Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Malu- nisam jos odabrala bolnicu jer smo kupili kucu malo izvan beca pa mislim u Wiener Neustadtu posto mi je to najblize sad kad preselimo za koj tjed,a tamo se moze prijaviti i dva mj prije porod. Ne mora se odma :) Cek si i ti u blizini??😀 

    Anna-uh,hvala sad mi je vec malo lakse. Vec sam mislila zvat gin i gnjavit,al ok idem na pregled za nekih 2 tj pa cu onda tad. 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Kikiriki

    Malu- nisam jos odabrala bolnicu jer smo kupili kucu malo izvan beca pa mislim u Wiener Neustadtu posto mi je to najblize sad kad preselimo za koj tjed,a tamo se moze prijaviti i dva mj prije porod. Ne mora se odma :) Cek si i ti u blizini??😀

    Anna-uh,hvala sad mi je vec malo lakse. Vec sam mislila zvat gin i gnjavit,al ok idem na pregled za nekih 2 tj pa cu onda tad.


    Ja sam u 21. u becu. i morali smo se odmah ici prijaviti cim sam bila na prvom pregledu. I dr nam je preporucila Smz Ost iliti Donauspital jer nam je najblize. 
    A sto se tice tih bh kontrakcije za sad nemam jedino mi se vec dva puta dogodilo da kad usisavam mi se stvrdne stomak na par sekundi i ne znam zasto i od cega.

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Teus_Ma

    Pozdrav cure,

    Nisam dugo pisala, ja takodjer planiram psa ostaviti u kuci iako smo je maknuli iz sobe i planiramo lagano i sa kauča čisto da ne bi skakala po bebi, nasa Besa je stalo okruzena djecom i nadam se da ce nase prihvatit kao i tudje. Dobila sam savjet da muz donese prljavu pelenu iz rodilista kuci prije naseg dolaska i da probamo otic u setnju s kolicima prije poroda (mi zivimo u malom mistu pa smo se zome nasmijali jer bi valjda cilo selo mislilo da sam rodila) sto se popisa tice ja sam od moje sistematicne sestre dobila jako opsirnu excelovu tablicu pa cu vam je poslikat i poslat.
    Vidim da ste svi vi mjerili secer dosad, ja jos nisam, meni je moja gin. Rekla da to napravim sad kad budem 24 tjedna trudna.
    A sto se cijepljenja protiv gripe tice, kupila sam neku knjigu o trudnoci i odgoju koja je navodno najbolja i kaze da se ne cijepimo. Nego pazimo, a ako uvatimo gripu navodi alternativne nacine spuštanja temperature.

    Radja li itko u Splitu, 20.3.-1.4. Da je termin? Meni je 28. 😊


    Meni je isto 28.3 u Splitu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Malu-aj super,ma mislim da koju god odaberemo bit ce ok. Nisam ni za jednu cula neka jako losa iskustva tako da ne brinem. Vise gledam da mi je sto blize da nam bude krace u panici vozit 🤣😂 

    Ps.BH kontrakcije i jesu to,stvrdnu ti se trbusni misici,ali onako sa svih strana i traje nekoliko sekundi do minutu. Ne boli. Vise je ko kad napravis trbusnjak pa je ono kao stisnut misic pa se opusti.

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Tamsi i mene ti moj naljuti pa se placem itd obecala sam sama sebi da necu vise nikad,plus hormoni koji me jos peru..normalno da bebica osjeca..kad smo tuzni i kad placemo onda se vecinom ona smiri,kad se smijes onda ti beba poskakuje u trbuhu..meni npr dr dan onda nije dobro dok se porijeckamo ili me rastuzi..ja jos malo pa na tecaj a neda mi se🙁ne kuzim zbog cega taj tecaj za rodilje koje su vec rodile tj nije za mene nego za pratnju pa joj ja objasnim kaj se bu dogadalo bolje nego patronazna na tecaju😂ah pa da to zbavimo pa sam na miru bitno da dobi papir😬

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Tamsi i mene ti moj naljuti pa se placem itd obecala sam sama sebi da necu vise nikad,plus hormoni koji me jos peru..normalno da bebica osjeca..kad smo tuzni i kad placemo onda se vecinom ona smiri,kad se smijes onda ti beba poskakuje u trbuhu..meni npr dr dan onda nije dobro dok se porijeckamo ili me rastuzi..ja jos malo pa na tecaj a neda mi se🙁ne kuzim zbog cega taj tecaj za rodilje koje su vec rodile tj nije za mene nego za pratnju pa joj ja objasnim kaj se bu dogadalo bolje nego patronazna na tecaju😂ah pa da to zbavimo pa sam na miru bitno da dobi papir😬

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu
    Stigle moje tetra pelene 😊 zadovoljna sam kvalitetom s obzirom na cijenu..vjerojatno moze i bolje al ja sam zadovoljna. Narucila sam ih sa stranice minigreeny.hr i izaslo me s dostavom 170,00.

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu
    Booook curke..ja sam isla rjesavat stvari po gradu..ipak je petak danas 😁😁 malo ribice i morskih plodova..skupila klinju iz vrtica prije spavanja da znam da ce se naspavat kak treba i tak..bila baki na grobu zapalit svijecu jer smo mi na sisvete kurili 40 svi..
    Netko je pitao da ode isprobat s bebom kad se rodi nosiljku..pa mozes, naravno..vecina gradova u hr ima par mama koje se tu i tamo nađu pa skupe nosiljke za isprobat..al nije da u tih sat vremena mozes ocijeniti hoce li se beba htjet nosit..roditelji uglavnom grijese kad stave bebu u nosiljku i onda ju glade po glavi 😂 umjesto da secu..cim pocnes hodat zaspu..sjecam se sina..dobrih 6mj je imao kad je jos uvijek zaspao u nosiljci kao da ga je netko ciglom opandrcio po tintari 😂😂 ono u prve 3min..doslovno..
    Moram vam rec da sam copila Ruckeli za 700 kn..i to sun safari zute boje koji se vise ne proizvodi..zena ga je triput obukla..i zbilja se vidi da je nov nov..nit mucica nit izblijedio..ma savrseno nesto..bas sam hepi 😍 

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Bok cure ☺️ ja sam danas skroz lijena i apsolutno ništa mi se neda 🙄
    Zaboravih sve što sam htjela komentirat uff 😂 
    Pupkovina iz krvi- mene je o tome informirala prijateljica koja se pak malo bolje informirala, išla je čak u Zakladu Ane Rukavine i tamo su joj rekli da oni prvenstveno čuvaju tu krv za njenu bebu, a ako postoji netko kome može pomoći, onda ju zovu i mora napisati izjavu da je suglasna dati nekome drugome. Ta solucija je besplatna, ali treba ispuniti neki papir s njihove stranice i to imati sa sobom kad se dođe u rodilište i obavezno napomenuti da želite donirati krv i da imate sve papire za to.
    Croatina s obzirom da imaš iskustva s nosiljkama i maramama, daj mi molim te reci jel stvarno dijete od rođenja smije u Ergobaby koje imaju umetak za novorođenče? Nekako sam skeptična, a voljela bih kupiti nosiljku odmah od starta, znam da su marame za to bolje, ali iskreno ne usudim se, pogotovo ne odmah na početku, možda se ohrabrim kasnije. 😊
    Mi isto imamo peseka maloga koji spava s nama, srećom ne linja se i voli djecu, jedino što ćemo ju morati odviknuti od kreveta. Planirala sam isto po dragom poslati nešto bebino iz bolnice da osjeti miris. 
    E da, još nešto 😂 noćas sam osjetila desno od pupka kao neko lagano pikanje, je li moguće da je to beba? Sve čekam hoću li osjetiti još nešto, ali ništa za sad. 😏
    Hvala cure na popisima 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Luna pa tetrice su preeeeepredivne 😍😍 kolko kom ovih velikih si uzela?
    Nama je tog prifalilo kad je leo bio mali..tako da smo sada sve ove stare od sina koje je sveki sivala sacuvali i jos nakupovali nesto ovih sa uzorkom u pepcu..za 7 kn 😱😱😱😱 i jos cu bambusovih par uzet..cca 40 kom 😂😂 pa da vidim oce sad falit 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.