7 tjedan, a plod se i dalje ne vidi :(

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Drage moje, imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija, 
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪

  • Avatar Sally

    Sally

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Heej drage borilice.
    Moja priča je sljedeća: zbog neprohodnog jajovoda, odlučili se na ivf (DE). Od samog pocetka dobre vijesti. Stimulacija od 10 dana, rezultirala sa 36 jajnih stanica, od toga12 oplođenih jajnih stanica. Zbog moguce hiperstimulacije jajnika, isla sam na transfer nakon mj dana, naravno iz zamrznutih blastica.
    Tocno nakon 6 dana od transfera osjetila implataciju. Nakon toga izvadila betu, trudnoća potvrđena. Nekoliko puta jos po krvi sve ok. Po zadnjoj M 7 tjedan, po Transferu 5 tjedan. Zadnji put sve ok. Danas bila na uzv kao doktor je ocekivao otkucaja srca, ali se plod nije uopce vidio. Zbunjena i tuzna. Imate neku ujesnu riječ 🙏 dali ce uopće bit sta od toga

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Sally

    Heej drage borilice.
    Moja priča je sljedeća: zbog neprohodnog jajovoda, odlučili se na ivf (DE). Od samog pocetka dobre vijesti. Stimulacija od 10 dana, rezultirala sa 36 jajnih stanica, od toga12 oplođenih jajnih stanica. Zbog moguce hiperstimulacije jajnika, isla sam na transfer nakon mj dana, naravno iz zamrznutih blastica.
    Tocno nakon 6 dana od transfera osjetila implataciju. Nakon toga izvadila betu, trudnoća potvrđena. Nekoliko puta jos po krvi sve ok. Po zadnjoj M 7 tjedan, po Transferu 5 tjedan. Zadnji put sve ok. Danas bila na uzv kao doktor je ocekivao otkucaja srca, ali se plod nije uopce vidio. Zbunjena i tuzna. Imate neku ujesnu riječ 🙏 dali ce uopće bit sta od toga


    Bok Sally, kad te ginekolog naručio na idući pregled? U ranoj T se sve jako brzo razvija i moguće da za 2-3 dana dođeš na uzv i bude sve ok. Sa 7 tjedana se obično vidi i plod i ima otkucaje, ali ne gubi još nadu. Možda ginekolog nema neki uzv, da odeš kod nekog drugog po drugo mišljenje?

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Sally

    Sally

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Sally

    Heej drage borilice.
    Moja priča je sljedeća: zbog neprohodnog jajovoda, odlučili se na ivf (DE). Od samog pocetka dobre vijesti. Stimulacija od 10 dana, rezultirala sa 36 jajnih stanica, od toga12 oplođenih jajnih stanica. Zbog moguce hiperstimulacije jajnika, isla sam na transfer nakon mj dana, naravno iz zamrznutih blastica.
    Tocno nakon 6 dana od transfera osjetila implataciju. Nakon toga izvadila betu, trudnoća potvrđena. Nekoliko puta jos po krvi sve ok. Po zadnjoj M 7 tjedan, po Transferu 5 tjedan. Zadnji put sve ok. Danas bila na uzv kao doktor je ocekivao otkucaja srca, ali se plod nije uopce vidio. Zbunjena i tuzna. Imate neku ujesnu riječ 🙏 dali ce uopće bit sta od toga

    Bok Sally, kad te ginekolog naručio na idući pregled? U ranoj T se sve jako brzo razvija i moguće da za 2-3 dana dođeš na uzv i bude sve ok. Sa 7 tjedana se obično vidi i plod i ima otkucaje, ali ne gubi još nadu. Možda ginekolog nema neki uzv, da odeš kod nekog drugog po drugo mišljenje?


    Bila danas, rekao mi je da je to trudnoća bez napretka. Te da cekam da se sama ocistim, ili ce ono za tjedan ili dva. Bas sam razočarana, toliko smo se radovali

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jako mi je žao Sally, drži se  Imamo na forumu temu spontani pobačaj, na podforumu trudnoća, ima nas puno sa sličnim iskustvom pa ako ti treba podrška ili imaš kakvo pitanje slobodno se priključi

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Sally

    Sally

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Jako mi je žao Sally, drži seImamo na forumu temu spontani pobačaj, na podforumu trudnoća, ima nas puno sa sličnim iskustvom pa ako ti treba podrška ili imaš kakvo pitanje slobodno se priključi


    Hvala od srca 💗

  • jasminahorvat

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome 

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    jasminahorvat

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome


    Kolika joj je beta? 
    Moze biti da je rana trudnoca, plod se obicno vidi oko 6-7 pa cak i 8 tjedan trudnoce.
    Ako je trebala dobiti 9.5 to je onda rana trudnoca.

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • jasminahorvat

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    jasminahorvat

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome

    Kolika joj je beta?
    Moze biti da je rana trudnoca, plod se obicno vidi oko 6-7 pa cak i 8 tjedan trudnoce.
    Ako je trebala dobiti 9.5 to je onda rana trudnoca.


    Beta joj je HCG 2126.17

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    jasminahorvat

    Tommyfame

    jasminahorvat

    Pozdrav jabh vas ljepo zamolila za pomoc radi se o mojoj kceri zadnja mng.je bila 10.04.2021..09.05.2021.bili smo kod doktora i radili betu.znaci trudnoca postoji ali plod se nevidi dali mi mozete nesto reci o tome

    Kolika joj je beta?
    Moze biti da je rana trudnoca, plod se obicno vidi oko 6-7 pa cak i 8 tjedan trudnoce.
    Ako je trebala dobiti 9.5 to je onda rana trudnoca.

    Beta joj je HCG 2126.17


    Hmm iskreno, prvo ja bi napravila uvz kod drugog dr. 
    Iz dva razloga: 
    1.kad beta prode 1000 plod bi se trebao vidjeti 
    2. ako se plod ne vidi u maternici moze postojat mogucnost vanmatericne. 

    Drzim fige da samo dr.nije uspio uloviti bebaca i da je sve ok 🤞

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.