Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Cure Sretan Uskrs!!!!

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs!🐰

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Kako ste cure, jesu bebe zdrave? Mi smo ok, ova malena imala sistematski i ima skoro 10 kila, prerast će miša on je na 12.300😂. Evo napokon i on propričao, baš je veliki napredak iako je i dalje to ispod nekog prosjeka za 2 godine ali je puno puno bolje. Baci se na pod pa kaže “pao ja”. A najdraže mu je reć “nenam” (ne znam) kad napravi neku glupost pa ga pitamo što je to napravio. Obožava životinje pa smo kad god stignemo po nekim malin farmama, ne da se ća od konja želi ih hranit i tako…tantruma ima dosta, ali pokušavam ostat smirena, proći će i to jednom. Velikog prijavili za vrtić, on jedva čeka. Ja isto😂

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Jucer mi se zbrisala cjela poruka ,na kraju sam odustala od pisanja.
    Mi smo dobro posao i vrtic .
    Maza sve vise ponavlja rijeci ,kopira  ,  eke stvati hoce samnom radit. Kuzi kad je napravila glupost. I dalje je tvrdoglava ko mazga samnom . Kad nesto zapikira ne popusta. 
    Bravo za veliku curu!! 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Aha, tvrdoglavost je sad u điru svima 😂
    Mi smo nekidan imali namjeru provest popodne na rivi uz sladoled al je princeza na putu do auta vidjela da nam je park pun djece i odbila uc u auto. Ukocila se i nece. Pa sam ostala s njom u parku a tata se vratio doma 😁
    Pomakao se sat, produzio dan. Ona se svejedno budi izmedu 5ipo-6, ali u krevet ide oko 20ipo (prije bi nekad u 19ipo zaspala).
    Krenula je u vrtic nakon 20 dana (alergije/viroze a imao ju je tko i cuvat pa je nismo slali). Prvi dan tamo opet štrajk glađu, nakon toga je počela sve jest. Uf. 
    Govor - najdraže je reć “ne ne mama” uz gestu prstićem kad je škakljem ili kradem igračke. Tatu napokon zove, papa umjesto tata (ocito joj je glas T nejasan) i sad su oboje oduševljeni. 🥰 malo se fokus makao s mene. 😜
    Prošli vikend smo je ostavili oko 19h baki i djedu i išli na svadbu, sutra je skupili oko 10 (ja htjela ranije al su mi rekli da je ona super i da se naspavam). Bez drame, vec imamo planove za nove prespavance 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    melani32

    Kako ste cure, jesu bebe zdrave? Mi smo ok, ova malena imala sistematski i ima skoro 10 kila, prerast će miša on je na 12.300😂. Evo napokon i on propričao, baš je veliki napredak iako je i dalje to ispod nekog prosjeka za 2 godine ali je puno puno bolje. Baci se na pod pa kaže “pao ja”. A najdraže mu je reć “nenam” (ne znam) kad napravi neku glupost pa ga pitamo što je to napravio. Obožava životinje pa smo kad god stignemo po nekim malin farmama, ne da se ća od konja želi ih hranit i tako…tantruma ima dosta, ali pokušavam ostat smirena, proći će i to jednom. Velikog prijavili za vrtić, on jedva čeka. Ja isto😂


    Zivotinje su nam opsesija. Idemo u zg uskoro i plan je posjetiti zoo. I obitelj s mackama, zamorcima i psom 😁
    -
    Miš stagnira s kilažom? Mislim da je to sve ok jer su strašno aktivni. I seka ce stat odjednom.  Moja je na 13.5kg vec dugo. Malo dobije pa viroza pa izgubi. I pređe masu kilometara dnevno od jutra do mraka. 😁
    -
    Stariji prvi put ide u vrtic, mlađi će također preskočit jaslice? Dobro je to za svih, napokon ce mališ dio dana bit stariji braco 🥰

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Tigrica

    Pozdrav!
    Jucer mi se zbrisala cjela poruka ,na kraju sam odustala od pisanja.
    Mi smo dobro posao i vrtic .
    Maza sve vise ponavlja rijeci ,kopira , eke stvati hoce samnom radit. Kuzi kad je napravila glupost. I dalje je tvrdoglava ko mazga samnom . Kad nesto zapikira ne popusta.
    Bravo za veliku curu!!


    I ostanite dobro! 🥳🥳
    Preslatki su kad ponavljaju i sve zele raditi. Kazu mi ovi sa starijom djecom da uzivam jer ta crta licnosti pocne nestajat brzo i sve im bude tlaka 😂😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Umelani32

    Kako ste cure, jesu bebe zdrave? Mi smo ok, ova malena imala sistematski i ima skoro 10 kila, prerast će miša on je na 12.300😂. Evo napokon i on propričao, baš je veliki napredak iako je i dalje to ispod nekog prosjeka za 2 godine ali je puno puno bolje. Baci se na pod pa kaže “pao ja”. A najdraže mu je reć “nenam” (ne znam) kad napravi neku glupost pa ga pitamo što je to napravio. Obožava životinje pa smo kad god stignemo po nekim malin farmama, ne da se ća od konja želi ih hranit i tako…tantruma ima dosta, ali pokušavam ostat smirena, proći će i to jednom. Velikog prijavili za vrtić, on jedva čeka. Ja isto😂


    Malena je odlucila nadoknaditi sve sto su braca gnjavila mamu s klopom😊

    Vrtic, od jeseni nadam se i moja curka krece. Kad krene cu vas stalno gnjaviti sa trazenjem savjeta oko svega, nadam se sto manje bolesti🫣Nevjerojatno mi je kako se u mjesec dana sve preokrenulo i sad trazi drustvo. A znate koliko me mucilo sto se stalno micala od djece. Iako sam ja i dalje najdraza osoba i rijetko me bas trazi van ako smo skupa. Ali kad izadjemo nece doma, klasika. Super je ekipa u parku, bas su slatki i smijesni. Iskreno, to mi je skoro jedini drustveni zivot, mame i tate iz parka. Da mi je netko rekao ranije, ma nema sanse..

    Kile- Mis na 12,3kg, a moja ‘miska’ na 16kg😂😂😂
    Isto se vec dugo muva gore, dolje oko te kilaze. Visinu smo zadnje izmjerili 95cm prije mjesec, dva al mi se cini da se jos dosta protegnula, sva roba je 98. Cak nesto i 104.
    Mi nemamo tantrume ali imamo proteste i neposluhe. I trci, trci i trci. Ko mali forest gump😂
    Zivotinje obozava, ali prema svom macku je najgora.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Ajme prespavanac. Znaci to mi je san koji necu gledati jos godinama🥲

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Nadam se da se zabavljate van kuće a ne s toplomjerima i inhalatorima 😁
    -
    Miška zdrava, taman prošli tjedan odradila opet neku virozu s visokom fibrom. Sad sve slobodno vrijeme provodimo van kuće jer je idealno i bolje se umori(mo). 
    Vrtić standardno - ide, voli ići, štrajka glađu do dolaska doma. Al šta je tu je, bitno da doma jede. Kad jede 😑
    Brblja stalno, napokon se nešto pokrenulo, kad je od volje. Nekad samo prstićem pokazuje i maše glavom.
    Došla je do faze da želi biti dio ekipe pa u parku trči za drugima. Mada je nenametljiva pa drugi odrade 3x tobogan prije nje, samo stane sastrane i pusti oh. Al dobro. Naucit ce. Vidi se da je jedinica, ne bori se 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.