Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Hm, sad si moj ludi mozak misli zasto se vase bebe toliko bude a moj ne 🤣. Evo sad je nesto njurgao, isla sam ga uspavat, pala mu je duda i dok sam ju otisla oprat, vratim se i on spava u krevetiću, opet se sam uspavao. Navecer se obavezno uspava sam do 21, spava ko top cijelu noc uz dva pokusaja hranjenja i odspava ujutro do 8, a preko dana obavezno dva spavanja po sat vremena, ako idemo negdje autom opet odspava. Mozda nas tek ceka ta faza nespavanja, ipak je on nesto mlađi od vasih bebica.😀.
    Zato o hranjenjenju vise nemam snage ni zalit se a drugi me nemaju volje slusat pogotovo kad vide da ima buckaste nogice i podbradak🥰

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Evo kod nas isto opet koma. U 3 ujutro se digla i igrala po krevetu do pola 5 kad je pocela vristati. Pojela i spavala do 6. Danas citav dan je spavala sat i pol. Sad naravno dernjava od teske nervoze. Srusila mi je bocicu s mlijekom i razlila po citavoj kuhinji..😔 evo ne znam, jos ovo odvratno vrijeme, pms i citav smo dan same, dodje mi doslovno da lastavicu s balkona okinem.
    Melani ma super da cori, ne mogu te valjda sva sranja strefit. Misko mali, kak ti njega ipak napunis nekak☺️Upitnica- ovo s nogom istooo. Balerina 😂😂😂😂😂

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Daj, melani, vidis da smo probleme podijelile ravnopravno. Zamisli da ti jos ne spava. Ili da nase ne jedu 😂
    Plus, on je mlađi braco, mozda oni uce od starijih. Kakav je stariji spavač? I kako je s tom razlikom u godinama? Ljubomora ili ne?
    -
    Mi smo upravo iz šetnje, mislim da smo 10ak km prešli (4 odraslih, 2 mališa u kolicima). Umorna, a vec planiram di cemo sutra u šetnju. Nije tako bilo kad sam “morala” na pilates 😂😂
    -
    Danas je lijepo spavala po danu, i ja s njom dio, pa je ok. Toliko sam je navikla na bozicne melodije sa joj je moja sestra danas pjevusila i zaspala je. Doduse, ta bi zaspala svima koji joj daju bočicu i nunaju je 😶

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Stariji je isto super spavač, od drugog mjeseca života spava jako dobro. Ljubomoran je u smislu da mu uvijek nešto treba baš kad radim nešto oko bebe i hoće da ih nosim oboje istovremeno. To ih je tata tako naučio, samo neka on nosi meni me pada napamet🤣. Tatu obožavaju jer radi akrobacije s njima, diže ih visoko u zrak a meni srce stane ne mogu to ni gledat. Ima i faze da nas traži dudu i pelenu ali objasnimo mu da je to za bebe. Najgore je bilo kad je počeo pljuvati na pod i govoriti „bljucnuo sam ko beba”.🤣🤣Što sve padne napamet tim malim glavicama. A beba većeg obožava, smije mu se i hvata ga rukicama. Kad se stariji igra u parku bebač sav poludi od sreće dok ga gleda na toboganu, kao da bi najradije i on s njim. Mislim da kad beba prohoda kreće prava zabava za njih dva 😄. Nekako mi se ta razlika u godinama izmedju njih čini sve više ok, iako ima dana kad bi pobjegla s nekim cirkusom 😄

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Joj super za spavace! I lijepo od mladjeg malca da ti tako kompenzira za trud oko hranjenja, dobar dobar decko

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Pozdrav🤗
    Evo i nas, čitam al sve je isto ,nema se bas na nesto žalit pa radje sutim. Maza napreduje, sve je teža😅 i duža😊. Papa kasice, par dana smo kiksali jer nas je bilo posvuda . Po noci za sada malo se dere kad se probudi, pocica, vec na kraju zaspe samo ju zguram pokraj sebe i nastavk spavanca. Vuce za nos, tura prste u usta nama, cak vuce i za bradu ( tatu) mene samo cupa i izvadi nausnicu. 
    Jucer smo imali prvi kupanac . Cak je dobro prosao ,s obzirom da voli toplu vodu a more nije toliko toplo. Jos uvijek se okrece ko šleper. I puže unatrag, umjesto da ide prema.stvar  ide u rikverc pa se dere. Pozdrav od nas. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Mene je sinoc mala pocastila mirnom noci🥳
    Klopa- Smanjila sam joj jednu bocicu i sad joj dajem 4 puta po 210ml (vode) i cak mi dva puta u danu ostavi po jednu do dvije mjerice. Izgleda da joj ipak ovako vise odgovara. Bas kako je i Taya pisala prije nekog vremena.
    Inace, pocela je po malo ispravno puzati. Pogotovo na Casmatinu i krevetu. Na parketu gdje joj skripe koljena se cesce baci na gmizanje😂 Al kad gmize u dvije sekunde je na drugom kraju sobe. Jucer je na balkon odsetala🤦‍♀️
    Isto tako mi se dize u kindacu na koljena i lijepo razgledava sobu. Nismo jos na najnizu razinu spustili, morat cemo. I sefica je skuzila da moze iz cetveronoznog sjesti na koljena, dok se za nesto naprijed pridrzava (tipa jastuk). Ne na zabicu nego bas onako guzom na pete. Jel to i vasi rade?

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Hej hej, i nama preksinoc bila noc u komadu bez cudnih snova, ujutro sam se probudila prije njega i pomislila superrrrr, nocas pak dvaput sanjao i vristao, ali jucer je imao zbilja puno dozivljaja na jednom druzenju pa si sve mislim mozda preradjuje u snu… Bravo za tvoju malenu! Moj to jos ne radi, neki dan je najednom se slozio na sve 4 na koljena, zanjihao naprijed nazad i vratio se dolje puzanju, jos je gravitacija jaca od njega 

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Gledam mozda od sljedeceg tjedna krenuti na drugu kasicu (taman ce navrsiti 7 mjeseci) tako da dopodne bude vocna a popodne povrtna, samo to bi znacilo izbacivanje jos jedne bocice i ostanak na 3 bocice pa sam u brizi zbog tekucine kad vrazicak vise voli glodati kljunasicu i praviti se vazan kako je uredno drzi s obje ruke i ko fol prinosi ustima nego piti iz nje

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Ma ja ne znam jel joj to zdravo, zato pitam😂
    Moja je na 2 kasice i 4 bocice.
    Prva bocica oko 5, kasica oko pola 9, druga bocica oko 12, treca oko 3, kasica oko 5,6, zadnja bocica prije spavanja. Obicno na zadnje dvije ostavi malo mlijeka.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.