Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Meni je on odličan, malome kao da duže traje učinak tog gela… od Calgela je uvijek imao proljev kada bih mu ga stavila, mada su mi rekli da je moguće imati proljev, jer sadrži ricinusovo ulje. I nekako kao da mu je učinak duži za razliku od Calgel-a. Mene samo strah da malome ne počnu sada izlaziti zubići jedan za drugim, ne želim da ga boli i da se pati. Radije bih da mene boli.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili calgel kad su mu počele jedinice izlaziti, al nismo ga na kraju ni otvorili. Masirali mu desni, grickao je one gume i nije mu na kraju trebalo. Ja čim pročitam da u nečem ima alkohola, digne mi se kosa na glavi  Tak da da si obećala da ćemo izbjeći te gelove ako ikako bude moglo i zasad jesmo, al sad smu rastu tri komada zajedno pa je nekako nervozniji nego kad su donje dvojke izbijale, ali svejedno lijepo zaspi i sve, jedino što se opet dva puta budi za papati, a budio se jednom već neko vrijeme. Al nije ni to strašno.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    mi koristimo gengigel, on ne sadrži alkohol  http://www.gengigel.eu/uploads/tx_irfaqfilter/Uputa_Gengigel_baby_gel_HR_01.pdf [gengigel.eu]



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni je on odličan, malome kao da duže traje učinak tog gela… od Calgela je uvijek imao proljev kada bih mu ga stavila, mada su mi rekli da je moguće imati proljev, jer sadrži ricinusovo ulje. I nekako kao da mu je učinak duži za razliku od Calgel-a. Mene samo strah da malome ne počnu sada izlaziti zubići jedan za drugim, ne želim da ga boli i da se pati. Radije bih da mene boli.

    Mi smo počeli s dentinoxom,pa njega nije bilo,pa smo uzeli calgel,pa sad njega nema,ali sve u svemu oba su nam ok

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Bljubica


    mi koristimo gengigel, on ne sadrži alkohol  http://www.gengigel.eu/uploads/tx_irfaqfilter/Uputa_Gengigel_baby_gel_HR_01.pdf [gengigel.eu]

    e pa super. onda ću to uzeti da imamo za svaki slučaj! nisam znala za to. Nisam znala da calgel ima alkohola dok ga nismo kupili, nekako mi nije palo napamet da bi moglo imati alkohola.

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Mame :) :)
    Moj Borna ima za tjedan dana 4mj., slini od svog drugo i gura ručkice usta sto je dio razvoja motorike, no zadnjih dva tjedna je to bilo manijakalno i izbio mu je osip oko usta a meni znak da idu zubi..
    I tako smo tata i ja u iščekivanju donjih jedinica masirali desni no ja sam danas uočila izbijen zub, ali ne donje ni gornje jedinice nego Gornja 4 a mozda čak i 5
    Jel to normalno? Zub je vani

    lu_os

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    mi smo kupili calgel i namazali joj par puta baš kad je bila grintava inaće je dobro podnjela,al sad meni dobro dođe jer mi raste umnjak hah :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    lu_jo


    Mame :) :)
    Moj Borna ima za tjedan dana 4mj., slini od svog drugo i gura ručkice usta sto je dio razvoja motorike, no zadnjih dva tjedna je to bilo manijakalno i izbio mu je osip oko usta a meni znak da idu zubi..
    I tako smo tata i ja u iščekivanju donjih jedinica masirali desni no ja sam danas uočila izbijen zub, ali ne donje ni gornje jedinice nego Gornja 4 a mozda čak i 5
    Jel to normalno? Zub je vani

    Ajme blago vama, kazu da je bolje da je beba manja dok zubi izbijaju da lakše podnese to, a vi ove “najgore” riješili na početku ;)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    lu_jo


    Mame :) :)
    Moj Borna ima za tjedan dana 4mj., slini od svog drugo i gura ručkice usta sto je dio razvoja motorike, no zadnjih dva tjedna je to bilo manijakalno i izbio mu je osip oko usta a meni znak da idu zubi..
    I tako smo tata i ja u iščekivanju donjih jedinica masirali desni no ja sam danas uočila izbijen zub, ali ne donje ni gornje jedinice nego Gornja 4 a mozda čak i 5
    Jel to normalno? Zub je vani

    Joj pa tako se isto i moja ponaša već neko vrijeme, grize sve živo oko sebe - haljinicu, dekicu, baš manijakalno bez prestanka. Možda su i njoj to zubići krenuli . I da, isto je dobila osip oko usta od ručica. Nisam o tome niti razmišljala još tako rano, vidjet čemo.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Bljubica


    mi koristimo gengigel, on ne sadrži alkohol  http://www.gengigel.eu/uploads/tx_irfaqfilter/Uputa_Gengigel_baby_gel_HR_01.pdf [gengigel.eu]

    Ovo sam ja jednom koristila kad su mi se upalile desni i super je stvarno taj gel. Bol jako brzo stane.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.