Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Rory

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo mi napunili 5 mj prije 3 dana.Poceo je sliniti sa misec ipo a bas jako sa 3,jakoooo sve trpa u usta i grize,nervozan je.Od sinoc ima temperaturu 38 bez ikakvih drugih simptoma,nadam se da ce zub jer bas grize sve i uvrijedi se i place,po noci nemirno spava.Zadnjih 7 dana su jako izrazeni simptomi zubica pa se nadam da ce ubrzo zbog te temperature,ako je uopce temp. od zubica.

  • Ivana0307

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo sa tocno 3 mj dobili donja 2 zubica.  Sad sa 4 ipo idu gornja 2 ali dnevno 4 -5 kakanja;proljevasto.  Sisanje staaalnoo.  I nervozna je i placljiva  al to je od pocetka zbog grceva pa smo iz grceva usli u fazu zubica valjda ce sa 6 sve bit normalno 😂

  • rebel

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Malac je vec sa 2 mjeseca poceo sliniti i gurati rukice u usta, prvo je krenila oralna faza ali ubrzo smo svatili da su tu jos i zubi u pitanju. Dosta nervoze i nespavanja i tek sa 5 mjeseci je niknuo jedan za par dana i drugi. Prije nego je niknuo bilo je dosta nervoze, placa, extremno slinjenje, povlacenja za uho (nije bilo upale uha vec se bol sijevala u glavu), zivcanosti, razdrazljivosti ugl jedan je od onih kojih zubi jakooo jakoo bole, bia je pravi mali izvanzemaljac ali kad su nikli i probili zubno meso sve po starome. No prije nego je zub izasa udria mi je strajk cice od boli, a u tom slucaju samo strpljenje i polako jer prode za par dana. Sad pomalo rastu svaki dan no mislili smo da cemo imati pauzu no ispada da nece biti pauze jer je opet krenia sliniti jace i gristi svoju i moju ruku. Provali smo sve od duda za desne, igracka, gel (kratkotrajno djelovanje) no ispada da je ruka najbolja

  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozz mamee ..moja beba od 5 mkeseci vec 5 dana ima temp 38,glava joj gori.. Dam joj parecetamol sirup i prodje i nakon 3 sta se opet vratii.. Jel mogucr da su zubici upitanjuu???

  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Dzennyy dijete od 5 mjeseci sa temperaturom jer već prije nekoliko dana trebalo odvesti pedijatru na pregled. Ne znam zašto su roditelji uvjereni da temperature više od 38 stupnjeva koje traju dulje od jednog dana mogu biti povezane s nicanjem zubića. 

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Jel ima netko iskustvo da je zubic dosao s 3mj?

     Malo mi se cini rano ali po trpanju ruku i nervozi mislim da bi nama uskoro mogao izici, meso je malo oteceno ..

    [lilypie.com]

  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Lily

    Dzennyy dijete od 5 mjeseci sa temperaturom jer već prije nekoliko dana trebalo odvesti pedijatru na pregled. Ne znam zašto su roditelji uvjereni da temperature više od 38 stupnjeva koje traju dulje od jednog dana mogu biti povezane s nicanjem zubića.


    Isle smo pedijatruu .. Upala uha je bila u pitanju al sad je sve hvala Bogu proslo 😁

  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame. Bebica mi ima 3 mjeseca za tjedan dana i patronazna kaže da mu idu gornji zubici. Trenutno je malo oštro i bijelo. Kada ih možemo očekivati? Imamo problema sa dojenjem. Po noći super papa. Preko dana uspije jednu siku uloviti ali drugu neće, plaće i boli ga valjda. Pa se izdajam stalno i dajem mu tako. To me strašno umara i nebi htjela da se navikne na dudu i da neće više siku. Imate kakvih savjeta oko toga? Hvalaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.