Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mora ja uzeti taj Gengigel, izbio mi četvrti umnjak!  Malome mi jučer izbio treći zub! Dobro smo to podnijeli, puno bolje nego prva dva.

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Valjda je to normalno, koristim Calgel i nakon njega se umiri i zaspe no vidim da ima i malu afticu pa cu danas kupiti Genigel baby jer je on dobar i za aftice.. Meni je bas veselo

    lu_os

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nama je 4 izbila prije cca tj dana, danas sam ga pipala i kužim ostale tri odjednom vrhići vire.. jaoo najgore su 4ke, široki i uvijek bude krvavo, doslovno kada probijaju :( :(

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    mmama2


    nama je 4 izbila prije cca tj dana, danas sam ga pipala i kužim ostale tri odjednom vrhići vire.. jaoo najgore su 4ke, široki i uvijek bude krvavo, doslovno kada probijaju :( :(

    to je pravilo,da tak krvare?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    mmama2


    nama je 4 izbila prije cca tj dana, danas sam ga pipala i kužim ostale tri odjednom vrhići vire.. jaoo najgore su 4ke, široki i uvijek bude krvavo, doslovno kada probijaju :( :(
    to je pravilo,da tak krvare?

    ne treba biti, ovisi valjda koliko naglo izlaze

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • IMI

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Nama donje jedinice izbile sa nepunih 7 mjeseci, a sad iscekujemo gornje… Pitanje je sata kad ce izbiti… Mucimo se vec dva tjedna s nespavanjem, guranjem rucica u usta i preznojavanjem. Jesu se vabe bebe dosta znojile u fazi izbijanja zubica?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mom malcu šesti zub već izbija. Kak je krenuo, do prve godine će imati sve zubiće. Pa strašno. Prvih pet je bilo relativno bezbolno i sad ova donja dvojka baš maltretira 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nixie


    Mom malcu šesti zub već izbija. Kak je krenuo, do prve godine će imati sve zubiće. Pa strašno. Prvih pet je bilo relativno bezbolno i sad ova donja dvojka baš maltretira 

    a mišek mali :( mi smo na 11, 12 nezz ni ja hahahah

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Moj ima 7 mj i nijednog jos niti na vidiku.. gore sve oteklo, dole mrvicu..al nista jos..:O

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    mmama2


    Nixie


    Mom malcu šesti zub već izbija. Kak je krenuo, do prve godine će imati sve zubiće. Pa strašno. Prvih pet je bilo relativno bezbolno i sad ova donja dvojka baš maltretira 
    a mišek mali :( mi smo na 11, 12 nezz ni ja hahahah

    a uskoro ni ja neću moć prebrojat kako je krenulo 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.