Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Hahahahah Tonka…. gle…🙈

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Ostala trudna sa 53 kg, sad sam na 61 u 26tt… ide to meni 😂😂

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Koji trbuscici 😍😍😍😍
    Malu takav ja imam, jos malo vise gore ga imam 🙈 koji tt si ti?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Malu bas ti je pre meden trbuscic, zgodna si skroz 😉😉👌 meni je prije vaga pokazala 81 😱😱😱 ok, sad sam vec zabrinuta 😕 doslovno mi od jucer do danas 2kg vise pokazuje 😥😣 uvik san “patila” od mrsavosti  a sad mi je vaga najgori neprijatelj😠

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Croatina 26 tjedana… u prvoj trudnoci sa sinom sam imala identican trbuh, i do kraja bila dobila 13 kg. Sada je curka pa cemo vidjeti. Samo se nadam da ce mi porod biti laksi jer je braco imao 4 kg i 55 cm i namucila sam se strasno.

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Aj cure trbuscici su vam preslatki.
    Teus-u hvala na popisu! 
    Za nosiljke,marame i to - razmisljam uzet neku ali tek kad beba bude imala mj dana. Malo me strah prije radi vrata i glavice,a i toga sta neznam koliko cu biti uopce spretna stavljati bebu u to.
    Jos sam nes htjela komentirati…nemam pojma zaboravila sam 🤣

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Cure vidim kod vas sve super,samo da se nastavi tako.Imam pitanje ,ja eto već pola trudnoće imam neki smeđi iscjedak,već sam i oguglala,prekjučer je bilo i svježe krvi,naravno ja svaki put trčim na hitnu,pa svojoj dr u bolnicu,svi su me već pregledali u toj bolnici,od specijalizirana do primariusa,a nitko ne zna uzrok.Pokušala sam se privatno naručiti kod jedne dr za koju znam da je dobra ali ona ima free tek u 12.mj. Naručila sam se u drugu bolnicu danas da me i oni pregledaju,termin sam dobila 14.11. Sad sam skužila da nisam postavila pitanje 😂,pitanje bi bilo-da li ste vi čule za sličan fenomen?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Evo cure kad ste se sve razgolitile evo i nas dvije 😍😍

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ej cure evo i mene…opa slikica 🤗🤗🤗
    Danas sam srela jednu znanicu-trudnicu isto i tako pricamo i ona meni da kako ja sve radim, kucanske poslove, kuham , peglam itd..  da se to ne smi raditi , da njoj sve mater i svekrva pomazu. I da ona samo odmara. Pa cekaj,,, ja sam daleko i od svekrve i od matere , pa sta bi trebala.ne razumim, bas mi digla zivac danas. Trudne smo , nismo da nista ne mozemo. Naravno smanji se u trudnoci to sve ali nemos da nista. A sta tek ko ima malo dite ili dva tri u kuci , a jedno nosi u stomaku?? Joj cure morala sam se olaksat vam 😲☺

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Evo i nas da se javimo 😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.