Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Ja ne znam sta bih bez muza, toliko mi pripomogne kad dodje s posla. Evo danas ga nema, vec sam na rubu jer najveca nervoza slijedi pred vecer, sav je kenjkav i nista mu ne godi.
    Koliko dugo doje vasa djeca? Jel moguce da se on najede za dvije minute? Vuce minut, ide let down, prodje i to je to, on vise nece. Sta pojede za to vrijeme boga pitaj, i na koji razmak dojite sad kad su veci?


    Vjerujem, svi skacemo od veselja kad cujemo auto u dvoristu 😂
    Moja isto doji jako kratko, samo se vrti, okrece, ode na sve cetiri pa onda pokusava tako cicati, nakon spavanja i po noci najbolje cica jer je u snu/polusnu, a ne gledam na sat niti to pratim,ali ja njoj uvijek nudim kad cendra pogotovo kad znam da je cicala zadnji put doslovno par minuta, a opet ak nekam idemo i nema nas doma zna se dogodit da ne cica i 3 sata(jer van kuce i kreveta ne cica) ali tad bude vec jakoo nervozna

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Identicna situacija znaci, tako i ja. 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Cica po 3 minute kada smo u muvingu, nocu i za uspavljivanjem cica po pola sata, ako ne i vise i to onako lijepo, skolski 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Vidim sve imamo iste probleme 🙄 i moja samo za mene, ako se zaigra i skuzi me da sam prosla a nisam ju uzela to je drama, a sad je nova fora da joj brat zatvori vrata od svoje sobe da ona ne moze uci 😒😒 onda place jos vise jer voli ici kod njega 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    Zadnjih dana sam bas bjesna i imam dojam da se samo derem, nekako mi nis nejde, a cim sam ja zivcana onda i na malu to prebacim.
    A ovo za hranu, ja jedem s nogu isto, danas sam marendala hladnu kajganu 😒🙄 i bas se pitam koje gluposti unosim u sebe koliko je njoj mlijeko kvalitetno, prije sam se bar trudila jest voce, sad ne stignem gulit jabuku pa pojedem kroasan.

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    E da, moja po danu zna cicati nekih pol sata, tada zaspe, pa kad se pribudi opet trpam cicu, pa to sve bude na kraju 1h 😃, ali ako nije vrijeme spavanja onda kratko cica, i isto se pitam kako joj je to dosta.
    A s kasicama ima novo, kad joj se neda jesti, elegantno me pljune s kasicom u lice 👌

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Jutros se budi pun slajmica u nosu, isprekidano je spavao, ali je uprkos tome fino dojio. Jutros nista ne izvlacim, uspricala sterimar i sinomarin ampulu, medjutim nista ne izlazi s nosijem. A on se uzasno plasi usisavaca, ima li bilo sta drugo da se ne koristi usisavac? Jadni muz aspirira kad je tu, cijeli poplavi hahaha 👍😁

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Jutros se budi pun slajmica u nosu, isprekidano je spavao, ali je uprkos tome fino dojio. Jutros nista ne izvlacim, uspricala sterimar i sinomarin ampulu, medjutim nista ne izlazi s nosijem. A on se uzasno plasi usisavaca, ima li bilo sta drugo da se ne koristi usisavac? Jadni muz aspirira kad je tu, cijeli poplavi hahaha 👍😁


    Imas one apiratore koje vuces preko svojih ustiju, nisam probala, ali ako se boji usisavaca mozes probati

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ancika, moj muž dolazi kasno doma s posla i sve je na meni… Nedavno smo imale sličnu temu ovdje. Zajedničko spavanje stvarno pomaže - barem se ne razbudiš toliko. Što se tiče hrane 🙈 ja jedem sendviče, peciva s nogu, kekse 😂 užas. Ali uopće se više ne trudim skuhat jer ne mogu. Pazim samo da ima uvijek kruha, sira, jogurta, keksa i slično i to nabacam u sebe na brzinu i tako je to. Sretna sam kad su ok vremenski uvjeti da izađemo van (nosiljka)p prošećem do pekare i jedem po cesti u miru 😂
    Usput nama je jučer provirio treći zubić, gornja jedinica, i danas je s gustom popapala oko pola kruške 😀 do sada sve jako slabo


    Bravo za zubiiiic 🤩 jel bilo razdrazljivosti ili je preko noci provirio? 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    ancikaM

    MareiKate

    Ancika, moj muž dolazi kasno doma s posla i sve je na meni… Nedavno smo imale sličnu temu ovdje. Zajedničko spavanje stvarno pomaže - barem se ne razbudiš toliko. Što se tiče hrane 🙈 ja jedem sendviče, peciva s nogu, kekse 😂 užas. Ali uopće se više ne trudim skuhat jer ne mogu. Pazim samo da ima uvijek kruha, sira, jogurta, keksa i slično i to nabacam u sebe na brzinu i tako je to. Sretna sam kad su ok vremenski uvjeti da izađemo van (nosiljka)p prošećem do pekare i jedem po cesti u miru 😂
    Usput nama je jučer provirio treći zubić, gornja jedinica, i danas je s gustom popapala oko pola kruške 😀 do sada sve jako slabo

    Bravo za zubiiiic 🤩 jel bilo razdrazljivosti ili je preko noci provirio? 😁


    Ma mučila se tjednima 😬

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Jutros se budi pun slajmica u nosu, isprekidano je spavao, ali je uprkos tome fino dojio. Jutros nista ne izvlacim, uspricala sterimar i sinomarin ampulu, medjutim nista ne izlazi s nosijem. A on se uzasno plasi usisavaca, ima li bilo sta drugo da se ne koristi usisavac? Jadni muz aspirira kad je tu, cijeli poplavi hahaha 👍😁


    Uzmeš fiziološku (veću bocu, ne ove ampulice) i špricu, staviš dijete u krilo, omotaš velikim ručnikom, malo nagneš naprijed i u jednu  nosnicu štrcas fiziološku, na drugu izlazi sve smeće. Samo moraš brzo špricati, ako je polako neće. Par šprica i sve izleti
    Je brutalno, ali funkcionira i brzo je gotovo, pa se ni ne snađu
    https://youtu.be/Satqf2xe0pA [youtu.be]


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.