Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Nisam ni ja bas za neki jak lijek.
    Probali smo s lupocetom i nista nije pomagalo..
    Takoder smo isprobali sve moguce gelove koji pomazu samo dok zubici stvarno ne krenu van.
    Mi smo stvarno morali malenom dati sirup protiv bolova jer nije mogao niti papati..za cetiri dana nam je izgubio pola kg.
    Dali smo mu par puta i sada je puuuno bolje. Iako se budi preko noci jer ga bas ti zubici zezaju ali barem ne place toliko a i vratio je izgubljenu kilazu.
    Tako da ako bebici treba nesto jace da se malo smiri dajte joj..ali ne treba za svaku sitnicu koristiti iboprufen..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Samo da prijavim da su nam 3 zuba izbila preko noci a cetvrti se sprema.. dvi donje jedinice i jedna gornja! Mjesec dana smo na pola ludi vec i ocekivala sam zub al 4 zuba bas i ne..

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Mozete li mi reci nakon koliko vremena izbije drugi zub? Znaci nikla nam je donja jedinica i odma sutra i druga donja. A parslelno sa donjom jedinicom izbila je i jedna gornja. Proslo je 10 dana od izbijanja gornje al druga jos nije izbila pa ako neko zna koji su vremenski okviri da izbije i drugi zub posto znam da rastu paralelno. Tnx :)

  • baby.love

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    pozdrav drage mamice…
    imam pitanje…bebac ima 13 mj i imamo za sada 13 zubica (jedinice,dvojke,cetvorke i jednu peticu) 
    rastu nam sad ostale tri petice i polako smo na rubu zivaca hehe… sad mene zanima dali je ok to sto je tako mala a vec idu petice jer sam citala da obicno krenu sa 2 godine :/

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mame kolko treba da izađe cijeli zub van? Izlazi nam prvi donji zub i vec je 3-4 dana ostar vrh izbio van i sada je tako sve stalo. Nestrpljivi smo, vec ga cekamo 4 mj  i nikako da izađe

  • Avatar simal

    simal

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, moj mali ima 2,5 mj i već nam se vide donje jedinice. Naravno, rukica je u ustima a i počeo je više sliniti. Nisam sve čitala ali iz onog malo što jesam primijetila sam da to može potrajati i do 4 mjeseca??? 

    SIMAL

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozz. 
    Izlaze nam prvi gornji zubici i bebolina vec cetvrti dan ne zeli nista od dohrane.  Samo ziza. Trebam li se zabrinuti? Jel joj dosta samo zizanje? 
    Nudim stalno, ali pojede par zlicica kroz dan.

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ps ima 10 mj

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ne trebas brinut normalno je da odbija hranu kad su zubici. Moj ima 15 mj i 3 dana nije nista jeo kad su cetvorke izlazile, samo sisu..

  • Avatar nefertiri

    nefertiri

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jel moguće da tako dugo nitko nije pisao ovdje?
    Naš mališan od nepuna dva mjeseca ima muke sa zubićima… Sad sam baš gledala kad su mu krenule temperaturice 37… Ima više od 3 tjedna…. Taman kad je napunio mjesec dana… A zadnja 4 dana mi se čini da su mu desni malo otečene i bijele, tvrde i pomalo oštre na dodir ali ne vidim ništa drugo. Zubić ne vidim.
    Dosta je cendrav, ne spava dugo, stalno se budi i teško zaspe, rukicu gura u usta, dude premeće lijevo-desno po ustima, a ima sad ta 4 dana i rijeđu stolicu i češću. Zvala sam patronažu da nam dođe da vidi jel moguće da su zubići i kaže da da….i da izgleda da su već blizu i da bi mogli brzo, ali da i ne mora bit jer to zna stat.

    E sad mene zanima, koliko to obično traje? Nama su ti zadnji dani teški, i njemu pogotovo jadničku… pa da čujem otprilike vaša iskustva?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.