Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Frajla

    _svjesna

    Jutros se budi pun slajmica u nosu, isprekidano je spavao, ali je uprkos tome fino dojio. Jutros nista ne izvlacim, uspricala sterimar i sinomarin ampulu, medjutim nista ne izlazi s nosijem. A on se uzasno plasi usisavaca, ima li bilo sta drugo da se ne koristi usisavac? Jadni muz aspirira kad je tu, cijeli poplavi hahaha 👍😁

    Uzmeš fiziološku (veću bocu, ne ove ampulice) i špricu, staviš dijete u krilo, omotaš velikim ručnikom, malo nagneš naprijed i u jednu nosnicu štrcas fiziološku, na drugu izlazi sve smeće. Samo moraš brzo špricati, ako je polako neće. Par šprica i sve izleti
    Je brutalno, ali funkcionira i brzo je gotovo, pa se ni ne snađu
    https://youtu.be/Satqf2xe0pA [youtu.be]


    Ajme odvratno 😅😅.. ali super ideja

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Joooj izgleda brutalno 😭
    E kupila sam Nan2 optipro, da ponekad napravim kad sam vanka, uskoro imamo svadbu i moram mu ostaviti nesto da jede, koristi li neka i kakvi su utisci?
    Ne pise na kutiji, nakon koliko se otvorena kutija smije potrositi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Joooj izgleda brutalno 😭
    E kupila sam Nan2 optipro, da ponekad napravim kad sam vanka, uskoro imamo svadbu i moram mu ostaviti nesto da jede, koristi li neka i kakvi su utisci?
    Ne pise na kutiji, nakon koliko se otvorena kutija smije potrositi?


    unutar 3 tjedna treba potrošiti


  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    _svjesna

    Jutros se budi pun slajmica u nosu, isprekidano je spavao, ali je uprkos tome fino dojio. Jutros nista ne izvlacim, uspricala sterimar i sinomarin ampulu, medjutim nista ne izlazi s nosijem. A on se uzasno plasi usisavaca, ima li bilo sta drugo da se ne koristi usisavac? Jadni muz aspirira kad je tu, cijeli poplavi hahaha 👍😁

    Imas one apiratore koje vuces preko svojih ustiju, nisam probala, ali ako se boji usisavaca mozes probati


    Imam ja taj na usta sto vuces..posluzi ali nije temepjit kao usisavac…imas i one na baterije imam i to ali ne vridu nista…nema do usisavaca…place i moj ali bitno da izvucemo sekret iz nosa…ja sama njemu cistim jer meni ke vec praksa svo troje san s tim nastavkom za usisavac…i svi su imali fobije ali jbg bolje i tako nego zaceoljen nosic…moje iskustvo pored ovog na baterije i na usta nula bodova naspram usisavaca..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moj na ciscenje nosa place kao da ga koljem 😂, imam onaj sta sam povlacis i okej je
    Evo da se pohvalim da se sam posjeo, naucio je puzati na koljenima i dignuti se iz sjedeceg polozaja na noge uz nesto i stati 
    Ocito je malo sve uranio, ali eto tako je 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Opa, bravo Petra😀 stvarno je uranio 😉
    Ocete vi kupovati papucice za ovo dizanje? Mojoj su sva stopala razderana

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Svjesna jel to tvoja bebica rodena 5.1.? 😁

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da mislim da ce pedijatrica “biti odusevljena” kad joj kazem da se dize na noge i stoji tako dosta dugo, a ni 7 mj
    Ne znam jos za cipele, stopala mu nisu jos razderana, ali znam da su mu koljena pocela biti crna jer mi cijelu kucu redovito pocisti 😂
    Izlazi mu napokon prvi zub i ko prezivi ovu nervozu, pricat ce 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Jedam ja jedina koja nezna namjestiti Lilypie 🤔

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ovako koliko se sjecam
    Kad napravis sticker i tamo gdje stoji websites, emails i forums izaberes forum i onda stisnes pseudoHtlm, ubbc code itd kopiras taj link koji ti izbaci kad stisnes to 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.