Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Zadranka, svi bismo mi voljeli da oni spavaju cijelu noc, ali rijetko koja beba to moze, jer je sasvim normalno da sada ustaju bar jednom, bila to glad ili utjeha. Evo moj i dalje cica bar 4 puta u toku noci. Malo mi je sebicno htjeti da ne ustaje nikako, i trpati dijete keksolinom navecer da se ne budi, ne znam stvarno ali svaki roditelj je bar do godinu dana dva puta ustajao i hranio s kim god sam razgovarala.


    Aloooo..ja svoje dijete ne trpam iz razloga da prespava cijelu noc…nego zato jer je to zadnji obrok i dam mu da je sitiji prazno mliko mu vise nije dovoljno…saberi svoje frustracije i malo se kontroliraj…uzivaj..caooo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Moja se nocu budi puuno puta, nit ne brojim, dam cicu i nastavim spavat, dokle god ja nocu ne moram ustajat s njom meni super😊, ona sretno spava s cicom u ustima i super. Mene vise muci sto prek dana ne odspava onak 2,3 sata u komadu da ko covjek skuham i pojedem amozda cak i pocistim ali zene drage, umorne smo, neispavane smo i sve je to normalno, moja najstarija uskoro puni 13godina,za nju smo i nocu morali izvoditi klaune da se smiri,spavala po 15min prek dana i ono koma je bilo a evi sad bi spavala do podneva da ju ne dizem silom iz kreveta, uglavnom,drzi te se i pokusajte se sto vise opustiti, iako sam ja sama zivcenjak i puno toga bi htjela ali oni stvarno brzo narastu

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    zadranka86

    _svjesna

    Zadranka, svi bismo mi voljeli da oni spavaju cijelu noc, ali rijetko koja beba to moze, jer je sasvim normalno da sada ustaju bar jednom, bila to glad ili utjeha. Evo moj i dalje cica bar 4 puta u toku noci. Malo mi je sebicno htjeti da ne ustaje nikako, i trpati dijete keksolinom navecer da se ne budi, ne znam stvarno ali svaki roditelj je bar do godinu dana dva puta ustajao i hranio s kim god sam razgovarala.

    Aloooo..ja svoje dijete ne trpam iz razloga da prespava cijelu noc…nego zato jer je to zadnji obrok i dam mu da je sitiji prazno mliko mu vise nije dovoljno…saberi svoje frustracije i malo se kontroliraj…uzivaj..caooo


    Po cemu to zakljucijes? Da mu nije dosta… Jako si se uvrijedilo na spomen Lina i trpanja, a par postova prije imas kilometarski post o tome kako jede samo domace i zdravo🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Zadranka, to je tvoje dijete i imas puno pravo da radis sta zelis, niti ti sta sugeriram niti mene to previse frustrira ako vjerujes, imam dovoljno svojih briga. Mislila sam to najpozitivnijim tonom, ako si se uvrijedila nije mi to bila namjera. Mislim da je danas previse sredstava informiranja i da niko, izuzev ako ne zeli, ne ostane uskracen za informacije. Tako da nikom ne volim da pametujem. Ovdje samo razmjenjujemo misljenja ✌️

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja isto mislim da vecera nema puno veze sa spavanjem, svom nekad dam povrce ili tako nesto malo zasitnije za veceru pa se svejedno budi, mislim da je mozda i stvar navike, ako nocu zaplace i ja mu dam cicu nekako mi je logicno da ce ju uvijek ocekivat kad nocu zaplace jer je tako naviknuo i mustra mala eto, uvijek je po njegovom ☺️ toliko su me nasekirali susjedi, mama, svekrva i ostala ekipa sa svojim komentarima da bi trebala prestat dojit i dat mu kravlje mlijeko, zgance, gris sa cokoladom i da ce bolje spavat, jer kao on je jedina beba koja ne spava, sve ostale su mirne bebe i spavaju cijelu noc (mos mislit). Samo cekam kad ce mi netko reci da mu dam komad janjetine za laku noc 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Joj, savjeti okoline su mi vrh 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    mmama2

    zadranka86

    _svjesna

    Zadranka, svi bismo mi voljeli da oni spavaju cijelu noc, ali rijetko koja beba to moze, jer je sasvim normalno da sada ustaju bar jednom, bila to glad ili utjeha. Evo moj i dalje cica bar 4 puta u toku noci. Malo mi je sebicno htjeti da ne ustaje nikako, i trpati dijete keksolinom navecer da se ne budi, ne znam stvarno ali svaki roditelj je bar do godinu dana dva puta ustajao i hranio s kim god sam razgovarala.

    Aloooo..ja svoje dijete ne trpam iz razloga da prespava cijelu noc…nego zato jer je to zadnji obrok i dam mu da je sitiji prazno mliko mu vise nije dovoljno…saberi svoje frustracije i malo se kontroliraj…uzivaj..caooo

    Po cemu to zakljucijes? Da mu nije dosta… Jako si se uvrijedilo na spomen Lina i trpanja, a par postova prije imas kilometarski post o tome kako jede samo domace i zdravo🤔


    Mama2 necu se uopce prepirat…nisan se uvrijedila samo me to malo naljutilo pa ne najedam dijete iz razliga da bi ono spavalo noc..nazalost nisan uspila dojiti volila bi da jesan neusporedivo je majcino i adaptirano dajem keksolino jer brban ima 8mj a ono ide od 6mj.i po preporuci pedijatrice da mu ivecer stavim nesto od u bocicu da ne dajem samo mliko jer vise nije tako mal…i mislim da ovaj forum nije namjenjen prepucavanju…AKO SI NE MOZEMO POMOC NE MOJ MO SI NI ODMOC…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Zadranka, to je tvoje dijete i imas puno pravo da radis sta zelis, niti ti sta sugeriram niti mene to previse frustrira ako vjerujes, imam dovoljno svojih briga. Mislila sam to najpozitivnijim tonom, ako si se uvrijedila nije mi to bila namjera. Mislim da je danas previse sredstava informiranja i da niko, izuzev ako ne zeli, ne ostane uskracen za informacije. Tako da nikom ne volim da pametujem. Ovdje samo razmjenjujemo misljenja ✌️


    😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Kada ponuditi komadice? Ima li neki znak da je bebica spremna za to ja samo znam da sam ja nespremna da ponudim 😄

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    A sto se tice spavanja moj se ne budi po noci. Nekad se samo vrti ali kada mu stavim dudu smiri se i nastavi spavati pa vidjecemo hoce li se to sta mijenjati. Za dorucak obicno bude voce sa zitaricama a rucak vrtim po onim preporukama 3 puta meso 3 puta ribu i jednom mahune sedmicno i svaki put kombinujem sa vec uvedenim povrcem. Ostalo obroci samo mlijeko.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.