Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mi smo jos uvijek na jednom obroku, trebala bi uvest i drugi, ali ni ovaj prvi ne jede kako treba, 10 zlica i onda obavezno place da mu se da mlijeko i popije 150ml otp iza kasice odma, sta dajete za rucak
    Napokon je izbacio i nocnu bocu

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Stvarno idu jogurt i mladi sir tako rano? Stvarno to nisam znala, mislila sam da mogu tek od godinu dana. A ima li potrebe to davati sada ako beba doji?


    Po onoj koju prate savjetnice na fejsu jogurt i sir idu od 10mj jer vele da ako beba dovoljno cica ili pije ad nema potrebe prije, kravlje mlijeko ide nakon navrsene godine, prvo se uvodi jogurt od 2,8do 3,2 mliječne masti pa tek nakon toga sir. Sto se tice dukatina i tih pripravaka meni to fakat nema smisla dati njima jer je puno koje cega, radije uzet jogurt ili sir i ubaciti voce po zelji pa izmiksati, onda znas da nema dodanih gluposti, secera i koje cega…
    Ali naravno svako svoje zna, u to se ne mijesam, meni ne vrijedi nis, moja ne otvara usta na zlicu pa taman joj dala ne znam sta, probala sam i kupovnu kasicu,ali nece, ovako kad mi jedemo onda se otima, voce tipa sljivu, jabuku, breskvu iz ruke hoce jest ali nije da se moze tako najest kad i vecina iskliznr iz usta, a za gluposti sa poda itekako otvara usta

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da ce moja do godine dana imat jedan pravi obrok

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Da, slazem se, e mislite da bih i ja trebala uvesti rucak? On papa dorucak super, sve pojede, jos nista nije odbio, uvela sam poprilicno namirnica, od mesa piletinu. Ima 9kg, mozda mu je potrebno a ja to nesto odlazem, ne znam ni sama sta cekam. 😦
    A za vecericu sam citala da je najljepse dati nesto lagano, juhicu s povrcem, mozda neki temeljac spremiti pa ga koristiti, te da se voce daje iskljucivo za dorucak. Pa eto ima mi to logike.  

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mi ne dojimo na adaptiranom smo…ravnam se iskljucivo pp tablici smo mi je dala pedica na kojoj pise svj.sir od 7mj jogurt od 8mj….ne kupujem opcenito kasice ni jedne ni druge sve miksam i radim sama jer mibimamo gotovo svo vice i povrce sezonsko tako da dajem isklj.domace…dukatino dam kad mi losije pojede tipa rucak pa kao medu obrok…jogurt dam kako kad….znam da se moze kupit i svj.sir i smiksat s vocem ali ja dukatino dam kao nadopunu i dovoljan mi je tipa taj jedan mali tako da mi nije potriba da i to mixam…obrok imamo dva kruta i tako ce mo ostat jos koji mj.MAMA5 vjeruj ako netko jede zdravo onda je to moj….ja kao sto sam rekla imam svoje i sve sama spremam i kuham…smatram da mu od jednog dukatina onoe make casice tjedno nece nista bit..nama onih 6kom.traje skoro mj.dana..tako daaa imamo pravo na taj mali grijeh….inace je bdba od 10kg veliki zdravi djecak sa svojih 8mj. I zaista se hranimo zdravo od povrca voca mesa ..jer imamo tu mogucnist i hvala Bogu na tome….eto toliko od nass

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja nazalost nemam domace hrane, osim mesa koje uzmem od svojih sa sela, pa sam mu jucer napravila piletinu s pivrcem koju je jedva pojeo, a kupovnu pojede u roku keks 😑 najvise jedemo za rucak batat, grasak, mrkvu, mjesano povrce (karfiol, brokula), a nekada i gotove kupovne kasice meso s rizom i povrcem, riza i bundeva itd…isto imam osjecak da se vrtimo u krug s namirnicama, ujutro voce, meduobrok opet  voce sa zitaricama, rucak povrce (ponekad s mesom, ponekad samo), navecer zitno mlijecna kasica i cicanje obavezno prije spavanja, naravno u toku dana jos cica milijun puta 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Ja nazalost nemam domace hrane, osim mesa koje uzmem od svojih sa sela, pa sam mu jucer napravila piletinu s pivrcem koju je jedva pojeo, a kupovnu pojede u roku keks 😑 najvise jedemo za rucak batat, grasak, mrkvu, mjesano povrce (karfiol, brokula), a nekada i gotove kupovne kasice meso s rizom i povrcem, riza i bundeva itd…isto imam osjecak da se vrtimo u krug s namirnicama, ujutro voce, meduobrok opet voce sa zitaricama, rucak povrce (ponekad s mesom, ponekad samo), navecer zitno mlijecna kasica i cicanje obavezno prije spavanja, naravno u toku dana jos cica milijun puta 🤣


    Ja zivim na selu a opet na moru jer san dalmacija..tako da zaista ne da se falim ali moji se bave poljoprivredom zive od nje..tako da san se nadovezala samo na post da je nepotrebno bolje ka mixat..a sto se toga tice moj zaista jede sve domace i skuhano..tako da to sto pojede dukatino ponrkad nece mu nista bit….razumim te sto se tice soremanja jer i ja kukam da se vrtim u krug…al sto mozemo kad je tako jos malo pa ce i oni vise toga papat..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mama5

    Ja se nadam da ce moja do godine dana imat jedan pravi obrok


    ✌️✌️ Isto, isto!!!!! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja sam odustala od ta lica i uvode ja, jede sto i mi jedemo, dakle svaki dan drugo nesto i svasta, ali ionako mi je to daba kada on ne pojede ama bas nista, nikako. I 100x na dan da ponudim, nece usta otvorit nema boga.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ja sam odustala od ta lica i uvode ja, jede sto i mi jedemo, dakle svaki dan drugo nesto i svasta, ali ionako mi je to daba kada on ne pojede ama bas nista, nikako. I 100x na dan da ponudim, nece usta otvorit nema boga..


    Ma mama 2 imas pravo..nije mi jasno jedna stvar..tipa tablica kaze grasak od 9mj.a vidim na kasicama i to hipp od 4mj…bas smo jucer o tome ja i prija diskutirale jer ona svojj daje iskljucivo hipp…zato sto ti rekla bas tako ne ravnat se po nicemu nego nek jedu sto i mi…al eto ja aj moram priznat do god dana ka pazim posli god dana jedi sto i svi..ali ima i tvoja politika smisla…😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.