7 tjedan, a plod se i dalje ne vidi :(

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ime

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozz ja imam slicnu situaciju naime isla sam privatnom doktoru 4 dana mi kasnila osla kod  njega nije vidio nista logicno pre rano je ali me isplasio da idem raditi betu posto sumlja na vanmatericnu trudnocu i ja nisam osla na betu jer mi je moj ginekolog reko da neidem da cekam pon pa da dodem kod njega ,,,,strah me imam 3 djece nikad ovo dozivila nisam ako mi moze ko dati savjet hvala 

  • ime

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozz ovako trudna sam 6tj i 5 dana rekla sam ginekologu krivo u vez zadnjeg dana menstruacije ugl 18.8 bila zadnja menga a trebala dobiti 14.9 i nisam naci to je 5 tj i 5 dana ?? Ako sam dobro racunala ugl vidi se vrecica al plod ne i imam hematno pored toga to je reko da nije nista da se cistim curila mi krv  rad tog hematona ,, jos je rekao da dodem za 7 dana na vaginalni ultrazvuk i bolim se da nebi isla na pobacaj moze savjet imam 3 djece i nikad mi se ovo nije desilo

  • ime

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    MiaMia34

    Ja sam imala sličnu priču s prvim djetetom. Prvo, njihovi izračuni trudnoće obično nisu točni, moguće je da ste trudni tjedan dva manje nego kažu pa se zato još plod ne vidi. Kod mene su tako pogriješili, onda su mi vadili betu prvi put, pa drugi put… Rasla je ali plod se nije vidio, vidjela se samo gestacijska vreća i žumanjčana vreća. Doktorica (to sam bila privatno) mi je dala uputu da se javim svom ginekologu da mi da uputnicu za kiretažu jer je trudnoća vjerojatno lažna, beta raste a ploda nema.Otišla sam kod svog ginekologa u suzama i jedva mu objasnila o čem se radi, dala mu sve papire… To je bio jedan stari doktor taman pred penziju, pregledao me, ispitivao kako se osjećam i poslao me doma. Nije mi htio dati uputnicu nego je htio pričekati još tjedan dana. U slučaju da osjetim neke bolove, krvarenje ili nešto neka dođem odmah. I tako došla ja za tjedan dana opet kod njega i mrva se vidjela na uzv. Da stvar bude bolja dan kasnije zove me ova ginekologinja iz te privatne klinike. Pita kako sam, jesam li bila na kiretaži.. a najveći šok je bio kad mi je rekla da su pogriješili s betom. Naime netko u lab. je krivo napisao nalaz, ispalo je da mi je beta 56.000 IU/L (7-8 tjedan trudnoće) a zapravo je bila 5.600 (5 tjedan trudnoće) pa se plod nije mogao ni vidjeti. Doktorica se ispričavala, nudila besplatno vođenje trudnoće… i svašta.. No to je jedna druga priča. Uglavnom ne brzajte s ničim, ako nešto i nije u redu tijelo će samo odraditi svoje, samo strpljivo i pričekajte još malo. Držim palčeve da sve bude ok.


    Pozzz imam slicnu pricu ugl 6tj i 5 dana trudna mal sam krvarila ali imam taj hematon cimim se jos tak da to nema veze a trudnocom ali krivo su izracunali meni je zadnja menstuacija 18.8 a trebala dobiri 14.9 i vidi se samo vrecica al ploda nema strah me kome da ae obratim vise

  • Ivonica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokic svima. Nova sam ovdje, pa ako je koja od vas prosla ili prolazi isto puno bi mi pomogla. Danas mi je 6+3 tt, ŽV i GV se vide uredno, ploda nema jos. Da li je mozda ajmo rec prerano da bi se vidjelo. Ginic mi je reko uredu je, za plod je rano posto je 6+3. Pa bi voljela cuti vas ako je koja prosla to :))) ❤

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Evo da te utjesim, meni se isto tako na 6+5 nije vidjelo ali bas nista. Doktorica mi je rekla da ako si zamislimo, tu bi mogla biti žumanjčana vrećica  ( imala sam i veliki miom koji je smetao da se vidi na uzv-u). Vadila betu, 6000, nakon toga 14.000 i tjedan i pol kasnije vidio se plod i otkucaji. Samo smireno, dosta ovisi i o kvaliteti uzv-a a i o samoj ovulaciji.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Ivonica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala ti Tonia ☺😇

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Bok svima, ja sam danas bila na uzv prvi puta i sutra mi je 6 tjedana, ne znam kak vi to pisete :)) i vidi se sve uredno, ali se plod isto tako ne vidi. Idem ponovo za tjedan dana. Malo sam se iznenadila i prepala, ali se tjesim da je jos rano. Kazu da se kod nekog vidi prije a kod nekog ne. Ostale simptome trudnoce imam tako da se cvrsto nadam da ce sljedeci puta biti tu…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    je li netko imao slicno iskustvo, a da je na kraju bilo sve ok?
    zadnja mjesecnica mi je bila 16.10.
    trebala sam dobiti 15.11.
    napravim test par dana prije kad ono pozitivan
    jucer sam bila na pregledu, međutim, vidi se samo gestacijska i ŽV bez ploda.
    naručena sam opet 7.12. 
    poludit cu do tad :(

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • nikol

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz. Nadam se da ste jos tu. 
    Evo ovako u drugom mj ove godine bila je anembrionalna trudnoca. 
    Sad sam po zm trudna 8tj tocno(4.10)
    A nalazi sljedeci:
    13.11
    Pravilna GV sa ŽV 6.3mm za 5+2 EO se nevidi
    27.11.
    7+5 zm
    Pravilna GV 20.1 mm za 6+6 sa ŽV EO se nevidi.
    Vadila sam betu u petak i idem ipet u ponedjeljak. 
    Luda sam. 

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    andjelina23

    je li netko imao slicno iskustvo, a da je na kraju bilo sve ok?
    zadnja mjesecnica mi je bila 16.10.
    trebala sam dobiti 15.11.
    napravim test par dana prije kad ono pozitivan
    jucer sam bila na pregledu, međutim, vidi se samo gestacijska i ŽV bez ploda.
    naručena sam opet 7.12.
    poludit cu do tad :(


    Moguce je da je bilo rano, ili si imala kasniju ovulaciju. Strpi se do iduceg pregleda i samo pozitivno :)

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.