Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 800

    Prijavi adminu

    Melani, moja je tek shvatila da se može penjati na stepenice pa mi je 😶 stolice su joj previsoke još (nadam se!).
    Nemam savjet, sori. Penje li se stariji? Je li to od njega vidio? Možda da obojici skupa kažeš kako se ne smiju penjati sami jer mogu pasti i udariti glavu. Možda starijem to ostane pa ne bude dao ni braci. 

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 800

    Prijavi adminu

    Inače, kako ste vi, majke?
    Ja sam vadila krv da vidim jel neuredna prehrana i nespavanje imaju tu uzrok (ili posljedicu) i imam anemiju kao sta sam i mislila. I snižen neki dobri kolesterol i nocas citam kako to moze bit uzrok mozdanog udara pa sam ostala 😬😬
    Moram se skulirat. Bolje imat mamu koja te ostavi 2h tjedno da se brine o sebi nego imat super posvecenu mamu koja se cesto razboli od nebrige za sebe. Ili nesto gore.

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Penjao se i stariji ali kad je bio veči, ovaj maleni je motorički čudo ali zato još nisam dočekala da mi kaže mama 😭
    Upitnica, čuvaj se i nemoj ni slučajno imati grižnju savjesti ako uzmeš vremena za sebe…moj muž već sad zna da čim budem mogla vozit svaki dan uzimam barem desetak minuta da se provozim sama dok ih on čuva. Tako je bilo i s prvim i drugim, meni to treba da ostanem normalna u glavi. Ako sam zato nemajka, a jbg 😂🤣

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Moja se stalno penje na stolice. Jednom sam ju samo nasla da se na noge digla na njima, UZAS! Tipa perem zube i zmirim, otvorim oci a ona sjedi na wc skoljci. I tak svugdje.. nemam neki savjet..
    Btw nije uspjela ostati na moru s bakom ona tri dana, evo ih obje u zg sa mnom🤦‍♀️

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Upitnice sta god odaberes prakticirati kao aktivnost za sebe nece biti ni pola onog sto npr tata uzme za sebe. A beba ti sigurno nece zamjerit da nestanes na koji sat s vremena na vrijeme. 

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Melani i naš je penjač, uopće nema straha, pustim ga iz vidokruga par sekundi i ode on preko novih prepreka
    Hehehe bibi, znači i na školjku ti se popne, baš je spretna malecka nema šta!
    Upitnice slažem se, sebe treba na prvo mjesto ipak staviti, al znam da je to lakše reći nego napraviti, vidim po sebi. Žongliram između bojazni da sam nemajka ako nešto za sebe napravim i paćenice koja kuka da nema ništa za sebe

    Cure, velika novost! Dobili smo jaslice!!! Znači jučer sam se tresla sva čekajući rezultate, još kad sam vidjela grozne brojke u Zg i koliko djece ostaje bez mjesta, zbilja nam se sreća osmjehnula. Već sam izgubila svaku nadu. Sljedeći tjedan me čeka prvi roditeljski!

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    I ovo što bibi veli, potpisujem ful ful, što god mi uzele za sebe nije mjerljivo s onime što si tate uzmu (uz dužno poštovanje što se bave djetetom i svašta preuzmu, al ipak se iz aviona vidi tko je defaultni roditelj), muški baš znaju paziti na sebe…

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Bibi to malecka hoće dobru staru hladnu vodu u Zg iz solidarnosti s mamom, ma tko vidio toplu vodu na moru :) :)

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Mi nismo dobili naravno🤦‍♀️

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ajoj, žao mi! Budeš se žalila? Ma žali se svakako, imate sve uvjete, na žalbenom roku bi trebalo još oko 500 djece primiti ako sam dobro pročitala. (Jučer sam do objave rezultata u glavi samo smišljala kako žalbu sročiti)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.