Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Mini Upitnica je bas napredna, bravo! :) 
    Koji put sam dosad dala i 2 nove namirnice, npr brokulu i spinat sam prvi put skupa. Isto zasad improviziram, mozda neki popis unaprijed ne bi bio los, pa da. Evo danas sam mu smiksala povrce iz juhe (nezacinjeno odvojila: mrkvica, korijen persina, cvjetaca, luk), malo junetine i masnoce iz juhe, a u vodi iz juhe skuhala hokaido tikvu i spinat s malo prosa da zgusne, mislim da mi je ovo “najkompleksnija” kasica dosad  al potrefilo se da svega imam u juhi, tikva je ionak na kockice spremljena u frizeru (vise vrsti tikve tako imam spremljeno), a baby spinata ostalo taman za splasiti u vrucoj vodi i potrositi dok je friski jos. Pojeo je sve alelujaaa. Znaci danas su opet dve nove, junetina i cvjetaca, tak je ispalo. Od masnoca je dosad maslac i maslinovo imao, e da, i masnocu iz domacih juhica. Nadam se da ce jaje i mlijecne stvari prihvatiti kad dodje red na to…

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Zeljeza je bilo u ovim hard core zelenjavama i jetrici. Pa sve si mislim ako jedan dan vise kasice ispadne, mogla bih spremiti u friz za sutra, jel koja tako radi? Moj i dalje samo gmize, digne se na sve 4 al opet nastavi gmizati. Od cijele podloge najzanimljiviji su mu rubovi koje grize i slini pa otpali na parket. Iako vec dugo slini naveliko i zna jako nervozirati kad nesto glodje/trpa u usta,  jos nista od zubi, ima 7 mj. Prdi ustima, brrrrruji, s glasovima i gukanjem kao da je prestao, ali hit mu je to skvicanje i rastezanje glasnica i dalje da se sve pitam dokle ce ta uhodrapajuca faza…

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    I htjela sam reci da je i mala Taya bas napredna, wow

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Bravo da vam bebe sve papaju.. 🤗 i super da su već na komadićima i gnječenom.. evo ja sam Nelli danas nadobudno skuhala za ručak proso i izgnječila mrkvu, cvjetaču I brokulu.. s nadom da ona to fino gnječeno pojede, ali završilo je s povraćanjem.. 😓 kad je stavila u usta imala je facu kao da će se ugušiti.. malo je hranu brljavila u ustima i progutala i tad mi povraćala.. evo stvarno neznam zašto ne želi barem malo žvakati hranu.. 🤷‍♀️ znam da je zezaju zubići jer mislim da konačno izlaze donje jedinice ali ona uopće nema interes da nešto prožvače.. do hrane znam da nije jer sve od toga jedemo već dugo jedino smo proso do sad jeli kao griz.. očito joj ovaj oblik baš ne paše.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    A ne znam, moja ima dva zuba pa nije da ona nesto puno zvace. Onako, premece to po ustima i proguta. Mozda joj je bilo previse odjednom svega, ako nije nikad prije jela komadice. Malo po malo, mozda u vocnim kasicama (ako ih vise voli) ostaviti malo komadica pa povecavati s vremenom. Iako, mislim da ce sve to doci na svoje kad porastu. Mislim da su nama apsolutno sve miksali, pa vidi nas kako danas sve fino hrskamo. Bar ja😂

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Ja sam jednom samo stavila kasicu za sutra u frizider jer mi je bas bilo zao baciti. I mogu ti reci da je pojela i naravno da joj nista nije bilo. Spremi slobodno.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Upitnica ti si toliko smijesna zeno da ja krepavam svaki put kad nesto napises😂 I moram pitati jesi djevica u horoskopu mozda? Urednost, razmaci, sve ‘on point’😂
    Kasno palim ali super da se posjeda sa boka, to je puno bolje za kasniji razvoj.
    Clarissa moja je mrvu starija al moram te razveseliti da zavijanje jos ne prestaje😂
    Evo ja danas prijavljujem jednog mrguda. Jedino ju je razveselilo kaj se uspjela popesti na mene, dok sam na podu sjedila, i lijepo se primila gore za moja ramena i stala uspravno bez da ju pridrzavam. Znaci sjedit ne zna, al bi djirala🤦‍♀️ Ta mala karakterom toliko nije na roditelje, da nisam prosla porod zapitala bi se😂

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 800

    Prijavi adminu

    Da djevica….. pih. Bik! 😎
    -
    Oho! Ona bi stajala! 🤩
    Zamisli koji je njima to sve doživljaj! Wow, napokon vide iz druge perspektive! Najjače je kad moja malička kenjka i ne želi se više igrat, dignem je, a ona samo gleda u taj svoj kutak s visine. 😂
    -
    Danas je bila tiha ili plačkava ako ja nisam blizu. Znači, morat ću premjestit casmatino da mogu gledat tv jer nekad želi samo da ja sjedim blizu i ništa s njom ne moram, al maknem li se 2m - krš i lom i neeeee 😑

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Vece ….svaka vam cast na trudu, kemijanju i kasicama. Bebe su vam.napredne. Mojoj se nikud ne zuri, jos  se dobro dobrano drzi cice. Izgleda da je na moru crijevna viroza sa tate presla na mazu. Imala je temperaturu, i kad je kenjala pardon na izrazu, bas je smrdilo. Nije da miris al ovo je bilo grozno. I od onda osim cice i vode ništa ako vidi zlicicu, usta ko zaljepljena. Sad pola dolazi k sebi..nesto pomalo sjeducka, ne puže bas osim kad je duda upitanju..brblja ,dere se , upotnica susosjecam se sa tobom.Mazi  ako ja nisam na vidikiu deraca ili ako je s tatom a ja prođem ista stvar. Zubica ni jednog na vidiku al zato sve trpa u zube ili gloda. 
    Kad joj radim kasice, nista ne blendam. Samo zdrobim sto sitnije…meso sitno nasjeckam i jos sa vilicom zdrobim. Dobila  sam savjet da bebe koje jedu blendano ljene su zvakat kasnije. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    I zanimljive su joj crne stvari..mobitel, daljinski,  suncane naocale, ona muzicka jaja (zvecke). 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.