1001 pitanje trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Cure, jel koja od vas ponavljala KKS nakon onog vađenja krvi početkom trudnoće? Ja sam se sinoć sjetila kak su mi trombociti bili 141 i kao to nije ništa ozbiljno, tako zna biti početkom trudnoće. I iz nekog razloga se sad brinem…a razlog je još bolji…pojavio mi se neki osip po nogama, ne svrbi, ne peće, koža nije na tom mjestu topla/hladna, sve normalno, da ga ne vidim, ne bi ni znala za njega. I nekako sam sad u ludoj glavi povezala osip i niske trombocite. Popodne mi radi doktor i svakako budem zvala, ali eto, jel netko zna o čemu se radi?

    Bobica moja draga, ako ti sta znaci ja sam prosli tj. vadila kks i glukozu i zeljezo, da si ja to malo prekontroliram. I da znam na cemu sam. Pa moj savjet ako sumnjas na trobocite provjeri kks.. I vidi!! :):) jel vama na nalazima pisu i reference od kolko do kolko su parametri?? Ako ne da ti napisem .. Ljubimo mi dvoje :*:*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Bobica moja draga, ako ti sta znaci ja sam prosli tj. vadila kks i glukozu i zeljezo, da si ja to malo prekontroliram. I da znam na cemu sam. Pa moj savjet ako sumnjas na trobocite provjeri kks.. I vidi!! :):) jel vama na nalazima pisu i reference od kolko do kolko su parametri?? Ako ne da ti napisem .. Ljubimo mi dvoje :*:*

    Nemam nalaz kod sebe, išao je direktno kod dr, tako da znam samo ono što mi piše u trudničkoj knjižici… Znam da je donja granica oko 150. A i mislila sam tražiti uputnicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ja sam isto na pocetku vadila kks i onda mi je sad ne zna od kojeg tjedna trudnoce postalo stalno slabo,vrtitit mi se i skoro sam padala u nesvjest od slabosti i onda sam ga trazila da vadim krv i uspostavilo se da imam nisko zeljezo. Rade odi provjeri da budes sigurna

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Miss_Miu


    Bobica moja draga, ako ti sta znaci ja sam prosli tj. vadila kks i glukozu i zeljezo, da si ja to malo prekontroliram. I da znam na cemu sam. Pa moj savjet ako sumnjas na trobocite provjeri kks.. I vidi!! :):) jel vama na nalazima pisu i reference od kolko do kolko su parametri?? Ako ne da ti napisem .. Ljubimo mi dvoje :*:*
    Nemam nalaz kod sebe, išao je direktno kod dr, tako da znam samo ono što mi piše u trudničkoj knjižici… Znam da je donja granica oko 150. A i mislila sam tražiti uputnicu.

    Aha, a ja zicam sestru da mi ga isprinta. Pa ga svaki put dobijem.. Na pocetku trudnoce mi se kks zgruso al nije bilo do krvi vec epruvete.. I prosli tj. sam opet vadila krv i dala sam uzorak mokrace. I sve provjerila, leukociti su mi nizi zbog trudnoce sto je normalno, u mokraci su mi nasli dosta soli tj. fosfata i to ne znam zbog cega je al sestra je rekla da je ok.. Glukoza mi je 4,08 a ref. intervali su od 4,20 - 6,00.

    A trobmociti su mi 275, a ref. intervali su od 158 do 424.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Filotea


    Ja sam isto na pocetku vadila kks i onda mi je sad ne zna od kojeg tjedna trudnoce postalo stalno slabo,vrtitit mi se i skoro sam padala u nesvjest od slabosti i onda sam ga trazila da vadim krv i uspostavilo se da imam nisko zeljezo. Rade odi provjeri da budes sigurna

    Meni su rekli da nije bitno koliko mi zeljezo vec zalihe zeljeza u krvi TIBC i UIBC. Tako da zeljezo mo je 6,4 (8-30) , a zalihe TIBC 66 (49-75) , UIBC 60 (26-59).

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Pardon leukociti su mi visi i to je normalno .. Suprotno sam napisala sorry te!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Meni je sve bilo ok, osim trombocita. Ah, tko će sad dočekati da počnu raditi…

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Meni je sve bilo ok, osim trombocita. Ah, tko će sad dočekati da počnu raditi…

    Aha, ma ti ces docekat jos malo.. :) nema do pocetka radnog vremema jos puno.. :)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ak je tako kako kazes ne znam kog vraga me plase. Pa ja imam cistu na mozgu od rodenja i eto ziva sam i nemam nikakvih sindroma ni nicega. I jos sam im to napomenula.  Ludo je to sve. Iducu trudnocu nebum nikam isla, rodila bum u sumi s majmunima  . 
    Puse :-*

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Eto, zvala ginića i sestra je rekla da se ništa ne brinem, i dala mi uputnicu za KKS i jetrene probe, da me umiri. I kaže da trombociti i osip nisu povezani. Idem sutra vaditi krv pa ćemo vidjeti.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.