Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Bok cure! Kod nas se zaredale crijevna viroza, korona, upala uha i hrpa nekih sitnih prehlada.
    Miš dosta dobro priča, bori se za svoje mjesto pod suncem uz velikog i malu šeficu. Pelene nismo još rješili. 
    Neke dane jede ok, neke živi na voću i jogurtima. Ovih dana tamani mandarine. Super mu je što seka kad pojede svoje bez pardona uzima iz njegovog tanjura😂. Neki dan smo morali izvadit kekse iz kutije i reć joj da "više nema" jer bi valjda cjelu kutiju smazala. Buckasta je jako a miš je miš, baš je sitan., Ljudi su nas počeli pitat ako su njih 2 blizanci. Nikad se nebi reklo da je on 16 mjeseci stariji. 
    Bibi kako je kod vas, je se malena privikla na vrtić? 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!
    Kod nas je svakako ali u biti sve ok. Malena se polagano prilagođava na vrtić, ujutro bude tužnjikava ali popodne kad dođem po nju je vesela. 
    Prošli smo svašta, sep. anksioznost- doslovno je čitave dane i noći bila zaljepljena za mene, u snu me dozivala itd., imala je regresiju sa piškenjem po sebi- nekoliko dana je stalno piškila u gaće, što je bio šok jer to nije radila ni kad smo krenuli s odvikavanjem od pelena koje 4 mjeseca ne nosi uopće. Nije jela ništa svih 9 sata koliko je tamo. Tete su rekle da ona i još jedan malac imaju najtežu adaptaciju u grupi. Ali ajde, ide na bolje stvarno. Stalno ju čujem kako sama sebi ponavlja mama uvijek dođe😂
    Inače, kod nas je rastava napokon došla na tapetu nakon jedne grozne svađe, tako da ja sad kupujem stan i više ne živimo skupa. Da vam pravo kažem baš mi je teško. Sve radimo nas dvije same, skupa. Nema nikoga da uskoči i bar dućan obavi ili nešto slično. Pa još taj stres sa traženjem stana, kredit blabla. Pa juri u vrtić ujutro, pa juri popodne po nju…Nemam nikog svog tu.
    Na poslu nikad više posla i sve skupa imam osjećaj da me sad već netko lagano zeza.
    Aliii lijepo je vidjeti da ste svi dobro, nema više bebica u grupi, samo mali veliki ljudi 😂 
    Osim male Melani koja se ‘prikrpala’ neplanski😂
    A kak ste vi mame?

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Bibi bas mi je zao . Najbitnije u tome svemu da ste Vas dvije dobro.
    Da sam blize ja bi uletila...makar da obavis shoping u miru. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Bibi drži se!  Ovo što se tipkamo činiš se ko stvarno super ženska i predobra mama i bit će to sve dobro.

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Cure 😘 od srca

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Baš mi je žao da ti je tako teško sad 🙁
    Meni se zaredaju 2 luda dana pa ne znam kud udaram, ovo tvoje je.... divim se svakoj osobi koja sama hendla malo dijete i život u globalu ❤️
    -
    Ako nije privatno pitanje - jeste dogovorili funkcioniranje s maličkom? Znam da je od rođenja većinom "na tebi", al trebat ćeš pomoć, podjelu odgovornosti.
    Šta se pomoći tiče - već rečeno, uskočila bi ti da sam bliže, taman imamo idealno društvance. Možeš li zamoliti prijateljice da uskoče nekad makar da je pričuvaju 2h dok odeš proluftati glavu? Čak i prijateljice bez djece. Znam da zvuči kao - ma neeeee, al nekad bi ljudi pomogli, ali se ne nude jer ostavljaš (ti, ja, svi) dojam da je sve suoer i ne trebaš pomoć. A trebaš.
    -
    Mi smo danas došli do dogovora da nećemo u novi mpo postupak. On nije "za", a ja ne želim imat dijete sama pa da kad je teško kaže "tvoja ideja je bila blabla". Al kaže da ako ostanem trudna bit će sretan. Mamlaz, zna da su šanse skoro pa nikakve. Prije će Hajduk osvojit ligu prvaka. 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Muž mi je za 10 dana u zagrebu poslovno par dana, da ga pošaljem da je čuva malo popodne? Ionako je navikao na jednu takvu kući 😂
    Sori ako ti nije do zajebavanja, ja se sprdam sa životom pa mi je lakše 😶

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Cure top ste, stvarno! :)
    Upitnice, mislim da muž ipak pikira odmorit malo bez vas, hahahahahahah
    Što se njega tiče, nema nikakvog dogovora za sad. Prefriško je, dođe ju vidjeti par puta tjedno nakon vrtića. Malo je glupa situacija jer smo mi u njegovom stanu dok se kredit i sve ne realizira, pa navrati i kod nas i tak.
    S jedne strane bi htjela da smo ok, da npr. nekad dođe na ručak, a s druge strane ne bi htjela da misli da su mu vrata uvijek otvorena i da brinem o njemu kao i do sad.
    Iskreno na njega ne računam ni u kojem smislu, čak ni onom zakonskom financijskom, jednostavno je tako. Moram sve riješiti za nas dvije, nema tko drugi.
    Imam drage ljude oko sebe, vjerujem da ćemo se nekako snaći.
    Moje frendice nisu baš materijal za čuvanje djece, ak me kužite, hahahahhah

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Vezano za MPO, bez obzira što kažeš da ste sad dogovorili, meni se čini da ste i dalje na vagi i da nije to baš sto posto.
    Možda griješim, nemoj zamjerit 

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.