Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Daaa, rodjen je 5.1 ☺️ 
    Petraaa ma nije rano, svi su oni individualci i kad god mogu sami to je ok. 👍
    I moj se priprema za posjedanje, namjesti se iz puzeceg stava na bok, i osloni se na punu saku, jos mu samo malo fali i za puzanje i za sjedenje 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Sve sto rade sami je ok, tako da se nemas kaj brinuti, bitno je da ih mi na nista ne forsiramo pogotovo posjedanje dok se sami ne posjednu. Mojoj isto malo fali da se sama posjedne a danas je napravila i par puzokoraka pravih, inace bude na sve 4 i sam se ljulja ali evo bas pokusava, a ovak vojnicki je vec opako usavrsilanjoj su ruke uvijek prljave i sakupi dlaka vise nego cesalj nakon sto je na podu uzas

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mama5

    Sve sto rade sami je ok, tako da se nemas kaj brinuti, bitno je da ih mi na nista ne forsiramo pogotovo posjedanje dok se sami ne posjednu. Mojoj isto malo fali da se sama posjedne a danas je napravila i par puzokoraka pravih, inace bude na sve 4 i sam se ljulja ali evo bas pokusava, a ovak vojnicki je vec opako usavrsilanjoj su ruke uvijek prljave i sakupi dlaka vise nego cesalj nakon sto je na podu uzas


    Joj dlake s poda 😤😤
    Moja je neki dan na terasi nasla list, naravno, pola je pojela 😒
    Svaki dan usisavam i perem pod, onda jok stavim carapice ako je hladniji dan i one opet crne..ali Kakoo 😤😤😤😤

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Evo da se i mi malo oglasimo…moj se puzavac mali sam posijeda poceo je puzati i kupili smo cicibanke ovaj vikend..tj baka nam je kupila…on se dize uz sve sto nade pred sobom i tako stoji na nogicama dokle ima snage…danas smo papli jogurt u tablici koju smo dobili od pedice ide s 8mj….bio je i vise negoo odusevljen…nova namirnica nam je cila i jogurt….polako se pripremamo i za skolu sa starijim sekama…i eto jos malo slobode sunca mora a onda idemo radno..pozz za sve mame i bebe

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Evo da se i mi malo oglasimo…moj se puzavac mali sam posijeda poceo je puzati i kupili smo cicibanke ovaj vikend..tj baka nam je kupila…on se dize uz sve sto nade pred sobom i tako stoji na nogicama dokle ima snage…danas smo papli jogurt u tablici koju smo dobili od pedice ide s 8mj….bio je i vise negoo odusevljen…nova namirnica nam je cila i jogurt….polako se pripremamo i za skolu sa starijim sekama…i eto jos malo slobode sunca mora a onda idemo radno..pozz za sve mame i bebe


    Cikla i jogurt

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    zadranka86

    zadranka86

    Evo da se i mi malo oglasimo…moj se puzavac mali sam posijeda poceo je puzati i kupili smo cicibanke ovaj vikend..tj baka nam je kupila…on se dize uz sve sto nade pred sobom i tako stoji na nogicama dokle ima snage…danas smo papli jogurt u tablici koju smo dobili od pedice ide s 8mj….bio je i vise negoo odusevljen…nova namirnica nam je cila i jogurt….polako se pripremamo i za skolu sa starijim sekama…i eto jos malo slobode sunca mora a onda idemo radno..pozz za sve mame i bebe

    Cikla i jogurt


    Koji jogurt si dala? 
    Sjecam se da je moj stariji obozavao one Nestel  vocne, ali ne znam od kada oni idu.

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    zadranka86

    zadranka86

    Evo da se i mi malo oglasimo…moj se puzavac mali sam posijeda poceo je puzati i kupili smo cicibanke ovaj vikend..tj baka nam je kupila…on se dize uz sve sto nade pred sobom i tako stoji na nogicama dokle ima snage…danas smo papli jogurt u tablici koju smo dobili od pedice ide s 8mj….bio je i vise negoo odusevljen…nova namirnica nam je cila i jogurt….polako se pripremamo i za skolu sa starijim sekama…i eto jos malo slobode sunca mora a onda idemo radno..pozz za sve mame i bebe

    Cikla i jogurt

    Koji jogurt si dala?
    Sjecam se da je moj stariji obozavao one Nestel vocne, ali ne znam od kada oni idu.


    Dala san obican 2,8 posto masti..i dajem ti ja i dukatino jer on ima u sebi svjezi sir.a on ide od 7mj…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Sta se tice dlaka zamislite suzivot puzajuce bebe i zlatnog retrivera, vrsta koja je poznata kao jedna od onih koja se najvise linja i s razlogom
    Mali je vjecito pun dlaka, koliko god ja pasa cetkala, usisavala i ostalo

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Stvarno idu jogurt i mladi sir tako rano? Stvarno to nisam znala, mislila sam da mogu tek od godinu dana. A ima li potrebe to davati sada ako beba doji? 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ja sam skinula Lino kalendar, po njemu sam i starijeg hranila. I da, pise sir od 7mj. Ali mislim da nema potrebe ako doji.
    Mi smo sad uveli veceru i ja vise ne znam sta joj dati za dorucak a sta za veceru, imam dojam da stalno vrtimo isto.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.