Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Luna super su ti tetre ☺️
    Croatina ajme baš je divna nosiljka, mogla bi i ja malo pogledati ruckeli, od kad se u njima može nositi beba? 

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    croatina

    Lunapa tetrice su preeeeepredivne 😍😍 kolko kom ovih velikih si uzela?
    Nama je tog prifalilo kad je leo bio mali..tako da smo sada sve ove stare od sina koje je sveki sivala sacuvali i jos nakupovali nesto ovih sa uzorkom u pepcu..za 7 kn 😱😱😱😱 i jos cu bambusovih par uzet..cca 40 kom 😂😂 pa da vidim oce sad falit 😂😂😂😂


    Uzela sam 5 bijelih i 7 sarenih tetri..i 8 ovih kao krpica, takav je bio paket. A vidis pepca se nisam sjetila, ako pofali idem tamo..stvarno su jeftine 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Malac paaaa cuj..tehnicki da..ali ne preporuca se nijedna ta oblikovana nosiljka prije navrsenih mjesec dana..zbog pasivnog posjedanja blabla..do mjesec dana ja cu nositi u slingu, imam od lea jos..osim ak ne popizdim do kraja pa uzmem close caboo 😂😂😂😂 to je elasticna nosiljka koja, rekli bi dalmatinci, pari tako topla, meka..priljubi dijete uz tebe 😍😍 kolko sam ju proucavala za sad mi djeluje jos prekomplicirana, al poznavajuci sebe, vjerojatno cu ju tjedan dana prije poroda ipak uzet 😂😂😂
    Do mjesec dana preporuka je elasticna marama, polovna, iliti slomljena tkana marama (jer nova tkana za motat novorođenče je uzas), slingovi, love and carry love tie, sve te nosiljke kaj sam nabrojala mozete nac za cca 300 kn u FB grupi oglasnik za nosiljke za bebe ..a onda od mjesec dana na dalje moze sve sto pise da je od rođenja..
    Ima jos i nekih nosiljki koje su za bebe od 4mj pa na dalje..love and carry air recimo..
    Ergac je super..ja sam ga imala sa sinom pa prodala jer ima stvarno puno udobnijih nosiljki i duze nosivih..al ergo je super za pocetnike..nema tu filozofije s namjestanjem..2 kopce, dvije gurtne i sibaj..a isaru npr treba namjestat 3 gladne godine 🤦‍♀️
    P.s. ergov najbolji model je adapt..nemojte pliz djecu nosit na van 😁😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Croatina jesi ono ti na slici sa nosiljkom? 😊
    Ja bi voljela pohraniti tu krv iz pupkovine ali kad je vec pre skupa za mene onda bar za nekog drugog. Bas cu vidit na stranici zaklade di se moze skinut taj formular pa nemam sto izgubit ako uspijem ispuniti i ponijeti sa sobom. 
    Bila sam na pregledu za stitnjacu, to svaki mjesec idem, drzimo je pod kontrolom sa minimalnom dozom tableta.vec duze pijem tablete, prva 3mj trudnoce mi je mijenjala tablete kao blaze i danas vratila na stare. S nekim sam pricala vezano uz to kad piti tabletu, bas sam danas doktoricu pitala. Kod hipernije bitno jel tableta nataste ili uz hranu itd. Kod Euthyroxa  je bitno da bude na taste.

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Joj baš ti hvala na informacijama i objašnjavanju, priključena sam u tu grupu na FB pa ću definitivno tamo nešto potražiti. Voljela bi nešto najjednostavije za početak, zato mi se ergo i svidio, ali još ću svakako proučiti i sve ovo kaj si mi nabrojala 😀 haha pa u početku definitivno nisam namjeravala dijete nositi na van, mooožda kasnije kad već sve počinje promatrat, nemam uopće iskustva u svemu tome pa ću vidjet sve. Možda se dijete neće uopće htjet nositi u nosiljci 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu
    Tonka niiiisam 😂 ono je slika s neta..ja cu vam samo busu pokazat od pred mjesec dana s rockasa
    ❤❤❤❤
    ❤❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Croatina hahahaha a ja taman tila reci da sam te bas onako nekako zamisljala, samo sa plavom kosom😂😂😂
    Joooj buše malene, sad je vec sigurno dosta veci 😊😊
    Jel se slikajete ono svaki tjedan i to? Ja uslikam kad se sjetim trbuh ali mi je zao sta nisam neke ljepse slike slikala nego onako vise bezveze.evo imam i ja neke od zadnjih 10-ak dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu
    S tim da na slikama ovim trbuh izgleda skroz mal 😂😂
    S tim da na slikama ovim trbuh izgleda skroz mal 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Teus_Ma

    Teus_Ma

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Knjiga koju sam kupila je “velika knjiga o prehrani i njezi djece” Sally Fallon Morell i Thomas S. Cowan, dr. med. – Preporučena mi je, samo sam je prelistala pa ne mogu baš reći svoje dojmove.. Ima savjeta i za trudnice i za dijete nakon rođenja.. Zasad mi se čini kao ok štivo, malo mi je dosadio internet, ima previše svakakvih informacija.
    Moja sestra je imala i dugačak uvod u excelovu tablicu, napisan iz vlastite perspektive: 
    Možete ga pročitati na ovom linku: 
    https://www.dropbox.com/s/856ay8ivplpqxgw/BEBE.docx?dl=0 [dropbox.com]

    A excel tablicu sa svim detaljima mozete skinuti na ovom linku: https://www.dropbox.com/s/x4zl3mk8wig4rgn/popis.xlsx?dl=0 [dropbox.com]
    ovo sa strane su napomene od tri razlicite mame koje su dodale vlastita iskustva. 

    Javite jel vam sta pomoglo :)

    https://lbdf.lilypie.com/YOvu.png [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Oho Tonka ljepo ti je trbuh naraso..ja pitala susjedu rodila je drugo djete a i medicinska je sestra..kad se ulazi u 5mj ona kaze sa 20tt stoga ja imam jako malen trbuh

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.