Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Vidim da je jako zahtjevan, od kad se rodio mi je na prvom mjestu, nikad nisam otisla od njega dulje od sat vremena, stvarno dajem sve od sebe, ali brate kad se pocnem trest od gladi, onda vidim da je briga za njega presla granice, na kraju krajeva kako da se brinem za bebu ako sam u takvom stanju 😑 idemo dan po dan, ima boljih i gorih dana, ali eto, malo mi je lakse sada kad sam se istresla ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Draga ja te razumim zapravo razumimo te mi sve jer smo mame..samo eto neke bebe su super i mozes s njim sto god oces i di god a neke su takve da jednostavno imas osjecaj da nece nikad oric da nece nikad odrast..ja ih imam troje da ti ne pricam o obavezama u danu i nervozi i stresu..ali sve nekako mi je manje takvih dana jednostavno pokusav sebe izorganizirat i podlozit u glavi da to sad tako moraa bit i da se ja moramm totalno prilagidit malenim njegovim ritualu njegovim fazama..jer inace nezz kako bi na kraj…ne moj ocajavat i moj ima tu fazu da place za mnim ja nocu znan se dignut nahranit ga i poc u vc on uvati plakati iz sve glave za 1min sto me nema…imam frendicu sto imam bebu koja spava od svoja dva mj.zivota cilu noc di ju istavi tu ju nade ide s njiom svukud..a moj se do nedavno budio po cileeeee noci zeno bilo je za skrenut sad se samo jednom budi..postao je puno bolji kako odrasta cak ga neke stvari i zanimaju mozebiti skoncentriran na njih duze vrimena….lakse mi je..tocno vidim kako se minja..i sad govorim polako kako mi je ok bolji lakse mi je…do nedavno san govorila da je koma nespava,stalno trazi nesto po danu ga treba nosat zabavljat..sad je toga svee manjee i manjeee..nezz jel dojis???mozda da mu das zadnji ibrok adaptiranog s nekom zitarucom da bude zasitniji..mozda je gladan ako se stalnoo budi???da li ima red tocno kad mu je hranjenje soavanje???ja san moga sredila sa 5mj.zna se kad se jede jad spava uvela mu rutinu…i mogu ti reci da nisan pozalila jer red se mora znati na kfaju krajeva meni je bilo punoooo laksee….nezz eto sve smo mi drugacije i imamo drugaciju djecu …probaj nesto….vjerujem koliko ti je tesko i iscrpljujuce…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Dojim jos uvijek na zahtjev, drzim se rutine od pocetka sto se tice spavanja, ali kako je stariji sve je znatizeljniji i imam osjecaj da je preuzbuden da bi spavao, da ne bi slucajno nesto propustio 🤣 probala sam mu po noci dati vode, mazit ga, prebacit kod sebe u krevet, nista ne pomaze dok ne dobije ciki. Ne mogu reci da jede, povuce 2 puta pa se mazi i zaspe, moram to pod hitno izbacit i naci neki nacin, cak sam i razmisljala o cry out metodi, ali nekako nemam srca, kud i ovako puno cvili jos da ga pustim i po noci da place 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Tako je i kod mene :( ok, meni je i muz tu. Ona je tako znatizeljna i vesela beba, al kad skuzi da me nema…. odma horor. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Dojim jos uvijek na zahtjev, drzim se rutine od pocetka sto se tice spavanja, ali kako je stariji sve je znatizeljniji i imam osjecaj da je preuzbuden da bi spavao, da ne bi slucajno nesto propustio 🤣 probala sam mu po noci dati vode, mazit ga, prebacit kod sebe u krevet, nista ne pomaze dok ne dobije ciki. Ne mogu reci da jede, povuce 2 puta pa se mazi i zaspe, moram to pod hitno izbacit i naci neki nacin, cak sam i razmisljala o cry out metodi, ali nekako nemam srca, kud i ovako puno cvili jos da ga pustim i po noci da place 😑


    A da spavate skupa? Biti ce tebi lakse, a on ce te se nazivati za cijeli dan i sisa kada hoce bez budenja 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ancikam, meni mali isto jako lose spava budi se na svakih sat vremena, sad ga drzim kod sebe na krevetu pa kad se probudi gurnem cuku pa ne osjetim toliko, ali evo sad mu izbija zub i nocas smo spavali od 10 do 2ipo,iza toga nije bilo spavanja, znaci cijelu noc da bi pred jutro zaspali jos 40tak min… ja imam pomoc pa mi je lakse, ali te razumijem jer imam i ja dane kad se pitam zasto moja beba ne spava kao ostali?, sta je meni ovo trebalo itd itd

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Evo par dana spava sa mnom, nocas je bio sa mnom i opet se budio svakih sat vremena…ma nista ne mogu zapravo cini mi se, nego se prepustit i cekat da prode, jednom mora bit bolje 🥴

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ancika, moj muž dolazi kasno doma s posla i sve je na meni… Nedavno smo imale sličnu temu ovdje. Zajedničko spavanje stvarno pomaže - barem se ne razbudiš toliko. Što se tiče hrane 🙈 ja jedem sendviče, peciva s nogu, kekse 😂 užas. Ali uopće se više ne trudim skuhat jer ne mogu. Pazim samo da ima uvijek kruha, sira, jogurta, keksa i slično i to nabacam u sebe na brzinu i tako je to. Sretna sam kad su ok vremenski uvjeti da izađemo van (nosiljka)p prošećem do pekare i jedem po cesti u miru 😂
    Usput nama je jučer provirio treći zubić, gornja jedinica, i danas je s gustom popapala oko pola kruške 😀 do sada sve jako slabo

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Evo par dana spava sa mnom, nocas je bio sa mnom i opet se budio svakih sat vremena…ma nista ne mogu zapravo cini mi se, nego se prepustit i cekat da prode, jednom mora bit bolje 🥴


    Ako te moze ista utjesiti moja situacija, dakle mala ima malo jace od 7mj,samo cica, kasice ne prihvaca, spava sa nama jer cica po noci puno puta, ustvari nije da ona uvijek bas vuce nego jednostavno ima cicu u ustima, po noci se ne dizem, tako spavamo, nekad ju prebacim na drugu stranu pa dam drugu cicu a nekad sam toliko umorna da sa jednog boka dam i drugu, preko dana nista ne stizem i da frustrira me to u kolicima vani izdrzi 10minuta,u kuci je ok kad sam ja s njom, nosam ju, sjedim kraj nje, lezim kraj njr i tako, nece nikome osim muzu a njega nema po cijele dane, samo nedjeljom i blagdanom je doma i to je jedini  dan kad malo odahnem i skuham u miru. Ima tezih dana, ima laksih a ima bome i onih kad bi samo plakala, ali kao sto netko rece, prioritet mi je ona i barem da skuham jer i stariji klinci moraju jesti, ne stignem skuhati bas svaki dan ali dobro, pojede se uvijek nesto. Nisi jedina, i nije lako ali iz iskustva sa starijom djecom znam da ce ovo proci, vrijeme je lijek za ovo stanje

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta bih bez muza, toliko mi pripomogne kad dodje s posla. Evo danas ga nema, vec sam na rubu jer najveca nervoza slijedi pred vecer, sav je kenjkav i nista mu ne godi.  
    Koliko dugo doje vasa djeca? Jel moguce da se on najede za dvije minute? Vuce minut, ide let down, prodje i to je to, on vise nece. Sta pojede za to vrijeme boga pitaj, i na koji razmak dojite sad kad su veci?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.