 tjedna se otkucaji moraju cuti, bio los UZV ili ne…plod da ne govorim…nadam.se da grijesim🤞🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mačakz

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    SAYURI

    mačakz

    Schinin

    mačakznisi rekla koliko ti obicno traju ciklusi? ako ste imali samo jedan odnos i to 5.4 onda si danas izmedju 7+0 i 8+0 (vjerovatnoca je mala za manju ili vecu trudnocu) tako da bi se teoretski nesto trebalo vidjeti - ali nije nemoguce da se jos nsta ne vidi a sve ok. Ako je dr izjavila da moze biti do uredjaja, vjeruj joj, ona najbolje zna s cim radi a nekad je razlika u nalazima zbog kvalitete uredjaja oooogromna. sacekaj jos tih 10 dana, slobodno se nadaj (za bol i tugu uvijek ima vremena) i drzim ti fige da se slijedeci put doista vidi!

    Inače su mi redovni ciklusi (28-30), koristila sam neke vaginalete tj imala sam upalu taman kad je trebala biti ovulacija, mozda je zato bila poslije 🤷🏼‍♀️
    Ali sam 100% sigurna da je 05.04.bila oplodnja🤣

    Ne bih da ti rusim nade, ali izmedju 7 i 8 tjedna se otkucaji moraju cuti, bio los UZV ili ne…plod da ne govorim…nadam.se da grijesim🤞🤞🤞


    Znam po zadnjoj trudnoći, nema veze što je završila kao spontani, vidjeli smo i čuli malca sa 8 tjedana… vidjet ćemo za 10 dana ✌🏼🤞🏼 

  • tonka1990

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Trudna sam 7 tjedana, sve se vidi ali nema otkucaja..
    Dali da se nadam da će srce prokucati u osmom tjednu ili ću morati na kiretažu??
    Imam sve simptome za trudnoću.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.