Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ukilele


    Moj ima 7 mj i nijednog jos niti na vidiku.. gore sve oteklo, dole mrvicu..al nista jos..:O

    I bolje. I ja bi da moj još nema zubeke 

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Mom malom j sve oteknuto onako bijele se desni je li to normalno?

    lu_os

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Ukilele


    Moj ima 7 mj i nijednog jos niti na vidiku.. gore sve oteklo, dole mrvicu..al nista jos..:O

    Kod nas nije ni bilo oteknuto,samo negdje sa cca 7,5 mj izasla prvo jedna pa dva dana poslije i druga donja jedinica😉nismo jedno dve tri noci bas spavali..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    lu_jo


    Mom malom j sve oteknuto onako bijele se desni je li to normalno?

    Tako mom bude prije nego izbije.

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Joj već mjesec i pol dana se vide i nikako da izbiju donja dva.. Vise smo ludi zadnja 3-4 dana je bas intenzivno nervozan stalno su mu rukice u ustima i navečer jedva zaspe.. Valjd ce uskoro van ☺️☺️

    lu_os

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Nama nakon 11.5 mj izasle gornje jedinice a dole nista koja su pravila uopce kaj ne izadu prvo donja dva 

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    U nas je situacija ovakva. Znaci gore je sve oteceno i crveno..dole nista.. preko dana je super al zato zadnje 4 noci uzas! Svako pola sata budjenje i plac, nece cak ni sisu nego trpa ruke u usta..baca se po krevetu, lupa nogama… vise ne znam sta je. Kakve su vam bebe bile preko dama kad bi im nicali zubi? Ili su samo noci bile uzasne?

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Drage moje mame..
    Eto..s curicom su izrasli zubici preko noci da nisam vidjela ih ne bi niti znala da rastu..nije slinila,niti ju je boljelo..ma nista.
    Malac ima 9 mj. i tek je prije 2 tj. dobio prvi zubic..a slini od 3 mj. toliko da sam mu svako malo mijenjala podbradke. Poveselila sam se kako ce i njemu to proci bezbolno.
    Medutim, neki dan je krenio drugi dolje te jos cetiri gore. S obzirom da su mu dosta kasno krenili sada izbijaju valjda svi. 
    Treci dan za redom su muke..mazali smo svi mogucim gelovima..Calgelom ali njega vise nema u prodaju,Dentinoxom koji nista ne pomaze,Gengigelom koji nakratko ublazi..
    Da stvar bude gora navecer bi mu se temperatura popela i do 40.. 
    Jedva bih je skinili lupocetom ali bol u celjusti mu ostaje i to neizdrziva da je samo na tekucoj i mekanoj hrani.
    Zvala sam pedijatricu da mi da savjet i da prepise nesto sto zaista pomaze jer beba pati.
    Preporucila mi je Nurofen sirup za bebe koji sadrzi iboprufen koji je jaci od paracetamola te Tantum Verde sprej za usta.
    Malac je odmah zivnio jer mu se bol ublazila..
    Doduse sirupic uspavljuje ali s obzirom da noc probdijemo barem se odmori. 
    Tako da preporucujem i ja isto svim mamicama cije bebe trpe bol radi zubica 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    LinaKarolina- baš sam htjela pitati što vi dajete bebicama od sirupa za zubiće! Došla si sa svojim savjetom u pravom trenutku! Moj mali se preko dana mući, mislim da ga toliko ne boli, jer ne plače, ali ga smeta… mogu li mu ja dati taj sirup tek toliko da mu ublažim neugodu ili se on (sirup) ipak smije davati samo u slučaju jakih bolova i povišene temperature?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    LinaKarolina- baš sam htjela pitati što vi dajete bebicama od sirupa za zubiće! Došla si sa svojim savjetom u pravom trenutku! Moj mali se preko dana mući, mislim da ga toliko ne boli, jer ne plače, ali ga smeta… mogu li mu ja dati taj sirup tek toliko da mu ublažim neugodu ili se on (sirup) ipak smije davati samo u slučaju jakih bolova i povišene temperature?

    Ja ne bih nepotrebno davala lijekove. Ne znam da li se smije ili ne, ali osobno mi je glupo dijete učiti da za svaku bol dobije lijek. Ja bi svom dala jedino da neutješno plače od boli i da ne može zaspati. Neugoda zbog malo boli mi nije razlog za lijekove.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.